500 Shares 3828 views

Jak stać się szczęście i szczęście? Działki na szczęście

Dlaczego niektórzy ludzie konsekwentnie to, czego chcą, a inni są przerywane przez co jest? Jest coś subtelne, ale bardzo ważne w moim życiu. Słowo do niego – „powodzenia”. Naprawdę wyjaśnić, co to jest, wielu nie może, ale intuicyjnie zrozumieć, o co chodzi. Dostać prezent można, jeśli wiesz, jak zdobyć szczęście i szczęście. Magia zapewnia niesamowitą środki, aby rozwiązać problem u nasady. Należy jednak ostrzec trzeba będzie pracować sama „ptaka szczęścia” w rękach nie przybyć, ponieważ nie urodziło się z nim. Jeśli zastanawiam się, jak stać się szczęście i szczęście człowieka, daj nam zrozumieć szczegółowo.


Co przyciąga stać?

Jesteśmy nadal w szkole uczy, że aby rozwiązać ten problem tylko wtedy, gdy sprawa jest jasna. Magee nie jest gorszy niż nauczycieli i ich uczniów. Aby dowiedzieć się jak zdobyć szczęście i szczęście być określona pożądana, to jest celem. To pytanie jest dość trudne. Nie dlatego, że definicja nie jest jasne. Otworzyć książki, napisane. Ale magia nie zdarza się na woli autora, to jest w osobę, która zajmuje się nimi. W związku z tym osoba musi zrozumieć, dążyć do. Wiele osób uważa, że szczęście – jest ucieleśnieniem ich własnych myśli. Że jest poszukiwany na głowę udzielania wydane, a stało. Jest to błąd brutto. I to jest tak głębokie, że dana osoba nie rozumie, jak być szczęście, szczęście, szczęście. Spróbuj odpowiedzieć ci przyjemność? W powyższym przykładzie: nagrody z głowy lub uzyskanie dodatkowych funduszy? W rzeczywistości, to nie jest to samo. W pierwszym przypadku, każesz wszechświat, jednak chcesz się bawić, w drugim – wyższe moce zdecydować, jak przynieść szczęście człowieka. Więc powodzenia i szczęście – jest ucieleśnieniem wewnętrznej intencji bycia szczęśliwym. Ponownie, nie realizacja pomysłów i odbierać radosnych emocji, bez wpływu na sposób ich realizacji.

Jak stać się szczęście i szczęście?

Fortune jest zmienny i kapryśny, uznaje się wśród ludzi. Aby przyciągnąć je do naszej strony jest trudne. Jest to noc ptak mógł skończyć przypadkowych myśli i zostawić cię na zawsze. Dlaczego los jakiejś miłości, i obojętny wobec innych? Ezoteriki twierdzą, że nie toleruje agresji, ucieczki od zła negatywnych ludzi. Może to jest. Jednak dość często szczęściarzami chodzić zwyczajne, najbardziej pozytywną osobowość. Prawdopodobnie, powiedziano im sekret, jak odnieść sukces i szczęście, aby podporządkować sobie efemeryczny istotę, wszyscy, którzy chcą do łask. Nie martw się, teraz znasz tajemnicę. Że okoliczności były skuteczne, trzeba trochę povorozhit przeczytać fabułę i zrobić maskotkę. Luck – jest coraz radość z życia. To właśnie w sferze niematerialnej, w odczuciach. Aby dostać, konieczne jest wygenerowanie pragnienie i być w stanie z nich zrezygnować. „Jak to?” – pytasz. Kto zrozumie.

Zabójca szczęścia

Ezoteryka opiera się na fakcie, że jego życiu człowiek buduje siebie. Z tym stwierdzeniem trudno się kłócić. To samo powiedziano nam, rodzicom i nauczycielom w szkole. Mają one jednak coś innego na myśli. I ezoterycznych czarownicy twierdzą, że wydarzenia z przyszłości zawarte są nasze emocje w tym. Na przykład: osoba boi nie egzaminu lub testu otrzymuje się wynik negatywny. On sam, on wyczarował. Należy zauważyć, że jest to bardzo uproszczony schemat. Ale pozwala nam zrozumieć, jak mieć szczęście i szczęście. Konieczne jest, aby pamiętać, że unika Fortuna. Są to:

  • gniew, nienawiść, zazdrość;
  • wątpliwości i niepewność;
  • brak miłości własnej.

Jak przyciągnąć fortunę: pierwszy krok

Zwracamy się do magicznej praktyki. Możemy podzielić proces na etapy. Pierwszy – odrzucenie negatywnych prognoz. Jeśli porzucić myśli o awarii zajmie ścieżkę szczęścia. Ale to nie wystarczy. Zgadzam się, nikt nie marzy o swoich wzbogaconych i wykonanych zadowolony, ale utalentowanych wizjonerów. Ponadto źle nie można myśleć o wszystkim. Bądź gotów do innych tego samego, co chcesz samemu. W dziedzinie energii, jesteśmy jednym. Jeśli jesteś zły z sąsiadem – Ja chcę kłopotów, zazdroszczę oligarcha – zrezygnować z pieniędzy na poziomie energetycznym, gardzić ubogich – odejmie jego udział. Zasada działa we wszystkich obszarach. Szczęśliwi ludzie nie czas na plotkach. Oni nie weszły do problemów innych ludzi.

Krok drugi: zaufanie

Innym wrogiem Fortune – wątpliwości. Te negatywne myśli są brane wiele wysiłku. Luck – to radość. I można spędzić na jej wątpliwości i obaw. Muszą pozbyć, wyrzucić, jak stare buty. Psychologowie polecam czytać afirmacje. To prywatna sprawa. Magowie swój sekret zyskać pewność siebie. Aby to zrobić, istnieje wiele spisków. Jednakże, jeśli nie kontrolować myśli – skuteczność rytuału osłabiony. Chcesz wiedzieć, jak osiągnąć sukces i szczęście – wyrzucić złe myśli. Pomyśl o dobrym, nie samospełniającą się przepowiednią. Ponieważ twoje anioły mają do czynienia nie tylko z okoliczności zewnętrznych, jak chaos w głowie. Szkoda ich!

Krok trzeci: Miłość

Powiedzieć, że samoocena wszystko w porządku? Dlaczego następnie spróbuj dowiedzieć się, jak odnieść sukces i szczęście, wykreślając wygląd? Miłość – to zdolność do zachowania spokoju i radości, bez względu na to co się dzieje. Jeśli przyjąć sobie drogę rodzice stworzyliśmy, to jest to. Zejść do krytyków, obrażony, potępiać siebie i innych – nie masz miłości. To uczucie jest jak światło. To jest podstawą szczęścia. Fortuna wędrówki niestety na całym świecie i szuka iskry prawdziwej miłości między ludźmi. A kto ma płonie w moim sercu, trzymać się go na zawsze. Ze strzykawki usunąć będzie – nie będzie nigdzie. Teraz wiesz trzy zasady szczęścia, to można mówić o spiskach i rytuałów.

Rite ze świecą

Nic dziwnego, że ludzie uważają święty ogień. To przyczynia się do podniesienia poziomu energii, oczyszczając ją. Mianowicie, jest to, co chcemy, by stać się bardziej udany i szczęśliwy. Spiski, wypowiedziane na ogniu, zacząć pracować natychmiast, jak tylko ostatnia uwaga zamarły. Jest to wykorzystywane przez magów i polecam. Wybierz świecę, która odpowiada obszaru problemowego. Nawigacja doradzić takich dystrybucji magicznym odpowiedzialności:

  • Zielona – od biedy do bogactwa;
  • Żółty – schorzenia;
  • czerwony – z miłości;
  • Violet – rozwój duchowy;
  • Brown – kariera;
  • Niebieski – kreatywność.

Jeśli nie możesz zdecydować, czy wiele problemów, to kup sobie całą tęczę. Aby zapalić świece kilka nie jest zabronione. Lub spędzić kilka rytuałów ze światła o różnych kolorach.

Conspiracy szczęście

Ryt korzystnie prowadzi się na rosnące księżyca. W tym okresie wzrasta energia planety i przenika wszystkie swoje dzieci życiodajnych sił. Ułatwia to bardziej skuteczne i wydajne praktyki magii. Należy zostawić w spokoju. Głowa wolna od nadmiaru. Odnosi się to do wszystkich myśli głupca naczelny zaniedbania kolegów i sąsiadów, i tym podobne. Rozważmy awaria diabeł pod łokieć popychanie, zmusza do zwrócenia uwagi na ujemny. Usiądź wygodnie, odpręż się i pomyśleć o czymś przyjemnym. Zapal świecę. Ciesz się, jak dobrze! Ostrożnie umieść dłoni po obu stronach iskry, poczuć ciepło. Czytać te słowa: „W rękach mojego płomień świecy. Przynieść życie, jak koń. Drzwi I wszędzie odkryć szczęście mój sposób inspiruje! Rzeka ogień Nesis do przodu, nie przegap moja kolej. Prowadzić przez mojego losu, zostawić wszystkie problemy za sobą. Amen! „Działka należy czytać tyle razy, jak okazało pełne lata. Jeśli czas nie pozwala, to jest możliwe do trzech razy. Jednak zaleca się, aby nie być leniwy. Słowa wibracje przebije aura, strukturyzacji i czyszczeniem. Poczekaj, aż świeca wypali. Dopiero po tym rytuale jest uznana za kompletną.

Najważniejszą rzeczą – wynik

Jeśli masz już decyzję, że wiesz, jak stać się szczęście i szczęście człowieka – fabuły, ponieważ w swojej opinii, by otworzyć bramy szczęścia – że są w niebezpieczeństwie! Jest jeszcze jedna ważna i, jak niektórzy uważają, magów, najważniejszą tajemnicę. Sorcerer umiejętności ma oczekiwania na wynik. Musimy to zrobić: miał rytuał i zapomniane. Nie jest konieczne, aby skoncentrować się na każdej sekundzie, że jesteś szczęśliwy, czy nie. To także koszty energii i niepotrzebne, destrukcyjne. One rozpraszać siły duszy na niepotrzebnej pracy. Każdy, kto nie czeka na wyniki, nie obsesją nad nimi, aby dać pożądany szybciej. Ten człowiek – prawdziwy mag. Jego szczęście nigdy latać, będzie stale służyć przegapić Mucha ulotnych myśli i niezwłocznego wdrożenia. Ale nie czekać co drugi, co stanie się tak, jak powiedzieć im. Wszystko samo-uformowane, jeśli wierzyć w szczęście. Teraz trzeba tylko sprawdzić go w praktyce.