591 Shares 2673 views

Jak golić intymne miejsce bez podrażnień tips

Każda kobieta w ciągu całego życia i zobowiązuje się do ideału doskonałości. Do tego, że dba o jej ciało, włosy i rysunku. Każdy człowiek jest miłym dodatkiem do dziewczyny, gdy jej skóra jest gładka i aksamitna. Dlatego też jednym z najbardziej palących pytań zadawanych przez panie, ten dzień jest „jak golić miejsca intymne bez podrażnień.” Zwłaszcza u partnerów seksualnych, chce dać uczuć i bawić się bez obawy o małych wysypki, które wyglądają nieestetyczne.


Jak golić intymne miejsce bez irytacji: ujawnić małe sekrety

Przy wyborze urządzenia nie jest konieczne, aby polegać na ogromnej gamy sprzętu specjalnie dla kobiet nowoczesnych oferowanych przez producentów. Najlepszą rzeczą dla tej procedury maszyn wysokiej jakości jest odpowiedni dla mężczyzn, ponieważ są one przeznaczone dla skrętów twarzy i mają pływającą głową. Czynnik ten będzie wpływać na jakość golenia i kondycji skóry. Ponadto, urządzenia samice zwykle obecny wystarczająco gęstą warstwę impregnowaną olejem, który znacznie może wpłynąć na wynik postępowania. Kiedy przy użyciu jednorazowej maszynki do golenia, można zapomnieć o gładkiej i miękkiej skóry, a ostrza są gorszej jakości męskiej maszynki, a nie pływający szef nie zapewnia zwrotność. Ponadto, nie zaniedbuj kosmetyki do golenia i po zabiegu powinny być traktowane z bikini specjalny balsam.

Jak golić intymne miejsce bez irytacji: Bądź pewna technika

Bezpośrednio przed zabiegiem należy dokładnie pary skórę, lepiej jest wstępnie ciepłą kąpiel. Jeśli włosy w okolicy krocza przemysłu też, że lepiej do pierwszego cięcia dla ułatwienia pracy w przyszłości. Każdy specjalista, odpowiadając na pytanie o jak golenie bez podrażnień, szczególną rolę do przygotowania wybranego obszaru. Tak więc, należy zastosować specjalny krem do golenia i pozostawić ją jako maskę na kilka minut. Strefa bikini golić tylko w kierunku wzrostu włosków. W przeciwnym razie włosy będą ostra krawędź, która będzie tworzyć dodatkowe tarcie, oprócz niektórych skóry wzrośnie, co stworzy dodatkowe problemy i pogorszyć wygląd okolicy.

Jak golić intymne miejsce bez irytacji: porady ekspertów

Oczywiście, wysokiej jakości golenia jest możliwe tylko przy dobrej opinii. Aby to zrobić, można przejść do małego triku: znacznie poprawia widoczność ustawionego lustrem w łazience. Nie ma potrzeby się spieszyć, bo można znacznie zranić skórę w pośpiechu. Jeśli jednak pojawia się problem, po zabiegu leczenia każdego zarysowanie za pomocą nadtlenku wodoru, a dopiero potem użyć nawilżający. Z właściwego przestrzegania wszystkich powyższych zaleceń, można osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Jeszcze idealny gładkość uzyskuje się tylko za pomocą procedur salonie. Obecnie istnieje szereg specjalistycznych klasach, gotowa spełnić każdą swoją zachciankę. Na przykład, niedawno było Elos-depilacji. Moskwa po prostu życiem z tej procedury.