386 Shares 2103 views

Wygląd i cechy SUV Nissan X-Trail

Nowy samochód terenowy Nissan X-Trail 2013 został stworzony do czynnej służby w warunkach domowych off-road. Jest dobrze udowodnione jako miejski pojazd, który można łatwo manewrować w gęstym ruchu. Kupujący zaoferował bogatą gamę kolorów tego modelu SUV, istnieje siedem kolorów. Jak na swoją cenę, jest to wynikiem polityki cenowej spółki, pozostaje na średnim poziomie dla pojazdów tej klasy.


dane zewnętrzne
Podczas prezentacji Nissan X-Trail wielu kierowców otrzymał jego funkcjonalność i praktyczność. inżynierów producenta ciężko pracowali, aby utworzyć zaktualizowany i atrakcyjny design nadwozia samochodu. Jest obecny ulepszony krata. Samochód posiada ulepszoną zderzak i nowoczesne odcienie lampy, posiadające wbudowane diody LED. światła przeciwmgielne wdzięcznie otoczone chromowanym wykończeniem, która jest wyraźnie odświeżony wygląd samochodu. Nawet takie małe rzeczy mógłby zrobić styl samochodu i nowoczesność. Przy projektowaniu tego modelu, dużo czasu poświęcono stworzeniu ergonomicznego ciała. W rezultacie, Nissan X-Trail jest wygodne i, co najważniejsze, bezpieczny parking dla wszystkich użytkowników dróg.

wnętrze
Dla tych, którzy chcą kupić ten model oferuje dwa warianty wnętrza. Tapicerka wewnętrzna została wykonana z naturalnych materiałów skórzanych, a także z wytrzymałego materiału tekstylnego. Podczas tworzenia projektu wnętrza nacisk na prostotę i wygodę wrodzonej w pojazdach terenowych. Ze względu na wysoką pozycję siedzenia i dobrej widoczności, Nissan X-Trail z łatwością pokonuje wszelkie przeszkody. Deska rozdzielcza ma imponujące rozmiary i zawiera dużą liczbę czujników i opcji. Rękawica jest w stanie działać jak termos, utrzymując przez dłuższy czas, schłodzone wszelkie napoje czy jedzenie.

charakterystyka

Należy zauważyć, specyfikacje Nissan X-Trail, który ma na celu poprawę producent włożył wiele wysiłku. W rosyjskim rynku motoryzacyjnym model ten jest wyposażony w jednostkę zasilania wyposażenia benzyny w dwóch wariantach: objętości 2 litrów i 2,5 litrów i 145 litrów. Siły i 150 litrów. Siły. Kto może zarezerwować samochód wyposażony w silnik wysokoprężny o pojemności 145 litrów. Siły i 173 litrów. Siły. Do dwulitrowego silnika zapewnia mechaniczną skrzynię biegów, obejmujący sposoby zmiany biegów sześciu prędkości. Dzięki kamery widoku, znajduje się w tylnej części samochodu, można łatwo wykonać parkowanie nawet w najbardziej odległych miejscach wyznaczonych do parkowania samochodów. System Bluetooth daje kierowcy możliwość prowadzenia rozmów przez telefon komórkowy, bez przerywania kontroli Nissan X-Trail. W tym modelu zainstalowany inteligentny system elektroniczny – po włączeniu automatycznie analizuje nawierzchni, co jest ważne z punktu widzenia krajowego off-road.

Tak więc, Nissan X Trail – dobry zakup dla Ciebie i Twoich bliskich. Zapraszam na zakupy!