558 Shares 7202 views

Origami moduły tygrysie lub origami formacie 3D

Zabawa rzemiosło z papieru powszechnie znana. Ale japoński składany arkusz zwykłego papieru do tworzenia figur nich posadowionych w stopniach sztuki. Nawet słowo „Origami”, co oznacza, że proces stał się powszechnie znany, przynosząc piękno i tajemnicę prawdziwej kreatywności. Dla Japończyków, połączenie starożytnych tradycji i nowoczesnej technologii zjawiskiem naturalnym dotyczące wszystkich aspektów życia. Tendencja ta jest dotykany i model papier. Jeśli wcześniej wykonane w technice origami tygrysa był płaski i szkicowy, za pomocą metody origami modułowego, to naprawdę staje się jak prawdziwy zabawki trójwymiarowej. Może dlatego modułowa origami, żartobliwie nazywany «3d origami” i stał się bardzo modny w kierunku tworzenia modeli papierowych zwierząt i bajkowych postaci.


Modułowa Origami różni się od konwencjonalnej tym, że wdzięczne dane są zbierane z różnych części (moduły), z których każdy składa się z pojedynczego arkusza. Zasadniczo, moduły mają trójkątny kształt, ale niekoniecznie. Wszystkie części są połączone przez wprowadzenie jednego modułu do drugiego i utrzymywano przez tarcie. Tworzenie modułu tygrysa Origami – to jest skomplikowane, żmudne, ale zaskakująco fascynujące. Do pracy, pożądane jest, aby korzystać z modułów w dwóch kolorach: pomarańczowym i czarnym. Następnie tygrys staje się jaśniejszy i bardziej wyrazisty. Istnieje wiele interesujących, a czasem unikalne schematy i instrukcje jak zrobić origami tygrysa. Ale często, wykorzystując je do tworzenia akceptowalny wygląd nie zawsze jest to możliwe.

Najlepszym rozwiązaniem – pierwszy umiejętności modelowania pracować na prostszych rodzajów origami modułowego, a następnie przystąpić do czegoś poważniejszego. Po prostu jest schematem składania papieru nakrycia głowy maska tygrysa. Poza faktem, że to jest po prostu piękne, to hełm może być stosowany jako część kolorze noworocznym. Wszystkie części (moduły) w tym układzie są połączone w pierścień. Jeden moduł wcieli tygrysa kaganiec, reszta należy zachować maskę na głowie.

Krotnie maski nakrycia origami tygrysa modułów, to jest konieczne, aby trzy pola z arkusza formatu papieru A4 pomarańczowy. Ponadto będzie musiał kwadracie o długości i szerokości 19 cm. Pożądane jest, aby wszystkie arkusze barwiono tylko jedną ręką. Ponadto, każdy z trzech dużych pól złożone na pół po przekątnej, oraz górnych i dolnych narożników są wygięte w kierunku środka figury a następnie obrabiany przedmiot jest włączony. Górna część detalu zostaje obniżona do środka poziomej, dolnej, na odwrót zwiększa się z tłokiem z trójkątów. Dolny róg fałdy tak, że jego wierzchołek był centrum rysunku. Podobna akcja odbywa się z górnym rogu. Wszystkie trzy zakończeniu modułu razem w jednym zespole. Origami tygrys pysk z modułów będzie oznaczać przedmiot.

Pozostałej mały kwadrat złożonym trójkąta, a następnie jest zagięty na pół. Boczny kąt zakręt w kierunku środka, ale tak, że nie dotrzeć. Ostre rogi w dół – to uszy. Pod kątem prostym do zginania, dzięki czemu linia zagięcia są przekazywane od jednego ucha do drugiego, po czym przedmiot obrabiany jest odwrócony. Maski moduł środkowy podstawa jest przymocowana głową. Oczy, nos, i paski na głowie wykonała aplikację technikę. Po połączeniu wszystkich części w pierścieniowy maski origami tygrysa moduł gotowy.

Nawet stworzenie takiego prostego modelu origami wymaga szczególnej koncentracji i cierpliwości, ale w tym samym czasie, ten rodzaj twórczości aktywizuje obie półkule mózgu, będąc doskonałym narzędziem do rozwoju.