162 Shares 2825 views

Wydzielina z piersi z presją – kolejny powód do niepokoju?

Jeżeli wydzielina z piersi, gdy wciśnięty nie występuje w momencie, gdy kobieta karmi, należy skonsultować się ze specjalistą: być może to jest – to normalne zjawisko dla ciebie, jednak istnieje ryzyko groźnych chorób.


Istnieją jednoznaczne sygnały do natychmiastowego leczenia do lekarza-mammologist:

  1. Kiedy wyładowanie ma żółty odcień, wodnisty, krew jest uwalniana z piersi.
  2. Jeśli wybór nie okresowo i stale występuje.

Jest możliwe, że powody do obaw, gdy obserwuje się absolutorium z piersi po naciśnięciu, no. Jednak w przypadku takich objawów powinny być ekranowane. Podczas badania lekarz w celu ustalenia dokładnej diagnozy będzie się dowiedzieć, kolor wyładowania, ich częstotliwość, jeśli pacjent przyjmuje żadnych leków.

Pilnie skontaktować się ze specjalistą w uraz klatki piersiowej, a także w przypadkach, w których uwolnienie towarzyszy gorączka, nie jest gorączka, ból w klatce piersiowej, bóle głowy, a nawet zaburzenia widzenia.

Niewielka ilość krwawienia jest normalny. Gruczołu sutkowego jest niewielka ilość cieczy. Wydzielina z piersi z ciśnienie wzrasta. Podczas procesu prasowania jest stymulowana wytwarzanie prolaktyny hormonów, które promują wytwarzanie mleka.

Kiedy kobieta jest karmienie mlekiem z piersi z brodawki jest uwalniany w sposób niezamierzony, nawet bez presji. Na początkowym etapie karmienia może wystąpić nawet wtedy, gdy matka słyszy płacz dziecka prosząc o jedzenie. Badania pokazują, że nawet po odstawieniu proces z bezpośredniej stymulacji sutków może rozładować. Mogą one zachęcać do ćwiczeń fizycznych z tarcia brodawki na ubrania, noszenie stanika celem wąski strumień wody na piersi, jak również kontroli w mammologisty. I tego rodzaju sytuacji nie zależy od wieku kobiety: separacja wystąpić w każdym wieku, nawet w nieródkami płci pięknej.

Ponadto, wydzielina z piersi na ciśnienie może wystąpić pod wpływem zmian hormonalnych w organizmie. Możliwe przyczyny tej zmiany, – zatrzymanie tabletki antykoncepcyjne, podejście menopauzy, leczenie za pomocą leków hormonalnych oparte.

Jeżeli kolor podświetlenia staje się brązowawy żółtawy lub pojawia się ich mieszaniną krwi, jest głównym objawem choroby spowodowane zakażeniem. Przezroczyste oddzielenie piersi, jak również do krwi jest możliwe pojawienie się guzów piersi. W tym przypadku duże prawdopodobieństwo, że guz jest łagodny, nie złośliwy.

Z reguły, gdy patrzy się z piersi należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko od dostępności odpowiednich jako takie, ale również ich konsystencję i kolor. Pamiętaj, że lekarz powinien mówić o tym, czy obserwowanym alokacji tylko jednej piersi lub obu.

Ważne jest, aby pamiętać, że gdy istnieją wydzielina z piersi, gdy wciśnięty, nie panikuj, po prostu trzeba zasięgnąć porady mammologist.

Jeśli karmisz piersią, używać podpasek, które pochłaniają emisje. Podczas ćwiczeń, trzeba użyć specjalnego bieliznę, która jest wykonana z materiału naturalnego. Jeżeli przydział ma regularnie co do zasady, jest podrażnienie gruczołów sutkowych. To jest obarczona wystąpienia zapalenia lub rozwoju chorób zakaźnych. Dlatego lepiej jest chronić się przed takimi konsekwencjami! Pamiętaj, że choroba jest łatwiej zapobiegać niż leczyć!