885 Shares 2106 views

Lek „Ingavirin”. Opinie specjalistów i pacjentów. instrukcja

Lek „Ingavirin” instrukcji (odpowiedź lekarzy o leku występuje tylko dodatnie) określa jako środek przeciwwirusowy czynnego w odniesieniu do wirusów grypy typów A i B, jak adenowirus, wirus paragrypy, RSV infekcji prowokującej. Lek ten jest zdolny do hamowania etapu jądrowego replikacji wirusa. Dodatkowo, „Ingavirin”, przeglądy, który jest bardzo dobry, ma również działanie przeciwzapalne. Substancja czynna hamuje wytwarzanie cytokin prozapalnych i zmniejszenie aktywności mieloperoksydazy.


Na grypę, ostre choroby układu oddechowego otrzymujących lek „Ingavirin” (referencje pacjentów mówić pomocą wysokiej sprawności) zmniejsza gorączkę, zjawiska przeziębieniach, ciężkiego zatrucia, ryzyko powikłań. Embriotoksyczne, teratogenne, mutagenne, rakotwórcze, alergików, immunotoksyczny działanie oznacza brak efektu.

Wskazania do stosowania leków „Ingavirin”

Opinii pokazują, że lek nie pomaga złagodzić stan w obecności infekcji wirusowej. Stosuje się lek w terapii złożonej wirusowych chorób układu oddechowego wywoływanych przez drobnoustroje wrażliwe na leki. Ponadto, środki mogą być stosowane w profilaktyce grypy i infekcji wirusowych dróg oddechowych, w którym istnieje zwiększone ryzyko infekcji (na przykład, po kontakcie z pacjentem).

uwalnianiu i składu

Produkowany jest lek w postaci kapsułek, zamkniętych w opakowaniach typu blister. kartony zawierające jeden blister z siedmiu kapsułek. Jedna jednostka preparatu zawiera 90 mg kwasu imidazoliletanamida pentandiovoy. Liczba składników pomocniczych obejmują laktozę lek.

Sposób użycia „oznacza” Ingavirin

Opinie pacjentów twierdzą, że lek zaczyna działać bardzo szybko. Kapsułki do podawania doustnego. Muszą być połykane w całości, popijając wodą pitną w małych ilościach. Pić przygotowania, niezależnie od posiłku. Aby osiągnąć największy efekt, lek „Ingavirin” (Opinie lekarzy zwrócić uwagę na to) konieczne jest zażyciem natychmiast po wystąpieniu objawów, zaleca się rozpocząć leczenie tak wcześnie, jak w ciągu 36 godzin po odkryciu śladów infekcji wirusowej. Zazwyczaj dawka dobowa leku do podjęcia w czasie. Dawka, czas trwania leczenia ustala lekarz. Zalecana dawka środków – w jedną kapsułkę dziennie, a czas trwania leczenia – 5-7 dni. Podobny dawkowania zalecany do stosowania leku do profilaktyki zakażeń wirusowych układu oddechowego.

skutki uboczne

W przeważającej liczbie przypadków lek doskonale tolerowany. Jedynie w rzadkich przypadkach wykryto rozwojowi alergii. Typowo, takie negatywne efekty pojawiają się u ludzi z nadwrażliwością składników leku. Dlatego pacjenci z nietolerancją składników zawartych w kompozycji, używanie narkotyków jest zabronione. Nie należy również stosować środki „Ingavirin” w praktyce pediatrycznej. Nie zaleca się pić kapsułki w czasie ciąży, laktacji.