752 Shares 7688 views

Rowery „Mongoose” – recenzja

Rowery „Mongoose” wyróżniają się szczególnie montażu wysokiej jakości, mają dobrze przemyślany projekt, który przyczynia się do wygodnego dopasowania jeźdźca. Może dlatego produkty są renomowanych marek cieszy się tak poważne zapotrzebowanie wśród doświadczonych jeźdźców.


producent

Który kraj produkuje „Mongoose”? Rower pod tą marką został po raz pierwszy wydany w 1974 roku z powrotem przez California przedsiębiorca Przejdź a ja Hessa. Później firma Dorel Industries została założona przez dewelopera. Do tej pory prawo produkować rowery Mongoose należą do danego producenta.

Obecnie pod znaną marką obejmuje:

  • Rower BMX ;
  • Opowieści klasy komfort;
  • Model góra;
  • szosowa;
  • Prototypy hybrydowych.

Cena emisyjna

Rowery „Mongoose” od dawna uznawana jest za jedną z liderem na rynku. Wyjaśnia to ich stosunkowo wysoką cenę. Tak więc koszt klasy rowery komfortu waha się od 300 do 350 r. e. Jeśli chodzi o rower górski, istnieje różnica w cenach od 280 do 800 w. e.

W ogóle, jak to ma miejsce w przypadku innych producentów pojazdów dwukołowych, koszt jest w dużej mierze zależy od nowości poszczególnych modeli, budowania postaci i kompletny zestaw.

zalety

Jakie są zalety różnych rowerach „Mangusta”? Opinie szczęśliwych posiadaczy motocykli renomowanych marek mają następujące znaczenie:

  • solidna konstrukcja, mocny i odporny na uszkodzenia mechaniczne do konstrukcji;
  • osprzęt i elementy jakościowe;
  • ramki tylko szczepy w najcięższych oddziaływania;
  • „Mangust” rowery mają niezawodną powłoki lakierniczej, która jest trudna do zera;
  • Producent ma ogromne doświadczenie w produkcji motocykli do różnych celów, do modeli ekstremalnej jazdy.

braki

Podobnie jak inne produkty „Mongoose” rowery mają swoje wady. Na przykład, większość modeli ramie może być zbyt ciężki dla niektórych użytkowników. A koszt tych rowerów nie można uznać za budżet.

Jednak te braki są konwencjonalne i nie są w stanie odstraszyć velolyubiteley, które są dobrze zorientowany w zakresie modelu producenta. W takim przypadku, jak niedoświadczony użytkownik mógł wybrać dobry rower „Mongoose”? Zdjęcia, opinie właścicieli, opisy poszczególnych modeli ze szczegółowymi funkcjami – wszystko to pozwala na tworzenie mniej lub bardziej jasne wyobrażenie o przedmiot zainteresowania.

Przegląd popularnych modeli

Jako część popytu na rynku w dużym popytem cieszy się dziś modelu Mongoose Montana LE. Rower uruchomiony w masowej produkcji w 2015, ma nietypowe koła o średnicy 27,5 cala, wytrzymałej ramy aluminiowej, użycie mocowań o wysokiej jakości.

Poprzednia analogi Montana LE model jest szczególnie siła wiązania, trwałość, odporność na różnego rodzaju odkształceń konstrukcji. Uwaga zasługuje również niewielką wagę roweru.

Kolejny przedstawiciel – Mongoose Tyax Sport może stać się prawdziwym odkryciem dla miłośników typu rower górski. nadal przewidywane w zeszłorocznym modelu nie traci swoje znaczenie dla sportowców, którzy wolą ścigać się na średniej szybkości w stosunkowo bliskiej odległości.

Mongoose Tyax Sport ma wysoką ramę wykonaną z lekkiego stopu aluminium lotniczego. Wysokiej jakości, funkcjonalny widelec skutecznie gasi obciążenia uderzeniowe, które występują w przednim zawieszeniu za wszelkie nierówności na drodze. Ten rower jest przede wszystkim uderza jeźdźców spot, którzy chcą dostać się do dyspozycji praktyczne narzędzie dla regularnego, wygodne spacery w lesie, parku alejki.

Rower Mongoose Pro – dość drogie modelu profesjonalnym poziomie, co w pełni uzasadnia swoją cenę w służbie. Rower zawiera zaawansowane prędkości transmisji do 27, który zaspokaja potrzeby najbardziej doświadczonego velolyubiteley. Co do jakości ramki, użytych do wytworzenia wysokiej wytrzymałości stopu aluminium. Wszystko lokalizacja spawania i połączenia są wykonywane sprawnie i niezawodnie.

Mark Warto również podwójne, wzmocnione obrzeże, które pozwalają właścicielom Mongoose Pro rower bezpiecznie poruszać się jakichkolwiek nieprawidłowości. Jednocześnie dla efektywnego amortyzację odpowiada niezawodne zawieszenie pneumatyczne.

Konkludując

Na zakończenie warto zauważyć, że zakres produktów oferowanych fanów dwukołowy transportu specjalnego szerokości dostępnych opcji. Każda z tych różnych specyficznych cech, niektóre aplikacje i konkretne rozwiązania projektowe. Dlatego rowery tej marki są godne uwagi nie tylko przez zawodowych sportowców, ale także ludzie, którzy po prostu chcą cieszyć się jazda mierzona w przyjemności.