331 Shares 1782 views

Opis tag na stronie: Jak wypełnić

Dlaczego ludzie tworzenie witryn? Niektóre trzeba uwolnić swoją firmę lub przedsiębiorstwo, inne – za pośrednictwem blogów. Przyczyny mogą być różne, ale jedno jest pewne – sztuka budowania i promocji serwisu wymaga czasu i wysiłku.


I wreszcie, można zbudować swój pierwszy blog lub strona www: zdecydować, jakie przedmioty będzie on poświęcony, zdecydowaliśmy się na projektowaniu i zaczął napełniania. Teraz jest czas, aby przyjść w celu prawidłowego ustalenia tagi meta „Opis” i „słowa kluczowe”. Co to jest i jak z nich korzystać?

Czym jest meta tag opis

Mówiąc, opis – krótki opis strony, która jest w postaci fragmentów kodu użytkownik widzi na liście wyników wyszukiwania Google, Yandex i inne fragmenty. – Opis wyświetlanie w wynikach wyszukiwania. Mimo że jest prawie taka sama, w tym artykule, będziemy w stanie zobaczyć różnicę.

W kodzie źródłowym widoku opis meta tag znajduje się w głowę HTML-kodu. Wygląda to mniej więcej tak:

name = meta "opis" Content = "text reklamuje przejście."

Po „content” zespół umieścić znak „=” i zacytował przepisanej wartości opis meta tagu. Jak wypełnić to pole w kodzie html? To wszystko zależy od zawartości strony i witryny tematu.

Jak wypełnić opis meta tag

Pomimo faktu, że niektórzy decydują się korzystać z tego samego fragment reklamy, zgodnie z najbardziej doświadczonych saytostroiteley, ważne jest dla każdej strony, aby zarejestrować swój własny tekst na wszystkich stronach witryny. Dlaczego? To wpływa na wrażenia wizualne użytkownika. Ponadto, jeżeli w opisie jest napisane skutecznie – będzie przyciągnąć więcej odwiedzających do Twojej witryny. Ważną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę, – opis nie powinien być zbyt długi lub zbyt krótki – średnio, korzystnie nie mniej niż 380 znaków. Chociaż, biorąc pod uwagę emisję wyniku wyszukiwania, można zobaczyć ślady 200-300, w rzeczywistości, Google wykorzystuje cały fragment, napisany przez Ciebie.

W ten sposób zwięzły i krótki, należy opisać, co użytkownik znajdzie na swojej stronie. Ponadto, należy to zrobić tak, że chce się z tobą dokładnie. Rozważmy kilka przykładów konstrukcji tekstu reklamowego.

Przykłady opisu tekstu

Meta opis tag – jak wypełnić? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, rozważmy kilka przykładów. Jeśli jesteś właścicielem witryny, w psychologii, jako opis można napisać coś takiego: „Znajdź psychologa specjalistycznej, a także testy, porady, poradnictwo rodzinne i wiele innych.” Z drugiej strony, można krótko opisać cel miejscu, jeśli większość użytkowników będzie jasne, które instytucja lub przedsiębiorstwo. To może wyglądać tak: „Łomonosowa w Moskwie State University”

Jeśli witryna zawiera treści, muzyki lub wideo, podczas gdy w opisie tekstowym powinny być wymienione, które można pobrać ze strony. Nie mogło być napisane: „pobieranie filmów i muzyki za darmo w dobrej jakości” lub „wolny Classic z nowoczesnymi elementami – 128, 196, 320. Free”.

Pisząc opis, można wziąć najbardziej „soczyste” część artykułu (dla tych, którzy są zbyt leniwi by napisać osobną reklamę unikalnym fragmencie tekstu). W każdym przypadku ważne jest, aby użytkownik otrzymał informację, że spodziewa się znaleźć, i który obiecał mu, że jesteś na swojej stronie. Aby dowiedzieć się, jak wypełnić tag meta opis, przykłady można zapamiętać lub zanotować.

System automatycznego generowania strona

Jeśli zbudować stronę internetową za pomocą konstruktora, a następnie opis meta tag na miejscu należy wpisać w odpowiednim polu w edytorze. Wraz z napisami „H1”, „title” i „słowa kluczowe”, gdzie znajduje się komórka z napisem „opis”. Podobnie jak w przypadku innych systemów automatycznych budowach, opis meta tag OpenCart muszą być wpisane w specjalnie zarezerwowane dla tej dziedzinie.

Opis niewłaściwe wypełnienie

Lepiej nie używać systemu fragmentów generacji, które automatycznie pracować z strony. Dlaczego? Jest mało prawdopodobne, że jesteś zainteresowany w tekście sporządzonym przez maszynę, ponieważ większość z tych systemów używać pierwszych kilka zdań o stronie, a to jest nieskuteczne. Nie zawsze akapit pierwszy oddaje istotę materiału, które mają do zaoferowania.

Tag Meta Keywords różni się od opisu

W przeciwieństwie do opisu, słów kluczowych – wykaz podstawowych słów, niezbędnych do wykonywania swoich stronach. Jednak słowa kluczowe – nie takie same, jak również kluczowej wyszukiwarki zapytań użytkowników – te słowa, które weszły górny pasek wyszukiwarki Google lub Yandex. Jednak dzisiaj, „Yandex” prawie nie używa tych słów w wydawaniu zapytań. „Google”, jak stwierdził ich przedstawiciela, nie zwracają na nich uwagi. Ale reklama opis fragment jest znacznie ważniejsze – to jest postrzegane przez użytkowników, a także korzystać z robotów wyszukiwarek. Dlatego szczególną uwagę należy zwrócić na kluczowych pytań i opis meta tagu. Jeśli jednak chcesz określić słowa kluczowe dla stron w witrynie, a następnie w kodzie HTML każdej z nich należy wprowadzić znacznik meta:

meta name = "keywords" content = "wpisz słowo kluczowe dla naszej strony internetowej."

Jak to jest w przypadku opisu znacznika, że znajduje się w „głowie” strony.

Kluczowe pytania wyszukiwarka „Yandex”

Dobrze, jeśli fragment reklama występuje w wielu słów, które użytkownicy wpisują w pasku wyszukiwania. Dla „Yandex” definicji wejścia Statystki wnioski trzeba wejść na stronę: http://wordstat.yandex.ru/. Aby skorzystać z usługi należy zarejestrować. Po tym, pasek w górnej części strony, wpisz swój produkt lub usługę. Załóżmy, że Twoja strona jest o historii. Wpisz słowo „historia”. W rezultacie widzimy dwie kolumny: „szukanie klucza” i „ilość razy w miesiącu.” Na przykład słowo „klasa historia” poszukuje ponad pół miliona razy w miesiącu. Wśród najczęściej podawany zwrotów możemy zobaczyć „fabułę”, „horror”, „American History”, „Historia Rosji”: „Pobierz Historia”, „Historia 6” i „5 historia.” Ponadto Yandex Wordstat można wybrać region lub lokalizację, dla których będą wyświetlane statystyki. Jest to bardzo wygodne, ponieważ różne produkty mogą być zainteresowani w różnych prowincjach i miastach mężczyzn.

Jeżeli opis, opis korzystania z najpopularniejszych zapytań, można zrobić miejsce pojawiają się pierwszych stronach wyszukiwarek. Aby to zrobić, trzeba ciężko pracować – to jest głównym celem każdego saytostroitelya.

fragmenty formacja

Jak już powiedzieliśmy, że mówimy o tym samym opisem tekstu. Bing system wyszukiwania, Yahoo! Google i wyjście na fragmencie użytkownika Internetu, który jest podany w opisie meta tagu. Ale „Yandex” otrzymał trochę inaczej. E. Co piszesz fragmentów tag nie zostanie pokazany w polu do fragmentów w wynikach wyszukiwania danej stronie. Jak to naprawić? Tekst tego fragmentu można skonfigurować w biurze webmastera „Yandex”. Nie ma jednak dowodów na które nie mamy wpływu, jak byśmy chcieli, na przykład, liczba hotelowych gwiazd. Aby zmienić dane adresowe niektórych firm lub organizacji, powinna być pozostawiona do specjalnego zastosowania. W większości innych przypadków, można zrobić, aby dostosować fragment reklamy. Oto zasadnicza różnica jest w wydawaniu wyników wyszukiwania „Yandex”. Dlaczego trzeba wiedzieć? Znowu, znowu, jeśli chcemy, aby przyciągnąć więcej odwiedzających naszą stronę.

Czego się nauczyliśmy

Tak, jak widzieliśmy, można prawidłowo wypełnić tag Meta Description dla serwisu. Przykłady, jak to zrobić, zostały szczegółowo opisane w tym artykule. Ponadto, jesteśmy w stanie wiedzieć, jaka jest różnica w wypełnianiu wyszukiwarki fragmenty silnika „Yandex” i Google. Dowiedzieliśmy się, co chcesz kluczowe wnioski od użytkowników i jak je wybrać, jak również prawie całkowitą bezużyteczność słów kluczowych. Korzystanie wszystkie informacje podane w tym artykule, będzie można osiągnąć pełny sukces, iz większą sprawnością witryna może nawet nastąpić w pierwszej dziesiątce pierwszy, że użytkownicy będą widzieć World Wide Web. Zapamiętaj jedno: promowanie stronę raz, to ważne jest, aby w dalszym ciągu dalszego doskonalenia go, tak aby nie stracić rating wybierany jest.