839 Shares 9914 views

Uzyskać środki pluskwy: Podręcznik i opinie

Owady – najbardziej niepożądane „gości” z ludzkich siedzib. Ich obecność zawsze przynosi wiele kłopotów, ponieważ każdy jest pragnienie, aby pozbyć się tych nieprzyjemnych sąsiadów jest zrozumiałe. Niektóre z owadów, które mogą dostarczyć wiele przykrych chwil – pluskwy. Skąd wiesz, czy są one w mieszkaniu?

zidentyfikować błędy

Dowody, że obudowa jest pluskwy, będzie służyć kilka faktów:

 1. Niespokojny sen ostatnio.
 2. obrzęk ciało zaczęło się pojawiać. Zwykle mają kroplę krwi, która jeszcze nie wyschły w godzinach porannych.
 3. Stała na swędzenie po ukąszeniu.

Niektórzy ludzie uważają, że są to ślady ugryzienia komara. Aby dowiedzieć się, kto faktycznie odwiedził (lub rozliczane) w mieszkaniu, należy starannie rozważyć kształt ukąszenia. Jeśli utwór jest jeden – to ugryzienie komara, ale droga od ukąszenia sugeruje, że dom został wybrany przez pluskwy.

Wyświetlacz owadów?

Jeśli owady nie są eliminowane będą wychodzić co wieczór na polowanie, zwiększając tym samym liczbę ukąszeń, a tym samym powodując dalsze problemy. Na sprzedaż można znaleźć wiele narzędzi, które mogą być skuteczne (lub nie) w walce z bloodsucking owadów. Ale są też leki, które nigdy nie zawodzą. Jeden – Get środka pluskwy. Jaki rodzaj substancji i czym różni się od innych?

Główne zalety

Główne cechy produktu, które są istotne dla ludzi i zwierząt, jest bezpieczeństwo. Aby to osiągnąć, truciznę umieszczone w mikrokapsułkach, przy czym trucizna w powietrzu i spada w dół, dzięki czemu podczas wdychania wchodzi do ciała ludzi lub zwierząt. Dzięki temu natychmiast po zabiegu można iść wewnątrz domu lub mieszkania i nie trać czasu na wentylację.

Inne równie ważne zalety:

 1. Przez długi czas ekspozycji.
 2. Bez zapachu.
 3. Nieobecność śladów po obróbce. Nawet jeśli dostają narzędzie ( „Het”) przez pluskwy był stosowany do tapety, meble, podłogi, nie będzie widać jego pozostałości.
 4. Łatwość użycia.

opis

Dostać – insektycyd. W sprzedaży jest pojawia się w słoiki z tworzywa sztucznego małej objętości (100 ml). Główny składnik aktywny jest chloropiryfos. Na robaków i innych przedstawicieli owadów ma ekspozycję nerwów. Sposoby wnikania trucizny mogą służyć różne narządy owadów:

 • żołądek;
 • dróg oddechowych;
 • Zewnętrzna osłona.

Owadobójczy przeznaczony nie tylko dla błędów: mogą zabić karaluchy, mrówki, pchły i inne owady, które mogą przedostać się do wnętrza obudowy.

Charakterystyka wpływu

Mikrokapsułki trucizny spadek owadów nogi. Noszą go w swoich gniazdach, zarażając ich sąsiadów. Lekarstwem na pluskwy Get, gdy w organizmie, blokując przepływ impulsów nerwowych. Konsekwencją tego staje paraliż a następnie śmierć owadów. Ale umrzeć natychmiast, ale po kilka godzin, w tym czasie udało mu się zarazić innych błędów.

Larwy, które w tym momencie nie jest jeszcze wykluły się z jaj też nie przetrwa – tak szybko, jak są one w stanie przenieść natychmiast zakażone i wkrótce umrze. I zwykle larwy osadzają się w odległych miejscach, ale nie będzie ich uratować – wystarczy tylko jeden kontakt z osobą zakażoną tego też zarazić.

Dzięki reakcji łańcuchowej zniszczone owady skutecznie i szybko: zazwyczaj 3-7 dni nie są już dom. I do zapobiegania ponownego zastosowano insektycyd nie jest konieczne: w miejscach, gdzie zostały spryskane, będzie się utrzymywać, pozostając aktywnym przez 5-6 miesięcy.

Jak nie kupić fałszywe?

Obecnie jednym z najbardziej popularnych produktów z owadami – środki pluskwy Get. Recenzje zwykłych obywateli i osoby zaangażowane w eksterminacji owadów na służbie, podkreślają skuteczność środka owadobójczego i, co najważniejsze, bezpieczeństwo. Wiele zapisu, aby całkowicie pozbyć się owadów, wystarczy tylko jeden przetwarzanie obudowa. Czynnik ten jest ważny, ponieważ wielokrotne sprayu najeżona różnych niedogodności dla mieszkańców.

Ale ze względu na tak dużą popularność w obywateli nieczystych postanowił skorzystać ręcznie: istnieją przypadki, w których po zakładów przetwórczych w nich jest nadal pozostają błędy, o czym świadczą pojawiające się ślady ich ukąszenia. Zdarza się to najczęściej wtedy, gdy nie jest oryginalnym produktem a jego fałszerstwo zostało zakupione.

Jak uniknąć takiej sytuacji? Środek sprzedawany przez karaluchy, pchły i pluskwy Pierwsze w fiolkach po 100 ml. I oni sami i ich zawartość butelki – biały. Czasami może mieć różowawy odcień. Bezwonny. należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

 1. Obecność podstawowej osłony drugiego folia, która służy jako dodatkowe zabezpieczenie. Folia musi przedstawić logo producenta.
 2. Etykieta powinna być stosowana do dnia wygaśnięcia. I nie był po prostu wydrukować, a następnie lekko wciśnięty do papieru.
 3. Fiolka nie powinny być przejrzyste.
 4. preparat – koncentrat emulsji.

To – standard, a jeśli istnieje jakiekolwiek odchylenie od tych liczb, to prawdopodobnie nie jest to prawdziwy lek, ale fałszywy.

Instrukcje użytkowania

Przed rozpoczęciem przestrzeń przetwarzania pomocą funkcji Get przeciwko pluskwy, trzeba zrobić czyszczenie. Trzeba myć podłogi, okna, drzwi i innych powierzchni, które mogą być traktowane roztworem mydła. Pozwoli to zmaksymalizować efekt stosowania leku.

Teraz trzeba zrobić materiał bardziej płynna. Wykorzystuje ona zwykłą wodę. Jego stosunek do istoty – 10: 1. Jeśli w pomieszczeniu, gdzie będzie odbywać się dezynfekcję, zbyt zagracone lub błędy nie mnoży bardzo, stężenie może być zwiększona, biorąc wodę jest 10 części i mniej. Na przykład, 1: 8 lub 1: 6. Opryskiwacz wykorzystywane zastosować środek owadobójczy. Może to być zwykły sprayu lub urządzenie profesjonalne.

Podczas natryskiwania koniecznie sprzęt ochronny – rękawice, bandaż gazy i wełny. Ponadto, odzież powinna być top z długimi rękawami i spodnie – całkowicie ukryć nogi.

Zastosuj produkt na robaki trzeba dostać się do następujących lokalizacji:

 1. Ramy okienne i drzwi.
 2. Szafy.
 3. Pudełka.
 4. ramy łóżek.
 5. Powierzchnia wewnętrzna sofy.
 6. Przełączniki.
 7. Wylot.
 8. Cokół.
 9. Powierzchnia malowidła.
 10. Inne miejsca, gdzie pluskwy mogą żyć.

Ale teraz wprowadzone środki Get pluskwy na zabawkach, odzieży, poduszki sofa i innych takich miejscach nie jest dozwolone. Jeśli podczas insektycyd dostanie się na skórę, należy natychmiast zmyć.

Ustalenie właściwej ilości środka owadobójczego

Ile pieniędzy będzie potrzebne – w zależności od tego, ile dom zaatakowane przez owady. Zazwyczaj apartament z jedną sypialnią jest stosowany sam, maksymalnie 2 fiolek. W razie potrzeby ilość leku będzie musiała zostać zwiększona.

Jeżeli stopień zanieczyszczenia jest na tyle niska, wówczas jedna butelka wystarcza.

Drugi stopień – obecność niewielkich ilości ukąszeń na ciele lokatorów. W tym przypadku środki karaluchów i pluskiew Pierwsze powinny być podejmowane w wysokości jednej butelki, za jednego – dwóch pokoi.

Gdy liczba trzeciego stopnia ukąszenia ponad znaczący i większości owadów można już znaleźć w łóżku. Następnie, aby przetworzyć jedną sypialnią będzie potrzebował 2 fiolki z substancją.

Jeśli atak błędów, nawet w ciągu dnia – to jest 4 stopień zakażenia, a środek owadobójczy jest niezbędne do podjęcia co najmniej 3 butelki.

Ponadto, ilość leku wymaganego do leczenia zależy obudowy – jest większy niż i więcej niż przestrzeń w ich obrębie, tym większe ilości leku potrzebnej do zraszania.

Jeśli leczenie jest wykonywane w celu zapobiegania, które zwykle występuje, gdy owady pojawiły się w sąsiednim mieszkaniu, a także możliwość niechcianych pasażerów jest na tyle duża, że konieczne jest stosowanie minimalnej ilości leku. Następnie od 6 do 9 miesięcy, nie ma strachu przed zakażeniem – tego w wyznaczonym terminie oznacza Get pluskwy pozostanie aktywny.

Jeśli traktować płaskim proberetsya przynajmniej jeden bug z sąsiedniej nieruchomości, istnieje możliwość, że ich liczba zmniejsza się również, choć nieznacznie w następnym mieszkaniu.