803 Shares 6621 views

Naprawa apartament z jedną sypialnią: pomysły i zdjęcia

Masywna konstrukcja Chruszczowa rozpoczęła się w latach 50. i trwała do początku lat 90-tych. Taka obudowa nie różni wygodny i miał wiele wad, takich jak niewygodny układ, pokoje niewielkie rozmiary, niskie sufity, cienkie ściany.

Całkowita powierzchnia mieszkania z jedną sypialnią – 40-43 m2. Ten brak miejsca ogranicza stosowanie wnętrz. Jak być właścicielami tych mieszkań? Nowoczesne projektanci odkryli wiele rozwiązań, które dadzą Chruszczow oryginalną, harmonijną i ekstrawagancki wygląd.

Naprawa apartament z jedną sypialnią. Od czego zacząć?

W celu kontynuowania naprawy, należy zaplanować zakres robót poprawnie. Do tego jest plan projektu, który wyświetla wszystkich żądanych zmian. Po tym, trzeba będzie obliczyć strony finansowej, kwestia ta musi brać pod uwagę nie tylko przewidywane koszty, lecz także nieplanowane. Co do zasady, po demontażu często otwierają się niedociągnięcia, których nikt nawet nie podejrzewał, odpowiednio, prowadzi to do włączenia dodatkowych funduszy. Taki obrót jest lepszy być przygotowany wcześniej, więc bardzo ważne jest nie tylko, aby rozpocząć naprawę, ale również czas, aby ją zakończyć.

Naprawa jedną sypialnią-Chruszczowa – długi i uciążliwy, ale przy odpowiednim podejściu, wynik końcowy będzie zadziwiać swoją oryginalność i elegancję.

Stworzenie prawdziwie przytulne mieszkanie. profesjonalne doradztwo

W celu poprawienia warunków mieszkaniowych w Chruszczow jest prawdopodobne, że potrzebują zmiany. Jego głównym celem jest maksymalizacja ekspansji przestrzeni. Głusi wewnętrzne ścianki działowe można zastąpić dekoracyjnych konstrukcji łukowych.

Jeśli, przeciwnie, chcę, aby utworzyć zamkniętą przestrzeń (jest to szczególnie istotne zagadnienie w mieszkaniach z pokoi połączonych), wzniesiony partycję, pozostała przestrzeń może być stosowany jako szafy lub garderoby. Takie posunięcie przyczyni się do pozbycia szaf nieporęczne.

Oczywiście, te techniki są możliwe tylko wtedy, gdy globalne zmiany kapitałowe. Przeprowadzenia naprawy apartament użyć mniej drastycznych rozwiązań projektowych. Główny nacisk kładzie się na wizualne postrzeganie takich efektów zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu pewnych kombinacjach kolorów, zastępując standardowe wyposażenie kompaktowego i przekształcanie modeli wykorzystywać powierzchnie na wysoki połysk wykończenia wnętrza, prawidłowe rozmieszczenie opraw oświetleniowych i luster.

Łazienka może być łączony z ustawieniem kabina WC, prysznic, w ten sposób wydany dużo miejsca, który jest używany bardziej funkcjonalnie.

Pomysły naprawy apartament z jedną sypialnią (foto)

Istnieje wiele wspólnych technik, które pomogą zorganizować wygodną przestrzeń. W celu zapewnienia właściwego stosowania wszystkich efektów projektowych, przeprowadzenie remontu mieszkań (dwupokojowe Chruszczow), zdjęcia i programy opracowywane przez specjalistów, mogą być używane jako pomoce naukowe. Są one wykonywane w formacie 3D, który pozwala na wyświetlanie faktycznie całe pomieszczenie.

Główne idee, które są powszechnie stosowane w czasie remontu w lokalu:

 • Układ zmiana.
 • Zastosowanie specjalnych materiałów dekoracyjnych, na przykład, Desktop z 3D obrazu.
 • Efekty kolorów i wzorów.
 • Przewaga błyszczący i lustrzane powierzchnie.
 • Całkowite odrzucenie standardowych rozwiązań na rzecz indywidualnego podejścia.

Konstrukcja hali w hruschevke

W niektórych domach, ta część mieszkania długiej i wąskiej, w innych – jest prawie całkowicie nieobecny, co stanowi niewielki plac o powierzchni około 4 m 2, a czasem nawet mniej. Jednak nawet taka ograniczona przestrzeń może być zmieniony nie do poznania. Oczywiście, najbardziej radykalny sposób – re-planowanie, ale to nie może być uznany jedynie w odniesieniu do jednego pomieszczenia. Proces ten powinien obejmować całe mieszkanie, w przeciwnym razie może mieć duży problem w podziale na pozostałym obszarze. Wynik końcowy, po remont jednopokojowym mieszkaniu przeprowadzono (patrz zdjęcie. Poniżej), na pewno docenią.

Zalecane kolory – światło, jak w korytarzu całkowicie naturalne światło wchodzi. Ciemne odcienie wizualnie zmniejszyć przestrzeń i dają poczucie dyskomfortu. Mogą być używane tylko jako małe zastrzyki dodawać akcenty lub przedmioty dekoracyjne dla kontrastu.

Materiał do wykańczania powinny być proste, na przykład, tapety lub tynki dekoracyjne. Naturalny kamień może służyć jako ozdoby drzwi. Stosując tę technikę, ważne jest, aby nie przesadzić, ponieważ cegła w małym pomieszczeniu może być znacznie cięższy przestrzeń. W celu zastosowania go prawidłowo, najlepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalnych projektantów. Ich podstawa jest pełen różnych opcji i sugestie, które pomogą najbardziej kompetentny do przeprowadzenia remontów mieszkań dwupokojowe Chruszczowa. Zdjęcia, schematy i zakończone projekty będą wyraźnie zobaczyć ewentualny produkt końcowy, który eliminuje najczęstsze błędy.

Opierając się na ścianach nie jest również bez znaczenia w sali projektowej. Z reguły jest on wybrany biorąc pod uwagę dostępną przestrzeń. W małych pomieszczeniach zaleca się wybrać wykończenie z drobnym kwiatowym lub geometrycznym wzorem. Najważniejszą rzeczą jest to, że jest w pełni zgodny z ogólnym stylem. W przypadku korzystania z pasma, konieczne jest, aby pamiętać, że:

 • Pionowe wizualnie podnosi sufit, ale może przynieść znacznie ścianę, jest to opcja tylko w szerokich pomieszczeń;
 • ma poziomą efekt przedłużenia granica korytarz wizualnie dryfuje pokój wygląda swobodniejszy i bardziej przestronne.

Zwracamy się do kuchni

Jeśli chodzi o praktyczność, wygodę i funkcjonalność, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – kuchni. Że najważniejsze jest, aby stosować się do tych kryteriów. Pełna kuchnia składa się z pracy i stref gastronomicznych. Oczywiście, jest to całkiem możliwe, aby zrobić dużą powierzchnię. Ale co, jeśli kuchnia jest 6 m 2, a wciąż nie zawsze jest poprawny układ? Przede wszystkim, nie rozpaczaj zbyt szybko. Doświadczeni projektanci mogą dostarczyć wiele rozwiązań, jak dokonać napraw mieszkanie (zdjęcie).

Chruszczow sypialnia Pozwala to realizować pewne śmiałe pomysły:

 1. Kompletna przebudowa (zwiększa przestrzeń wobec innych pokoi).
 2. Łącząc korytarz, pokój dzienny i kuchnia, tworząc kawalerkę.
 3. Wykorzystanie mebli na zamówienie, biorąc pod uwagę dostępne rozmiary. Taka metoda pozwoli wykorzystać każdy centymetr przestrzeni bardziej funkcjonalne.

projekt salonu

Dokonywanie napraw sypialniami, wiele do czynienia z taką cechą komunikuje pokoju. Z reguły jest to salon. można zbudować dodatkową ścianę, aby rozwiązać problem, który jest pomieszczenie od reszty. Korzystając z tej metody, musisz być przygotowany, aby zapewnić, że pokój zostanie znacznie zmniejszona. Alternatywnie, można zainstalować partycje. Będą one jednocześnie pełnić kilka funkcji:

 • dekoracja;
 • oświetlenie;
 • Granice pokój.

Dzięki tej metodzie można użyć innego wykończenia. Na przykład:

 • Ściany. Większość pokoi jest w jasnych kolorach, a reszta – kilka odcieni ciemniejszy.
 • Paul. Z oddzielonej części do korzystania z takich podłóg obejmujący w korytarzu, co przedłuża jej podobne (na przykład, linoleum lub laminat). I bezpośrednio w pokoju położyć dywan.

Dzięki takiemu recepcji wnętrza pokoju jest nasycony i oryginalne.

Jak wchodzi się do sypialni?

Osobliwością tego pokoju jest to, że jest długa, ale wąska. Oczywiście, to ogranicza możliwość korzystania, napraw mieszkanie (zdjęcie).

Hruschovka sypialnia nie jest bardzo wygodny układ (forma buta), który całkowicie eliminuje możliwość rozszerzyć lub zawęzić go z sypialni. Jednak do takiego pomieszczenia, istnieje wiele opcji do korekcji widzenia.

 • 1 sposób. Wykończenie. Najdalej ściana ozdobiona jest dużymi jasnymi kwiatami. Kombinacja ta przyniesie go wizualnie.
 • Dwie metody. Umeblowane. Wszystkie meble są rozłożone, a nie wzdłuż dłuższej ściany i prostopadle do niej. Tak więc, w pokoju się prostokątny. O przedłużenie wizualnej, można użyć fasadę lustro.
 • Metoda 3. Zagospodarowania przestrzennego. przestrzeń sypialni jest podzielony na 2 części: pierwsza – dla reszty, z drugiej – roboczej. Każdy z nich urządzony jest zgodnie z przeznaczeniem.

wniosek

Jeżeli nadszedł czas, aby naprawić jedną sypialnią, nie bój się odważnych decyzji. Jakie są nietypowe, tym bardziej piękny będzie wyglądać pokój. Chruszczow – nie jest to zdanie, ale wyzwaniem, prowokują nowych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa.