454 Shares 7125 views

technika indeksowania pływanie: Charakterystyka ćwiczeń i błędy

Sama indeksowanie jest pływanie na plecach lub klatce piersiowej. Podobnie jak wiele innych sportów, ma swoje podgatunki. Sprzęt pływanie indeksowania na piersi oznacza popełnienie huśtawki hands-uderzeń, podczas gdy ruch nogi wykonane są z dołu do góry i odwrotnie. Innymi słowy, ruch rąk pływającego przypominać rodzaj wirnika i stóp – nożyczki. Podczas rejsu ten styl z tyłu wszystko jest podobne. Jedyną różnicą jest to, że w pierwszym przypadku, ręce przenieść z tyłu głowy, a pod nim, a drugi – w przeciwnym kierunku.


oddech

Kluczowym elementem dyscypliny pływania indeksowania – oddychanie techniki. W tym przypadku, oddech należy przeprowadzić w ustach w początkowym etapie tworzenia Maha trójkąt: przedramienia ramienia, brzegu. Wynika to z faktu, że woda w twarz na tym etapie ustępuje. Głowa w tym samym czasie trzeba skręcić w kierunku strony, która jest pod wodą. W odniesieniu do wygaśnięcia, prawo to zrobić przez usta i nos. Zgodnie z regułami nawigacji, nowe inspiracje są dokonywane za pośrednictwem trzech ruchem ręki nad wodą. W ten sposób będą one prowadzone na przemian po prawej i po lewej stronie.

ćwiczenia

Aby czuć się bardziej pewni siebie, zaleca się czołgać technikę pływania zostało wcześniej wypracowane. Specjalnie dla tego istnieje szereg ćwiczeń, które mogą zwiększyć ruch, zwiększyć szybkość i doprowadzić wszystko do automatyzmu. Udar mózgu należy najpierw zrobić jedną ręką. Przy czym drugi powinien być umieszczony z przodu. Tak więc, jako jeden dogania drugim. Po przeszkoleni tak, że ręce powinny być odwrócone. Aby zwiększyć szybkość może złapać partnera równoległego techniki obserwacji i dystans pływacki.

technika indeksowania pływanie można znacznie poprawić, jeżeli są stosowane na rękach szerokim ostrzem. Spowoduje to, że pływak podnieść łokieć wyżej. dorosłych tylko polecić takiego ćwiczenia.

Idealnym rozwiązaniem byłoby, aby przyciągnąć doświadczonego szkolenie zawodowe w zakresie dyscypliny. Przy stosowaniu różnych uderzeń i ciągłym zmianą pozycji ciała prawej ekspert wskaże podstawowe błędy i zwracać uwagę na doskonałe połączenie ma być używany.

Na treningu wytrzymałościowego można spróbować skorzystać z wielkim nakładem energii. Jako opcja, należy naciskać z krawędzi basenu i wykonać skok z jednej strony. Wtedy musi nosić nad wodą. Z drugiej strony w tym samym czasie musi być nieruchomy. Po kolejnym udarem ramię operacyjny jest odciągany i pływanie trwa kilka sekund. technika indeksowania pływanie może być również praktykowane na lądzie. Do tego idealnego tzw „młyn”, gdy ruchy pływania są symulowane bezpośrednio na ławce.

podstawowe błędy

Największym błędem podczas pływania indeksowania jest uważane za niewłaściwe oddychanie. Należą jego opóźnienie lub brak. Ponadto początkujących pływaków często jak siedzenie na wodzie, trzymając się za brodę i utrzymując zgięte nogi. Źle, jeśli głowa odchyla do tyłu, ponieważ prowadzi do wnikaniem wody na twarzy, uniemożliwiając oddychanie. przechyły nadwozia w różnych kierunkach, nie muszę być silna. Cóż, ostatnio częstym błędem, który znacznie zmniejsza skuteczność uderzeń kąpielowych są proste ramiona.

odkrycia

Z tego wszystkiego możemy stwierdzić, że technika pływania indeksowania nie jest skomplikowane. Najważniejsze jest to, aby dowiedzieć się, jak zorganizować swoje ciało i nie zapomnij technikę oddychania. W obecności doświadczonego trenera lub partnera, wszystko staje się łatwiejsze i pływak może uzyskać tylko przyjemność z tej techniki.