623 Shares 2920 views

olej rycynowy wspomaga wzrost i wzmocnienie włosów. Nie wierz mi? Sprawdź!

Niektórzy ludzie są sceptyczni oleju rycynowego jako skuteczny środek do wzmocnienia i wzrostu włosów. Olej ma dość gęsta i lepka konsystencję, czasami jest to po prostu niemożliwe, aby wyobrazić sobie tę masę w jego włosy, nawet w celach leczniczych. Jednakże, olej rycynowy jest jednym z pięciu produktów, skuteczne i naturalne piękno, które naprawdę trzeba wiedzieć.


Bogata historia produktu

olej rycynowy został skutecznie wykorzystywane od wieków w branży kosmetycznej, w salonach i w domu. To jest teraz praktycznie wyparta olej rycynowy z użycia nowoczesnych kosmetyków, z których wiele kosztują. Jednakże, olej rycynowy jest naturalnym środkiem przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, wspomaga zdrowie i piękno włosów, odżywia komórki skóry w kwasach tłuszczowych, witamin i minerałów. Oprócz witaminy E, białka, minerały i omega-6 i omega-9 kwasów tłuszczowych, kwasu rycynolowego, olej rycynowy jest nasycony.

Zapobiec łupieżu i strat

olej rycynowy stosowany na skórę głowy, aby wyeliminować łupież, a także do zapobiegania wypadania włosów. Przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne właściwości produktu sprawiają, że jest on doskonałą bronią przeciwko łupieżowi i kwas rycynolowy, przenikając przez skórę, zwiększa przepływ krwi do skóry głowy, który stymuluje mieszki włosowe.

Również kwas dostępny w oleju rycynowego jest w stanie utrzymać pH obojętne głowy równowagi. Łatwo jest ustanyaet szkód, które powodują naszą skórę do nowoczesnych kosmetyków alkalicznych. Przeciwutleniacze, że zawiera olej rycynowy, wysoki poziom utrzymuje kerotina. To sprawia, jedwabiste włosy, gładka i bardziej posłuszny.

Jak używać do głowy?

Oto jeden z najbardziej prostych i skutecznych receptur. Aby mieszaniny do stosowania na skórę głowy, trzeba będzie:

  • olej rycynowy – 3 łyżki;
  • Olej jojoba – 1 łyżka;
  • olej kokosowy – 1 łyżka.

Wymieszać wszystkie składniki w szklanej butelce z ciemnego koloru. Zamknij pokrywkę i wstrząsać dokładnie skład. Do stosowania na skórę głowy, stosowanie standardowego zakraplacz medycyny. Nakładanie kompozycji w małych porcjach w obszarze głowy. Przy stosowaniu procedury jest zakończone, zrobić masaż głowy przez 5 minut. Pomoże to poprawić krążenie krwi, i bardziej równomiernie rozprowadzić produkt na powierzchni. Jeśli twoje włosy są dłuższe, niektóre wydłużyć czas ekspozycji do składu.

Jak zwiększyć wzrost włosów trzykrotnie?

Leczenie olej rycynowy pomaga włosy i rzęsy rosną trzy lub nawet pięć razy szybciej. Wiele osób, w tym ludzi, którzy korzystają z takich praktyk. Metoda ta pozwoli na drugi miesiąc od wniosku o przedłużenie długości Shag 5 centymetrów.

Takie leczenie powinno być prowadzone raz lub dwa razy w tygodniu. Można użyć czystego oleju rycynowego, bez żadnych dodatków było. Najlepszy ze wszystkich, metoda ta sprawdza się, gdy produkt jest postawić na małym mokrej powierzchni skóry głowy. Nie można zmoczyć włosy, ale tylko lekko traktować skórę poprzez zraszanie wodą. Następnie stosuje się olej rycynowy na ręce skóry głowy i włosów. Umieść czepek lub ręcznikiem, a następnie pozostawić do całkowitego wchłonięcia kompozycję kilku godzin. natychmiast można wykonać procedurę przed snem. Należy pamiętać, że usunięcie kompozycji jest dość problematyczne. Dlatego, uzbrojony w niektórych sztuczek.

Wskazówki dotyczące Narzędzia zdalnej

olej rycynowy w lewo na włosy na noc, to jest lepiej wchłaniane przez skórę głowy, więc jest on usuwany.

Aby zmyć narzędzie, lepiej jest stosować szampon do włosów przetłuszczających się. Ale najbardziej skuteczne usuwanie oleju rycynowego jest zwykle jaja kurzego. Wystarczy ubij surowe jajko widelcem, aż będzie gładkie, a następnie rozprowadzić na skórze i włosach. Pomoże to przełamać pozostałości oleju, a ponadto wzbogaca włosy odżywczych.

Aby zdjąć maskę, możesz spróbować tej metody: najpierw umieścić na balsam do włosów, masażu i spłukać wodą. I już wtedy zastosować zwykły szampon.

Wskazówka: należy przeprowadzić test na reakcję alergiczną przed użyciem. Niewielka ilość oleju rycynowego stosowane do wewnętrznej łokcia czat i zobaczyć, jak Twoja skóra będzie reagować. Pomimo faktu, że reakcje alergiczne na produkcie są niezwykle rzadkie, warto być bezpieczne.