331 Shares 4692 views

Recenzje właścicieli, "Nissan Tiida" sedan 2010

samochód osobowy „Nissan Tiida” jest jednym z najbardziej interesujących propozycji dla tych, którzy wolą jeździć w samochodzie z klasą. W okresie swojego istnienia, model ten zyskał wielką popularność na całym świecie. Ponadto, silny popyt poczyniono nawet kosztem ciekawy design i doskonałe właściwości techniczne, jak miało to miejsce w innych maszynach, ale ze względu na bogatą bazę kompletne i wygodne wnętrze. Co jeszcze jest potrzebne do znanego miasta i kraju pobytu? W tym artykule przyjrzymy się, jak skuteczne restyling samochodu okazała się ostatnia wersja „Nissan Tiida” 2013. Recenzje właściciele pomogą nam to zrozumieć.

Cechy nowego modelu

W ogóle, najnowsza generacja tych maszyn został przedstawiony z powrotem w 2010 roku. W tym czasie japońscy deweloperzy udało się stworzyć wizerunek tani i jednocześnie, komfortowy samochód. Silnik ekonomiczny i duży przestronny salon – to właśnie zakochał się w rosyjskich kierowców to nowość. Ale mimo wszystko projekt, nie możemy zignorować.

Zewnętrzny wygląd – opis i opinie właścicieli

„Nissan Tiida” jest dość znany japoński wygląd. przodu samochodu pokazuje nam stylowe skośne reflektory główne lekkie i dyskretne kratki i boku widać główną cechę „pracowników państwowych” – sprawne ościeżnic łamaną. Reszta zewnątrz samochodu nie udoskonalił formy. Wszystkie elementy wykonane są w spokojnym stylu, tak aby wyróżniać się z tłumu „” innych maszyn nie jest dokładnie to nowość – są to opinie właścicieli.

„Nissan Tiida” i jego część wewnętrzną

Więc mamy do głównych cech „Japończykach”. Salon samochodowy od razu pokazuje nam swoje wysokie ergonomię i racjonalne rozmieszczenie wszystkich kontrolek na konsoli środkowej. Dashboard aktualności też jest wyjątkowy – trzy skale urządzeń pomiarowych dokładne „utonął” w poszczególnych studzienkach. W nocy, są oświetlone światłami pomarańczowymi, co jest dość niezwykłe dla rosyjskich kierowców. Ogólnie rzecz biorąc, konstrukcja przedniego panelu mówi o praktyczności – wszystkie części są umieszczone na maksymalne korzyści, nie ma śladu elementów zbędnych. O komfort deweloperzy nie zapomnieli. Przednie fotele są wygodne na tyle, o czym świadczy wyraźne podpór bocznych. Tylna część, w odróżnieniu od innych japońskich małych samochodów ma dużo wolnego miejsca. Pasażerowie siedzący z tyłu mają królewskiego komfortu, który wraz z wygodnych foteli sprawia, że podróż do przyjemności. Generalnie, wnętrze opinie właścicieli „Nissan Tiida” jest pozytywny.

cena

Początkowy koszt nowego japońskiego sedana w minimalnej konfiguracji jest około 545 tysięcy rubli. Według opinii z właścicieli, „Nissan Tiida” bardzo bogate wyposażenie. „Bazy” jest ona zakończona w klimatyzację, system ABS, wielu poduszek powietrznych i wiele systemów elektronicznych. 10000 będzie musiał zapłacić więcej niż miłośników małych wersjach (warto tyle „Nissan Tiida” hatchback). Liczba posiadaczy (niezależnie od typu budowy ciała) powiedzieć jedno: nowością jest dość wygodny, pojemny i niezawodny.