688 Shares 4176 views

owsianka

Owsianka jest od dawna znany ze swoich unikalnych właściwości. Ten pyszny i naturalny produkt z przyjemnością jedli nasi przodkowie. Nawet wojowników starożytnego Rzymu używali go przed ważnych bitew. Kisiel owsiany dał im siłę i odwagę. Zawiera dużą ilość witamin i aminokwasów niezbędnych dla organizmu.


Owsianka – to niezwykle skuteczne narzędzie do walki dysbioza. Ta cenna właściwość, jest on zobowiązany do tkanki w nim zawartych, co znacznie ułatwia trawienie i pomaga w normalizacji metabolizmu. Rezultatem jest szybki toksyny wyjściowe. Z powodu tej właściwości, wiele osób korzysta z diety płatki owsiane. W przeciwieństwie do niektórych leków, działa tylko na substancje szkodliwe, biorąc je bez szkody dla organizmu.

Zawarte w witaminy płatki owsiane A, B, E wzmacnia odporność, wzrost, wzmocnienie kości, i tak dalej. Napoje, które zawierają substancje normalizacji poziomu cukru we krwi, co jest ważne w leczeniu cukrzycy.

Owsiane zawiera niewielką ilość skrobi. Właściwość ta jest stosowana w leczeniu chorób żołądka i nerek. Produkt ten jest niezbędnym narzędziem do zatrucia pokarmowego. W leczeniu różnych chorób żołądka również zalecić stosowanie płatków owsianych.

Utrata masy ciała można łatwo osiągnąć, stosując ten wyjątkowy napój. Jego rada dla lekarzy do otyłości i wielu chorób sercowo-naczyniowych.

Dzięki antybakteryjnych właściwości owsa galaretki jest używany w kosmetyce. Dodaje się go do kremów, maseczek do twarzy i ciała. Ma właściwości nawilżające, kojące i zmiękczające wpływ na dojrzałej i starzejącej się skóry. Dodanie go do szamponu, otrzymasz doskonałe narzędzie do szamponu.

Aby uczynić ten wspaniały napój trzeba będzie minimum produktów: jeden litr piersi surowicy, 250 gramów płatków Hercules, soli i cukru. Najlepiej jest wziąć serum produkcji krajowej, a nie ze sklepu.

Zanurzyć płatków w serwatce. Otrzymaną masę umieścić w ciepłym miejscu i pozostawić go tam na jeden dzień. Musimy regularnie mieszać i obserwować proces.

Pod koniec dnia widać, że ferment zbożową, a otrzymaną masę przypomina ciasto na naleśniki. Wziąć grubą gazę i złożyć je w dwóch warstwach. Umieścić go nad miską i wlać galaretkę do swojej przyszłości. Wszystko cieczy powinien znajdować się w zbiorniku. Pozostała masa zwana gazą tsezhyu. Może być wyrzucane lub nakarmić zwierzaka.

Otrzymaną ciecz wlewa się do naczynia. Teraz trzeba dodać sól i cukier. To musi być bardzo ostrożny i wlać odpowiednią ilość. Wymieszać i umieścić w ogniu. podczas gdy stale mieszając, zagotować. W tym czasie, spróbuj na co nie rozprasza. Twoim głównym zadaniem – aby zapobiec powstawaniu grudek. W przeciwnym razie, dostać nieapetycznie bałagan, jak klej.

Owsianka gotować tak długo, jak nie przypomina tłuczone ziemniaki. Po tym, konieczne jest z ognia i wlać do formy, które zostały wcześniej natłuszczonej. Po ochłodzeniu galaretki, umieścić je w lodówce, aby wlać kilka godzin.

Gdy produkt jest gotowy, można go podawać na stół. Jeść je na różne sposoby. Dodać miód, mleko skondensowane, cukier, wodę i tak dalej. Tu wyobraźnia nie jest ograniczona.

Owsianka zaleca się regularnie używać. Pamiętaj, aby gotować go przed wakacjami. Po ciężkich świąt, nadmierne spożycie żywności (często bardzo przydatne) i napojów alkoholowych będzie bardzo pomocne jeść płatki owsiane. Pomaga w trawieniu i zwalnia Cię z wieloma nieprzyjemnymi konsekwencjami.

879 shares 8234 views
561 shares 1801 views

HLA