900 Shares 4760 views

Jak mogę wykorzystać stare skarpetki, pozostałe single?

Każdy zna tę sytuację: podczas składania prania przemywa skarpety singiel. Nie wiadomo, gdzie drugi. Jest to na tyle złe! Niemniej jednak, nie jest to taki wielki problem – jest użyteczny i jedna skarpetka na farmie. Może być używany na wiele różnych sposobów, oto niektóre z nich – jesteś pewny, aby znaleźć co najmniej jeden, który będzie pasować do ciebie.

Zabezpiecz okna samochodu parowaniu użyciu skarpetkę i kot wypełniacz

Tak, rzeczywiście można wykorzystać te skarpetki! Posypać koci wypełniacz w skarpetce – i będzie w stanie zmniejszyć wilgotność w kabinie. Gwarantuje to, że okna nie zachodzą mgłą. Jest to sposób, który niewiele osób słyszało, jednak działa świetnie. Najważniejsze – aby związać skarpetkę ciasno i umieścić na szczycie drugiej. Umieść je na desce rozdzielczej lub powiesić bliżej okna – a nadmiar wilgoci na szybie, można zapomnieć!

czysta tablica

deska kreda może szybko tracą estetyczny wygląd. Wykorzystywać kredy do usunięcia skarpetkę – wygodny i łatwy sposób. Potem wystarczy rzucić skarpetkę w pralce i może być ponownie wykorzystane! Zaoszczędzisz czas i pieniądze, a poza tym jest to po prostu wygodne.

Chronić swoje kosztowności w ruchu

Zwykłe skarpety chroni małych wartości podczas transportu tkaniny bariery jest zmiękczanie. Jeśli coś jest nadal uszkodzony, wszystkie części pozostają wewnątrz skarpety, i będzie można uniknąć zadrapań na rękach. Jest to bardzo wygodne, więc staram się pamiętać o tej metodzie.

Zrób kulkowe Antystres

Można pozbyć się stresu, przy użyciu skarpetkę, utraciwszy parę! Wystarczy umieścić gliny w plastikowej torebce, a następnie umieścić go w skarpetce. Będzie on natychmiast relaks!

Użyj skarpetkę do przechowywania części do gry planszowej

Można łatwo uniknąć problemów, jeśli doda się wszystkie małe szczegóły do gry planszowej w palec i związać go. Więc można zagwarantować, że nie zostaną utracone, a ty nie musisz się denerwować, gdy zdecydujesz się grać w grę planszową w następnej chwili.

Weź sweter dla psów

Palucha może pomóc piesek, aby utrzymać ciepło. Liczne nacięcia i szwy, i nie trzeba iść do sklepu zoologicznego na sweter. Jeżeli jesteś pewien, że masz sposób z igły i nici, masz pewność, aby poradzić sobie z takim wyczynie.

Tworzenie termofor do kubka

Nie będzie potrzebował zakupy Podgrzewacz do kubków lub filiżanek – wystarczy odciąć wierzch i spód skarpety, aby uzyskać wygodną opcję ogrzać napoje w chłodnej pogodzie. Prosty i praktyczny!

Pozbyć się plamy na podłodze, noszenie skarpet na buty

Jeśli robisz napraw, wystarczy nosić skarpetki na buty, tak aby nie zabrudzenia, a jednocześnie chronią podłogę w innych pokojach. Jest to prosty i wygodny sposób, aby pozbyć się farby plamy na butach bez dodatkowych kosztów.

Stworzyć grę kulowy

W lecie tak miło grać w skarpetkach na trawniku! To wystarczy, aby wypełnić skarpetę z ryżem lub kulki z tworzywa sztucznego, a następnie mocno dokręcić – piłka jest gotowa! Jest idealny do gry, a jeśli jest uszkodzony, to nie szkoda wyrzucić i zrobić nowy.

Uczynić sprawę pod ręką

Jeśli potrzebujesz pokrywę, która może być umieszczona na ramieniu, można łatwo zastąpić go z palca! Wystarczy wyciąć część dolną i zawiesić otrzymanego rurki z materiału na rękę. Złóż go i umieścić go w otrzymanej kieszeni gadżetu. Szyć wokół krawędzi urządzenia, który zostanie ustalony mocniej. Okazuje się bardzo wygodne i nie trzeba wydawać pieniędzy na zakup specjalnego pokrywę!

ciepłe stopy

Jeśli chcesz komfort, można przyciąć zamkniętą część starych skarpet i nosić je w kostkach. Jest to prosty i wygodny sposób, aby utrzymać ciepło, aby ta sama wygląda całkiem oryginalne.

Przywrócić porządek w domu

Użyj skarpetkę oczyścić z kurzu, brudu i włosy. On doskonale oczyszczają gadżety, rolety i powierzchnie mebli. Ponadto, po żniwach, to dość proste, aby rzucić się w praniu, a następnie będzie on gotowy do ponownego użycia. Jest to wygodny i ekonomiczny sposób!

Przykryć okład z lodu

Do nakładania lodu bezpośrednio na siniaki lub stłuczenia mogą być bardzo szkodliwe. Umieścić na lodzie skarpety do łagodzenia skutków zimna. To pomoże Ci odzyskać szybciej i chronić skórę przed zimnem oparzeniu. W chwili, gdy boisz się kontuzji, to będzie to wygodny sposób, aby pozbyć się kłopotów.