731 Shares 3578 views

Modne tatuaże: Tatuaż skorpiona

Tatuaż – jedna z najczęstszych form dekoracji ciała. Jeśli kiedykolwiek tam były tatuaże obowiązkowe złodzieje znak identyfikacyjny i innych bestsellerów w miejscach nie tak odległych, wojsko, ale teraz jest to popularny produkt z subkultur młodzieżowych, charakterystyczny znak kasty wojowników sztuk walki, magów, etc.


Ukryte znaczenie symbolu

Scorpion – jeden z najbardziej niebezpiecznych stworzeń na Ziemi. Jego jad jest wyposażony w taki śmiertelnej należy się liczyć z. Jednocześnie w wielu religiach ludów tego owada została ubóstwiany i symbolizuje mądrość, moc i nieśmiertelność. Dlatego tatuaż skorpiona może sobie pozwolić tylko osoba jasne, oszczędny, ma duże rezerwy woli i energii. Według wierzeń starożytnych Egipcjan, Chińczyków, obraz pająk może chronić ludzi od prawdziwego skorpiona, rozbrojenie swoją truciznę. Chroni również przed złymi demonami, złymi ludźmi i cokolwiek innego, co negatywnie wpływa na ludzi, którzy czczą swoje bóstwa. Z drugiej strony, tatuaż skorpiona na korpusie zasugerował, że wokół jego przewoźnik jest w stanie wstać dla siebie, a zatem lepiej nie dotykać. Czasami jednak wszystko jest o wiele łatwiejsze. Człowiek urodzony pod tym znakiem zodiaku, a to, co chce powiedzieć światu, zrobić tatuaż. Nic więcej. I nie ma ukryte znaczenie w żywe, przerażająca postać, że nie inwestować. Jednak istota wzór nie ulega zmianie. Scorpion tatuaż dla wtajemniczonych nadal oznacza dialektykę życia i śmierci, i wszystko niszczy zawsze buduje się zaczęło. Ponieważ jest to szczególnie powszechne wzór wśród imigrantów z Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji Południowej i Azji Wschodniej. W tybetańskiej mitologii starożytnych skorpionów Grecja odgrywają kluczową rolę i są również przedmiotem szczególnego kultu i uwielbienia. Różne echa tradycji kulturowych różnych narodów na ten temat znajdują odzwierciedlenie nawet w Biblii. Tutaj znajduje się szeroki aspekt historyczny i kulturowy posiada tatuaż skorpiona!

Schemat kolorów i format tatuaże

skorpiony kolorów w naturze wyrażone przez trzech podstawowych kolorach: czarnym, brązowym, złotym. I tatuaże sprawia im też zwykle jedną kolor – szary lub czarny. Zatem na poziomie wizualnym mistrz przekazuje ukrytych i oczywiste zagrożenie stwarzane przez pająka. Wartość tatuaż skorpiona jest łatwe do zrozumienia od osoby, której ciało zdobi ona nigdy ukryć. Istnieje coraz większe zagrożenie dla czerwonych kolorach, które chcą zawrzeć swoje dzieło mistrza tatuażu. Jeśli mówimy o stylach rysunków, dwa z nich: naturalistycznych i fantastycznych. W naturalistyczny powielana Szczegóły naturalny wygląd jest ze zwróceniem szczególnej uwagi na ogon i pazury. Fantastyczne stworzenia przedstawiono w postaci pazurów, kwiat, kamień. I jeszcze Scorpion (tatuaż) ma wartość: mężczyźni stosują je jako pamiątkę gorących punktów, gdzie mieli walczyć. Jeśli żądło jest podniesiona, oznacza to żołnierze zobaczył twarz wroga, musiał strzelać do żywych celów. To ma sens identyczny tatuaż na której zamiast napiwek przebił pięścią lub bomby.

Samica nie znaczy słaby!

Przez ostatnie 15 lat tatuaż zaczął ozdobić nie tylko męskie torsy silny połowa ludzkości, ale również ciało rozpieszczona dziewczynki. I moda damska dla skorpionów, nie mniej! Powód jest prosty: oprócz pięknego, egzotycznego wzór nieuchronnie przyciąga męski wzrok, pani jasno do siebie: to jest mała, ale nie bezbronny i może stać się dla siebie! Oto ukryta informacja o ludzie dają osobę, która zna swoje tatuaże!