753 Shares 8950 views

„Przygoda wiem i jego przyjaciele”: podsumowanie i główni bohaterowie

Poprzez pracę znany krajowy pisarz Nikołaj Nosov, literatury światowej, dodałem kolejny kawałek jasne – trylogię o przygodach wiem. Pierwsza z tych książek – „The Adventure of wiem i jego przyjaciele”. STRESZCZENIE Ten kolorowy, wesoły i dobrych opowieści na pewno może naciskać na idei jej przeczytaniu. Przedstaw swoje dziecko do pełnej wersji produktu, i trzeba go ponownie i ponownie przeczytać.


Dlaczego Nosov chcą czytać książki

Nicholas, autor książki, udało się stać ulubionym pisarzem nie tylko dzieci, ale także dorosłych. To dlatego, że działa jednocześnie realistyczny i zjawiskowy, dzieci uczą się tego, co jest dobre, a dorośli są zanurzone w ciepłej atmosferze radosnego dzieciństwa.

Pomysł stworzenia książkę przyszedł Nikolai Nosov, kiedy jego syn urodził. On stworzył w umyśle oryginalnych opowiadań o życiu zwykłych chłopców z podwórka i rozmawiali, aż zrobiło młodszego Nosov. „Przygody wiem i jego przyjaciele”, a ponieważ czytelnicy jak są blisko, jasny i dowcipny. miłość autora dla dzieci czytać między wierszami, a same książki – poza czasem, nie potoemu stracić swoje odwołanie do tej pory.

„Przygoda wiem i jego przyjaciele”: podsumowanie

Zdarzenia zachodzące w pracach Flower City, którzy zamieszkują-Korotyshev dzieci. Są one nazywane – Shorty. To dlatego, że są one „wielkości małego ogórka”, więc okoliczne kwiaty, trawa, liście, owady – są ogromne. W tych „dżungli” Shorty dostosowany żyć, budować swoje domy, chodzić, a nawet sprawić, że odkrycia naukowe!

Ten niewielki model społeczeństwa, w którym każdy jest zajęty z konkretnym przypadku, ma swój własny charakter i jest odpowiedzialny za swoje działania. Jedynym, który tego nie robi – Nie wiem. Ta małpa jest w stanie zakłócić spokoju jeden ogólny ich wygląd, ale o tym później.

Shorty – kim oni są?

Znajomość wszystkich znaków dzieje się stopniowo, w zależności od kierunku, w którym zeskrobać bohatera, opisanej w dziele „The Adventure of wiem i jego przyjaciele”. Fabuła książki można zmieścić w jednym z tytułów rozdziałów (w sumie 30). Na przykład: „Jak Dunno był artystą” opowiada o tym, co działa kosztować go zrozumieć podstawy sztuki, rozdział zatytułowany „Jak Dunno pisał wiersze” raskazyvaet co poetyckie arcydzieła udało mu się stworzyć (rymy „stick – śledź” pamiętają zapewne, wszystkich czytelników).

Bajka „Przygody wiem i jego przyjaciele” opowiada historię Shorty jako zawodowy lub wybitnych osobistości. Nawet ich nazwy odpowiadają tym. Tu mieszkam: Znayka (naukowiec, nosi okulary i pochodzą z różnych pomysłów naukowych), Dr. Pillman (lekarz), mechanika zębate i Shpuntik, osoby twórcze harfa, rurki i Tsvetik (muzyk, artysta i poeta), miłośników pączków gotowania i Siropchik astronoma Steklyashkin , Charakterystyka pozostałych bohaterów nie można wyjaśnić: Swifty, growler, bliźniaczych Avoska i Neboska.

Nie wiem i jego drużyna

Beztroski i spokojne życie Flower Miasto jest niemożliwe bez okresowych wybuchów Spa, podstępów i eliminacja skutków chaosu spowodowanego wiem. Ten niewykształcony człowiek jest zawsze tam, gdzie coś jest zepsute, ktoś pociągnął za warkocze lub dokuczał.

To nie różni czystości – jego potargane czupryna jest zawsze wystaje spod ogromnego kapelusza, który nigdy nie zdejmuje bohatera. I żyje na zasadzie „dlaczego przed pójściem do łóżka rozłożonego łóżka, jeśli rano znowu ściemniać?”.

Należy zauważyć, że takie zachowanie nie jest złośliwość. Wiem niemożliwe nie kochać swoje wady, bo sprawia, że z ciekawości, a jego dziecko. Jego przyjaciele – pączka i Gunko. To po prostu tak się złożyło, że były one również bardzo pomocny reszta mieszkańców miasta. I gdzie zrobić bez ladylove? Jest to przycisk. Że zaczyna ciężkiej pracy uczą się czytać i pisać nie wiem.

Przygody młodego bohatera i opisuje książkę „przygodzie wiem i jego przyjaciele”. Krótka treść jego „zwycięstw” w kwiecie Miasto kończy się jak Znayka z balonu i mieszkańcy będą latać do innych krajów. Tutaj historia dopiero zaczyna się rozwijać, i wysyła czytelnika wraz z bohaterami na ekscytującą podróż z DUNNO i jego przyjaciół.