740 Shares 1980 views

"Profi.ru": opinie pracowników o pracodawcy, cechy pracy i zalecenia

Rekomendacje i opinie zawsze odgrywały dużą rolę w sektorze usług. Bez względu na to zadanie, osoba zawsze stara się znaleźć specjalistę o dobrej reputacji i bogate doświadczenie w rozwiązywaniu takich problemów. Szczególnie dotyczy to, na przykład, takiej sfery, gdy naprawa działa. Jeśli musisz przeprowadzić, powiedzmy, układanie płytek, możesz zamówić tę usługę, prosząc osoby, które wiedzą, kto wykonał pracę dla nich. Ta zasada działa w wielu obszarach biznesowych.


Rekomendacje jako podstawa projektu

Jeśli jednak informacje zwrotne i porady znajomych dla każdego z nas są "spontaniczne", "epizodyczne", twórcy serwisu "Profi.ru" (informacje zwrotne, o których więcej zaprezentujemy w tekście) postanowili zbudować ten cały biznes. Po prostu wykorzystali ideę zaleceń, łącząc je na podstawie jednej usługi, co daje okazję poznać więcej na temat jednego lub innego specjalisty.

Pomimo prostoty idei i pozornie oczywistego charakteru, taka usługa dotarła do gustu milionów użytkowników. Stało się to z kolei popularnością projektu, czyniło ją popytem na rynku i odniosło powodzenie.

W tym artykule porozmawiamy o tym, czym jest "Profi.ru". W naszym opisie bardzo dużą rolę odgrywają recenzje osób, które korzystały z usług serwisu, a także tych, którzy wykonują pewne prace jako specjaliści. Dlatego po przeanalizowaniu tego artykułu można dowiedzieć się więcej o tym projekcie, a jednocześnie zrozumieć, czy warto korzystać z usług. A teraz zwracamy uwagę na ogólne cechy usługi.

Informacje o "Profi.ru"

Opinie, które znaleźliśmy w przygotowaniu materiału wskazują, że usługa, którą charakteryzujemy, jest stosunkowo nowa na krajowym rynku internetowym. Raczej po prostu "odradza się" w nową, ujednoliconą usługę z kilku starszych projektów, która również miała komercyjny sukces. Niemniej jednak w 2013 r. Obsługa udało się z powodzeniem obsłużyć ponad 600 tysięcy klientów. Następnie, zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie internetowej firmy, 94% wszystkich użytkowników było zadowolonych, gdy otrzymali kontakty specjalistów, których potrzebowali.

W rzeczywistości projekt jest katalogiem osób gotowych do podjęcia tej lub tej pracy. W tym przypadku, w przeciwieństwie do dużych tablic ogłoszeń i wyszukiwarek, gdzie można znaleźć tysiące ofert specjalistów, główną cechą usługi "Profi.ru" – opinie. Osoby, które już skorzystały z usług jednego lub innego kapitana, opuściły zalecenie, które można przeczytać. Z kolei, uporządkowując mistrza, zrobisz to samo, aby następny mógł zwrócić się do niego o pomoc.

Model usługi to coś w rodzaju olbrzymiego usta, które zostało utworzone wyłącznie w celu uzyskania obiektywnych informacji i wiarygodnych informacji o każdym pracowniku.

Korzyści dla klienta

Korzyści płynące ze zwykłego użytkownika, współpracującego z firmą, są po prostu olbrzymie. Przede wszystkim jest to niezawodność. Jeśli chcesz wykonać prace remontowe w Twoim mieszkaniu, ale boisz się zaufania temu zadaniu do przypadkowych osób, usługa "Profi.ru" zajmie Ci się ratunkiem! Po przeczytaniu recenzji i znajomości kwalifikacji jednego lub innego specjalisty można dokładniej odebrać prawdziwego mistrza, który pomoże rozwiązać problem.

Usługa jest odpowiedzialna za rzetelność wszystkich danych umieszczonych na pracowników, co pozwala mówić o zgodności zgłoszonych informacji w kwestionariuszu z prawdziwymi umiejętnościami specjalistów.

Oprócz tego można znaleźć wiarygodnego wykonawcę, serwis udostępnia narzędzia do ochrony Twoich zainteresowań! Wszakże, jeśli praca jest wykonywana słabo, zawsze możesz mieć wpływ na kapitana i zagrozić mu kontakt z serwisem pomocy "Profi.ru". Opinie zebrane przez pracowników dowodzą, że jest to normalna sytuacja, a jeśli mistrz jest naprawdę źle, możesz go wywierać. Z normalnymi robotnikami, którzy po prostu "znikną" następnego dnia, nie zrobisz tego.

Ponadto, oczywiście, usługa pozwala Ci być pewna osoby, która będzie dla Ciebie pracować. I to jest również ważne.

Korzyści dla pracowników

Poza korzyściami dla zwykłych klientów, jak pokazują recenzje prac poświęconych "Profi.ru", usługa ta zapewnia dobre warunki osobom poszukującym pracy. Jeśli jesteś naprawdę dobrym specjalistą, koniecznie będziesz mieć dobrą opinię, a tym samym będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy. To z kolei otwiera nowe możliwości zarabiania na podstawie tej usługi. Poszukiwanie tych samych klientów w taki sposób, w jaki był używany, byłoby trudniejsze i prawdopodobnie droższe.

Procedura weryfikacji

Jak już zauważyliśmy, firma przeprowadza specjalną inspekcję każdego specjalisty. Dokonuje się tego, aby klient mógł mieć pewność, że zajmie się osobą, której profilu czytał. Taka weryfikacja odbywa się w kilku etapach. Pierwsze to zapoznanie się z poprzednim doświadczeniem specjalistów, wyszukiwanie informacji zwrotnej na starym stanowisku, drugie – przesłuchanie użytkownika, jego ankieta w celu zrozumienia ludzi, którzy są przed nami, co motywuje ich, gdy wchodzą do firmy.

Ogólny cel tej procedury jest jasny: musisz sprawdzić, kto wchodzi do jego szeregu.

Gwarancje

Oczywiście usługa gwarantuje, że wszystkie informacje pozostawione specjalistom odpowiadają rzeczywistemu stanowi rzeczy i nie używają fałszowania jednego lub innego wykonawcę. To prawda, że odpowiedzialność za jakość pracy jest zawsze wykonywana przez specjalistę, ponieważ usługa działa tylko jako pośrednik.

Oczywiście, jeśli klient był niezadowolony z sposobu świadczenia usługi, może on pozostawić odpowiednie informacje zwrotne o pracowniku, aby jego przyszli klienci wiedzieli, z kim mają do czynienia. Taki wykonawca "naturalnego wyboru" zostanie zmuszony do wycofania się z listy pracowników serwisowych.

Rodzaje usług

Co mogę zamówić korzystając z usług "Profi.ru"? Opinie ze strony personelu zauważają, że w witrynie jest wiele działań. To wszystko są prawdziwymi ekspertami, którzy ci pomogą. Lista pracowników obejmuje nauczycieli, muzyków, trenerów sportowych, specjalistów ds. Napraw samochodów, robotników budowlanych i remontowych w pomieszczeniach i wielu innych. Każdy z działów podzielony jest na kilka obszarów. Tak więc, w każdej chwili możesz wybrać dla siebie wysoce wyspecjalizowany wykonawca, który ma dobrą reputację i wiele pozytywnych zaleceń.

Opinie klientów

Co użytkownicy, którzy zamówili specjalistów z tej witryny, raportują o projekcie? Większość z nich przede wszystkim informuje o ciekawym i użytecznym pomyśle, na podstawie którego funkcjonuje serwis. Sądząc po komentarzach, naprawdę upraszcza życie, dając możliwość wybrania artysty na jego zlecenie, skupiając się na recenzjach z jego poprzedniej pracy. Ponadto, ten model pracy zapewnia rzeczywiście pewność, że następnego dnia mistrzowie nie utracą się przez kradzież materiałów budowlanych (na przykład). Pozytywne rekomendacje naprawdę pochwały pomysł, dobrze mówią o projekcie.

Z drugiej strony jest wiele negatywnych uwag. Są to głównie klienci niezadowoleni z jakości pracy. Świadczą o tym, że firma nie mogła rozwiązać problemu, a mistrz, mimo wszystkich pozytywnych zaleceń, nie był w stanie wykonać dobrze wykonanej pracy. To pokazuje, że nawet ich system weryfikacji nie pomógł.

Recenzje ekspertów

Z drugiej strony są recenzje mistrzów o "Profi.ru" – ludzie, którzy spełniają zamówienia klientów. To głównie remontanci, opiekunowie, mechanicy samochodowi i inni specjaliści. Wśród nich znaleźliśmy niektóre komentarze wykazujące negatywne nastawienie do służby. Głównym powodem takiego komentarza jest bardzo wysoka prowizja.

Rzeczywiście, zgodnie z zasadami systemu, z każdego wykonanego zlecenia pracownik musi przyznać 20% za "Profi.ru". Komentarze dotyczące pracodawcy niektórych uczestników systemu nazywają to zbyt wysoką prowizją za usługi.

Minimalna kwota takiej płatności wynosi 500 rubli. Często zdarza się, że mała praca (za 1000-1500 rubli) jest po prostu nieopłacalna dla mistrza ze względu na tak wysoką prowizję. Dlatego też takie osoby (zwłaszcza, jeśli naprawdę mają wysoką profesjonalizm i wiedzę na temat swojej działalności) z taką drogą usługą, nie będą działać.

Inni specjaliści, przeciwnie, pochwaliją usługi, zwracają uwagę na prostotę w pracy i łatwość obsługi klientów "Profi.ru". Opinie ekspertów wskazują również, że system pozwala radzić sobie z niedostatecznymi klientami. W końcu niektórzy ludzie nieraz rażąco grozią ekspertowi z negatywnymi opiniami. W takich przypadkach administrator usługi "Profi.ru" pomaga rozwiązać problem. Opinie pokazują, że to nie zawsze pomaga. Reputacja wykonawcy może być poważnie uszkodzona, jeśli tylko dostanie klient, z którym nie zostanie znaleziony wspólny język.

Wnioski

Ogólnie rzecz biorąc, scharakteryzowaliśmy model, za pomocą którego poszukuje specjalistów z jednej lub innej sfery. A w tym celu można wyciągnąć kilka wniosków. Po pierwsze, system jest bardzo wygodny i użyteczny dla klientów. Jeśli potrzebujesz dobrego specjalistę, możesz skontaktować się z tą usługą i znaleźć go.

Po drugie, jeśli jesteś pracownikiem i szukasz klientów, ta platforma może zapewnić Ci napływ nowych ludzi, którzy chcą korzystać z Twoich usług, będziesz miał pracę w "Profi.ru". Informacje zwrotne pracowników zauważają, że należy zachować ostrożność, ponieważ model systemu nie zapewnia ochrony wykonawcy. Jeśli więc klient po prostu nie chce dać pozytywnej opinii, może zepsuć całą swoją reputację. W pozostałym systemie działa perfekcyjnie, co potwierdza jego popularność i stabilny wzrost.