867 Shares 2710 views

Jak pozbyć konopushek i uzyskać czystą, zdrową skórę

Skóra – rodzaj wizytówką naszego wyglądu. Szczególnie ważne, ponieważ daje kobietom – nic dziwnego, że nazywane są płci pięknej. W Rosji od dawna kanon urody uważa, że skóra jest delikatna, biały i różowy, z lekkim rumieńcem, którego oni mówią: „Krew i mleko”. W południowych narodów – Dark też rumiane, zdrowe i czyste. Ale ogromna liczba sprawiedliwszego połowa ludzkości jest to, niestety, problemem: blizna pryszcz, pigmentacja. A najwięcej problemów-ladies blondynki lub rude dostarczyć sezonowy „wrogów” – piegi że hojny luźna pokrywa ich nos i policzki, a czasem więcej, a czoło do podbródka wczesną wiosną i same są jedynie wraz z nadejściem jesieni. A czasami, że nie przechodzi. A potem musimy uciekać się do pomocy różnych produktów medycznych i kosmetycznych.


Zdefiniowanie problemu

Aby dowiedzieć się, jak pozbyć się konopushek powinien zrozumieć, dlaczego oni zaczynają drażnić nas. Tak, piegi są specjalnym rodzajem pigmentacji, często przekazywane z rodziców lub dziadków. E. tendencja do nich dziedziczne, może ona przejawiać się w pokoleniu lub dwa. Piegi zewnątrz widoczne jako małe plamki o średnicy od 1 do 3 mm. Kolor – od złocistego do jasnobrązowego. Zazwyczaj nie wystają ponad skórę, nie powodują swędzenie i łuszczenie się. Czasami małe konopushki wtopić się dużymi łatami naprawdę zamienia się wyraźne przebarwienia. Przyczynia się do tego procesu, natężenie promieniowania słonecznego wiosną i latem. Jak pozbyć konopushek jeśli zaczną pojawiać się u dzieci w okresie od 7 do 10 lat, dorośli również zniknie naturalnie tylko przez 30 lat lub nie zniknie w ogóle? Rozważyć różne opcje.

zalecenia ogólne

Jak wiecie, problem jest łatwiej zapobiegać niż je wyeliminować. Zasada ta odnosi się również do sposobu, aby pozbyć się konopushek. Przede wszystkim, osoba powinna być starannie ukryta przed bezpośrednim słońcem, i generalnie unikać długiego pobytu na nim. Po drugie, pod koniec lutego – początek marca, należy umieścić na skórze przed wyjściem specjalny kremy, barierę ochronną UV że będzie co najmniej SPF 15 lub nawet wyższy. Po trzecie, oto jak pozbyć konopushek jeśli są one po prostu zaczynają przeszkadzać: pocierać obszarów problemowych nadtlenku wodoru (3% lub 5%), sok z cytryny lub czarnej porzeczki. Ponadto, dobra maść pomoc mikstury i salicylowego maści. Dobrze, weź kombinację witamin C, B¹, A.

leczenie ogólnoustrojowe

Jak pozbyć konopushek zawsze? Wymaga to zestaw procedur. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić to zasada – robić regularne złuszczanie. Oczyścić twarz kilka razy w tygodniu zarośla. Po usunięciu górnej warstwy rogowej skóry tonu, rozjaśnia piegi i inne zabarwienie. W ten sposób, stopniowo, można uczynić je prawie niewidoczne. Jeszcze tyle, ile to możliwe, aby pozbyć się konopushek? Należy stosować kremy zawierające kwasy owocowe. Nazywane są alfa-wodorotlenek. ANA uzyskane z cytrusów, jabłek, winogron i innych owoców kultury. Nawiasem mówiąc, peeling z ich stosowania pozwala skórze wyglądać lepiej, aby być bardziej gładka i delikatna. Gładkie cienkie linie, nie ma sprężystość, elastyczność i, co najważniejsze, prawie się pigmentacji. E. górną warstwę skóry, staje się przezroczysty, zabarwienie przechodzi do „nie”. Jednakże, z lekami, które stężenie AHA wynoszącej 5% do 10%, należy zachować ostrożność. Najpierw przejść test alergii, a jeżeli czyn zaczerwienienia, nie należy używać tego narzędzia.

Retinol na ratunek

Rozwiązanie olej witaminy A, retinolu, także niezawodny asystent w walce o twarzy czystą, miękką i młodzieńczego. Lek jest sprzedawany w aptece. Jego główne funkcje to: stymulowanie nowych, zdrowych, młodych komórek skóry i przyspiesza umierających nietypowy. Dodaj trochę retinolu w ich codziennych domowych kremów do twarzy i maski – i można zauważyć bardzo szybko, jak piegi czernią a następnie znikają zmarszczki wyraźnie wygładzona, poprawia krążenie krwi, karmienie go z tlenem.

I wiele przydatnych

Jak w przypadku każdej poważnej nauki, kosmetyka nie stoi. W odniesieniu do tego, i różnych zabiegów niepotrzebny pigmentacji tym piegi. Na dość radykalne środki, jak szybko pozbyć konopushek obejmują Fototermolizą ułamkową, fototerapia, dermabrazji. Pierwszy jest związany z czyszczeniem twarzy i ciała przez punkt, gdy jest on przetwarzany przez dotkniętych miejscach, z całkowicie bezbolesny. Fotolechenie wymaga około sześciu zabiegów, aby osiągnąć pożądany efekt. Ostatni z tych manipulacji implikuje użycie długoterminowe – 10-12 procedur na średniej. Plus takie nieskomplikowane środki do domu, jak maska od zwykłej ogrodu warzywnego pietruszki. Wybielanie efekt jest niesamowity. W zależności od pory roku lub posiekać łodyg i liści rośliny, a następnie zawiesinę nakłada na „x” miejscach lub na tarce pocierać kawałek korzenia i zrobić to samo. Po upływie 10 minut, przemywa się maskę z ciepłą wodą i stosuje się do skóry odżywczy krem. Bardzo skuteczny będzie zwykły jogurt (lub kwaśne mleko, jogurt), jest to zrobić z balsamom. Mogą być zmieniane z otarciem twarze wino lub ocet jabłkowy.