287 Shares 7104 views

Jak radzić sobie z molami w ogrodzie. Wskazówki

Mole – małe wielkości zwierzęcia, który wiedzie życie podziemne. Zjada ślimaki i owady, robaki i larwy. Jedwabiste futro mol podczas przenoszenia nie zatyka się ziemi, co pozwala mu na szybkie poruszanie się po swoich ruchów. Ich jedzenie owadożerne zwierzę jest zwykle w luźnej i żyznej glebie, która jest na działce. To tutaj, że jego funkcje życiowe i szkodzi fakt, że ludzie rosną same za siebie. Liczne kręte korytarze podziemne prowadzić do śmierci roślin.

Pomyśl o tym , jak radzić sobie z molami w ogrodzie, należy uruchomić dowolny host po pierwszych wzgórz ziemi między grzbietami. Istnieje wiele sposobów. Jednak nie wszystkie z nich zasadniczo rozwiązać problem. Metoda walki z molami, która jest, aby pozbyć się niechcianych gości letni mieszkaniec, a drugi może być po prostu bezużyteczne.

Jakie są środki przeciwko moli oferują doświadczeni ogrodnicy? Najprostszym i najbardziej popularnym sposobem jest metalowy pręt wbitą, na swobodnym końcu której jest wyposażony cyny. Najmniejszy przepływ wiatru powoduje konstruktu do ruchu. W tym przypadku, docierania banku na metalowym kołkiem, wydziela nieprzyjemny Mole szczęk. Ogrodnicy, metoda ta pomaga wydalić ze strony szkodników. Ale rozwiązanie tego problemu w ten sposób może nie wszyscy pochwalić. Jak radzić sobie z molami w ogrodzie tak? Nieprzyjemny szkodników dźwiękowych jest zakopane pod kątem czterdziestu pięciu stopni pustej butelki do szampana. Negatywny wpływ na mol aparatów słuchowych i wycie wiatru w łodygach trzciny, które są przyklejone na półtora lub dwa metry dziur wykopanych. Nieprzyjemne dźwięki powodują szkodniki uciec ze swoich domów.

Jak radzić sobie z molami w ogrodzie, pracując na ich zmysł węchu? Doświadczeni ogrodnicy powinni naciskać na nor zwierząt ściereczki impregnowane z substancji o ostrym zapachu. Do tego celu zwykle przyjmuje nafta lub amoniak, naftalen, stałą moczu lub zepsute śledzia. Jednak szkodnik może być trudne, aby rozpocząć kopanie nowych tuneli i kopanie nowych nory na wietrzenie ich labirynty. Czasami właściciele działek o wydaleniu moli wykorzystaniem węglika wapnia. Jego rzucać w wykopanych norach, a następnie napełnić wodą.

Jak radzić sobie z molami w ogrodzie z roślinami? Pomoc w wydalaniu szkodniki mogą fasoli posadzone na całym obwodzie. Żarówka cuchnący zapach, który jest nieprzyjemne moli ma kwiat Imperial cietrzew. Nie podoba szkodników i kolczastych gałązek malin i jeżyn, zatrzymany w drodze.

Jak pozbyć się moli w miejscu najbardziej skutecznych metod? Najbardziej efektywnym sposobem mające doskonały efekt jest wynikiem wkroplenia obwodowa część drobnych oczkach z drutu ocynkowanej lub z tworzywa sztucznego. Ta bariera zapobiega moli się na miejscu. To musi być wykopane do głębokości nie mniejszej niż 1,2 m. Zamiast siatki można użyć cyny lub łupek. Skuteczne sposoby zwalczania szkodników jest zastosowanie krotolovok drutu.

Cyberprzestępcy i trawy. Aby to zrobić, dżdżownice pokroić w plastry, posypane trucizny, leżał w norach przekopanym i pogrzebany. Moli na pewno jeść jedzenie przygotowane dla nich.