100 Shares 6387 views

Jak przygotowane ciasto z dżemem?

Charlotte dżem okazuje się tak samo pyszne, jak tego samego tortu ze świeżych jabłek. Ponadto, za przygotowanie tego deseru trzeba znacznie mniej czasu. Po tym wszystkim, nie trzeba kupować warzywa na rynku, umyć, obrać i posiekać.


Pyszne ciasto-ciasto z dżemem: Przepis jest prosty i szybki

Oglądane deser jest idealny na śniadanie i przyjemnego picia herbaty z przyjaciółmi. Jednak aby je przygotować, potrzebny jest specjalny składnik – zacięcie. W rzeczywistości, wiele kucharze twierdzą, że stworzenie takiej delikatności pasuje absolutnie każdy słodkości – .. truskawka, truskawki, śliwki, morele, itp, doświadczeni kucharze zgłosić jednak, że ciasto z dżemem okazuje się bardzo smaczne i delikatne, ale tylko w tym przypadku, Jeżeli nadzienie jabłkowy służy do jego wytwarzania. I jam i jam nie pasuje. Przetwory owocowe musi być duże kawałki jabłek.

Tak więc, dla partii uważany deser, musimy:

  • burak piasek Cukier – 2/3 filiżanki lub 200 gramów;
  • dżem jabłkowy (z kawałkami owoców) – 2/3 filiżanki;
  • Jaja – 4 szt. Średnie;
  • sody wstępnie zwrócona śmietanę – ½ małą łyżeczkę;
  • mąki najwyższej klasy pszenicy – o 1,2 filiżanki.

Ciasto na biszkopt

Charlotte jam jest przygotowany z wykorzystaniem ciasta biszkoptowego. Ze swojej mieszania powinny być starannie podzielone białka i żółtka dla różnych przyborów. Do żółtek dodać cukier i intensywnie wcierać przy pomocy dużej łyżki. Powinno to stanowić wspaniały i lekko wybielone masę. Następnie dodano do niej jabłkowy jam i odpowiednio uniemożliwia do uzyskania jednorodności.

Co do białek, następnie rozprowadza je w głębokiej miski i ubij mocno przez blenderze. Jak tylko pojemnik zostanie utworzona masa odporne oraz puszystej, rozprzestrzeniać się żółtka z dżemem i ponownie wszystkie dokładnie wymieszać.

Do szarlotki zwrócił delikatny i wysoko w cieście herbatników koniecznie dodać sodę, wstępnie zatrzymano kwaśną śmietaną.

Pod koniec fundamencie wlać mąkę i dokładnie wymieszać. Na wyjściu lepkiego ciasta śmietaną. Piec powinien być natychmiast po wymieszaniu, w przeciwnym razie ciasto okaże się niska i Cleckley.

Proces formowania deser

Jak to ciasto i dżem? W tym celu, głębokiej formie. Jej nieznacznie ogrzewa się w piecu, a następnie smaruje się olejem roślinnym (1-2 deser łyżeczki). Następnie wytworzony pojemnik układ całą podstawę.

Obróbka cieplna w piecu

Piec ciasto powinno być uwzględnione w bardzo gorącym piecu (200 stopni). W nim znajduje się wypełniony formularz i natychmiast zamknąć drzwi, który nie jest otwarty dokładnie 50 minut. W miarę upływu czasu, deser gotowość sprawdzane z meczów. Jeżeli obiekt drewniany jest suchy, placek filtracyjny jest usuwany. Jeśli to przylgnęło do ciasta, a następnie szarlotka pozostaje w piekarniku przez kolejne 10 minut.

deser gotowy iw pełni pieczony jest bujny, wysoki i rumiany herbatniki z przyjemnym aromatem jabłkowym dżemem.

Jak przedstawić herbatę?

Ciasto z dżemem, zdjęcie, które zostały przedstawione w niniejszym artykule powinny być przesyłane do stołu tylko schłodzone. Jeśli natychmiast wyciąć deser po upieczeniu, to ryzykujemy poważnie spalone.

Można użyć takiego uczta z herbaty i kawy lub gorącej czekolady. Jeśli chcesz, przed podaniem można posypać pudrem Charlotte, pokruszony cynamon glazury lub smarem. Dodatki te nie tylko dokonać pyszne ciasto, ale również nadać mu świąteczny wygląd.