267 Shares 8182 views

Tambov, atrakcji: parki, muzea, kościoły i place (zdjęcia)

atrakcje Tambov miasto, które znane są w całej Rosji, nie jest duża i burzliwa historia. Jednak zawsze jest coś do zobaczenia. Wiele atrakcji i pięknych miejsc wakacyjnych zadowoli gusta każdego turysty. Można pójść do teatru, odwiedzić muzea lub po prostu zbadać całe miasto z diabelskiego koła.


teatr dramat

Tambow teatr jest jednym z najstarszych wśród rosyjskich teatrach. Za datę jego powstania jest uważana za 28 czerwca 1786. W tym dniu w mieście przyszedł na inspekcję gubernator generalny Ryazan i Tambov Gudovich IV na jego cześć, Derzhavin G. R., który był w tym czasie szef dał spektakl teatralny w swoim domu. Był to pierwszy występ w mieście. Tambow teatr scena widziałem wiele znanych rosyjskich aktorów, w tym Kaczałowa V. I. Mochalova P. S., braci Adelgeim, Rybakova N. H., Zhivokini V. I. pisarz Giljarovsky działał w teatrze VA, aktor Stepanov . F., prezenter telewizyjny Leonteva V. M., Artysta Ludowej Marin I. N. inscenizacji dramatów takich reżyserów jak Iwanow A. V., Elston L. M., Galitskiy V. A. Larionov AE, Shalov LA

Muzeum Regionalne

Atrakcją miasta Tambov zawiera listę muzeów. Local History Museum zostało założone w 1879 roku. Obecnie około 112 tysięcy eksponatów są przechowywane w nim. Tutaj można zobaczyć unikatową kolekcję malarstwa i grafiki, porcelany, etnograficznych i archeologicznych eksponatów, bezcennych zdjęć i dokumentów.

Regional Art Gallery

muzea Tambov nie pozostawiają nikogo obojętnym. Jednym z najbardziej zauważalną jest Galeria Art City. Znajduje się w zabytkowym budynku, zbudowany w 1891-1892, odpowiednio. Dzisiaj nie jest eksponowana około czterech tysięcy pozycji. Istnieją części zachodniej sztuki europejskiej i rosyjskiej. W pamięci są starożytne ikony 18-19 wieków, pisane przez takich mistrzów jak Bryullov, Levitsky, Tropinin, Borovikovsky, Sierowa. Wśród twórców portretów – ryczy, sól, Palma Młodszy, Devereaux, Fragonard, Bolo, Mirevelt i innych.

wilk Muzeum

Nowe i nietypowe dla współczesnego człowieka czasami znane miasto Tambov. Atrakcje obejmują elementy filozoficzne, historyczne, etnograficzne, biofizycznych, społeczno-kulturalnych i kulturowych.

Prace nad organizacją Muzeum wilka zaczęła się w 2000 roku. Jego misją jest wspieranie zachowania i rozwoju folkloru, rzemiosła, twórczej, potencjału gospodarczego i kulturowego, wzmocnienia i rozwoju stosunków międzynarodowych i międzyregionalnych. Jednym z głównych celów, które stoi kierunek muzeum jest osiągnięcie harmonii pomiędzy człowiekiem a naturą. Instytucja oficjalnie otwarto 08 czerwca 2004.

Postal Museum

adres otwarcia Muzeum Tambov został zbiegając się z Światowy Dzień Poczty. Wystawa opowiada o jednej z najstarszych i rzetelną obsługę komunikacyjną w Rosji. Tutaj możemy zobaczyć co milepost wskazujący odległość od Moskwy do Tambov. Jak wykazuje pierwszą skrzynkę cętkowany, pieczęć kopertę, pierwszy znaczek. Po tam, można zobaczyć prawdziwy zip bagażowe, który służył jako opakowania do przewozu poczty koleją, jak również zapoznać się z wystrojem wnętrz w urzędzie pocztowym, który istniał pod koniec 19 wieku. Ponadto, możliwe jest prześledzenie rozwoju postu w czasach sowieckich.

Charakteryzuje różnorodnych eksponatów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Wystawienie tego czasu jest reprezentowana przez dużą liczbę listów z przodu trójkątnym kształcie. Transport do danej instytucji podchodzi do przystanku „Plac Pervomaisky”. Tambow – miastem o rozwiniętej infrastrukturze, więc dotarcie do interesujących miejsc nie będzie trudne.

sin Muzeum

To niezwykłe muzeum znajduje się w Szpitalu Miejskim II (Zakład Patologii). Została założona przez Yuri Schukin. On zgromadził kolekcję eksponatów, w tym różnych organów i fragmentów ludzkiego ciała, symbolizującej przywary, które spowodowały śmierć. Ta wyjątkowa kolekcja lekarza zgromadziła około trzydzieści lat temu. Ma ponad pięciuset eksponatów. Przy wejściu do muzeum można zobaczyć tabliczkę z napisem w języku łacińskim, który mówi: „To jest miejsce, gdzie żywi się dowiedzieć z martwych.”

Muzeum medycyny

Tambow (zabytki tego miasta są znane daleko poza jej granicami) słynie z Muzeum Medycyny, stworzył grupę entuzjastów. Po raz pierwszy otworzył swoje podwoje dla zwiedzających od 29 grudnia 1978 roku. W muzeum ekspozycja opowiada szczegółowo o rozwoju medycyny w regionie Tambow od XVII wieku do współczesności. Tutaj można zobaczyć, jak pracownicy służby zdrowia Tambow ciężko pracował, aby oszacować ich wyczynu podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Najbardziej popularne jest Ekspozycja że poświęcona jest działalności słynnego chirurga Voyno-Yasenetsky VF Muzeum mieści się w Szpitalu Second City w strukturze 19. wieku. Wejście do budynku zdobi pomnik lekarzy, których bohaterstwo pomogło uratować życie tysięcy ludzi, podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Chicherin House Museum

Chicherin G. V. był Komisarza RFSRR. Był znany jako wybitny dyplomata i mąż stanu. Dom-muzeum poświęcone jego pamięci, został otwarty w 1987 roku. Znajduje się w miejskim osiedlu rosyjskiego dyplomaty, który był ojcem Chicherina G. V. Chicherins rodzina mieszkała w tym drewnianym parterowym domu w okresie od 1877 do 1886 roku. Na stworzeniu pracy muzealnej wielu ludzi. Dom został całkowicie odnowiony, okolica jest wyrafinowany. W muzeum ekspozycja będzie za kilka lat. Jednak prace nad poszukiwaniem nowych eksponatów będących dzisiaj. Pracownicy stale zbierać nowe książki, dokumenty, taki czy inny sposób związanych z działalnością Chicherina. Obecnie muzeum posiada trzy i pół tysiąca eksponatów.

Lodygina Muzeum

Wielki wynalazca znany Tambov. Zabytków miasta należą Muzeum słynnego naukowca Lodygina. To był ten człowiek świat zawdzięcza powstanie takiego obiektu, jak żarówka. Dzisiaj, być może, niewiele osób pamięta jego imię. Lodygin raz wynalazł żarówkę, co możemy teraz cieszyć się światło iw ciemności. Lodygina Muzeum znajduje się naprzeciwko kościoła wstawiennictwem na ulicy Lermontowa. Stary, mały murowany dom, w którym mieszkał wynalazca, dzisiaj otworzył room-muzeum. Są unikalne wykazuje odzwierciedlającego złożone żywotność naukowca: Próbki z gwintem Metale i włókna węgla, w niektórych urządzeniach oświetleniowych. Ponadto umieścić fragment pomieszczenia, gdzie pracował Lodygin. Wszystkim odwiedzającym oferowane listy tytułów honorowych oraz wynalazków naukowca.

świątynie Tambov

Jednym z najbardziej zauważalną jest Klasztor Wniebowstąpienia. Został założony w 1690 roku. Na jego terenie wybudowano kościół Ioanna Kronshtadtskogo i Matkę Bożą. Domy klasztorne cudownym obrazem „Wszystko strapionych”. Na głównych świąt religijnych na całym procesji ma miejsce.

W Kronsztadzie Square to wspaniały świątynią Matki Boskiej. Został zbudowany w stylu bizantyjsko-rosyjskiej i jest uważany za jeden z najstarszych budynków w mieście.

W 1796 roku został podniesiony do katedry Matki Boskiej Kazańskiej. Obecnie w budynku przeprowadzono prace konserwatorskie, a usługi są przechowywane tylko w okresie letnim. Wszyscy odwiedzający miasto zdecydowanie powinni odwiedzić Katedrę Przemienienia, kościół wstawiennictwem NMP, Piotra i Pawła, Nikolaya Chudotvortsa, Ioanna Predtechi i innych. Jeśli podróżujesz samotnie, a nie wiem jak dostać się do tego lub tego obiektu, przejdź do przystanku „Tambov. Plac Komsomolskaja ". Od tego momentu rozpoczyna się niemal wszystkich turystycznych.

Parki w Tambov

W samym sercu miasta jest Park Kultury i Wypoczynku. Jego miłość do odwiedzenia nie tylko turystów, ale także mieszkańców miasta. Można tam dotrzeć w dowolnym dniu tygodnia jak grupą przyjaciół i dzieci. Istnieją różne miejsca rozrywki, liczne atrakcje, parkiecie, letnia scena, diabelski młyn. W parku znajduje się nad brzegiem CNA. Na przeciwległym brzegu znajduje się most wiszący dla pieszych. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi jest miasto o nazwie Derzhavin zoo.