464 Shares 4065 views

Interaktywny maluch lalka. analogi

Interaktywny maluch lalka jest dziś bardzo popularny wśród dzieci. Rodzice zachęcani przez fakt, że córka zaczęła znowu bawić się lalkami. W latach dziewięćdziesiątych, na przykład, to było w modzie lalki Barbie, a Bobblehead prawie nie grał. To dało wielką radość dziewczynek przebieranie, karmienie ich „córki”, kąpiąc je w specjalnej kąpieli dziecka.

Do tej pory wybór takich zabawek może być ograniczona jedynie przez możliwości finansowe rodziców. Oczywiście, dzieci są zawsze prosząc, aby kupić im coś nowego i niezwykłego. To pragnienie jest zupełnie naturalne i każdy ma możliwość wyboru zabawy do gustu.

"Milan"

Interaktywna lalka maluch, który jest w stanie mówić, powiedzieć pewnych zwrotów. Jest to odpowiedź na wniosek, że „rozumie” odpowiedź dziecka (jak ustanowioną programu). Dolly zna jakieś wiersze, opowiadania, piosenki. Milan reaguje na zmieniającą się sytuację. Kiedy odwrócił się do góry nogami, rozpocznie się „płacz” i prosić, aby umieścić go na nogi. Dzieci naprawdę podoba Ci się to zabawki, mogą bawić się z nim przez kilka godzin.

"Baby Bon"

Popularność lalki nie trzeba udowadniać nikomu. Piękny maluch niemowląt Bon na ustach. Przez długi czas zabawka jest jednym z najbardziej popularnych prezentów dla wszelkich świąt. Interaktywna lalka maluch może jeść z talerzy owsianki pić z butelki, nocnik, a nawet płakać prawdziwymi łzami. Ponadto, lalka może bezpiecznie kąpać bez obawy o jego przyszłego statusu. Dziewczyny zazwyczaj lubią się bawić z dzieckiem Bon.

Lalka przypomina dziecko jak najbliżej do wzrostu i wielkości noworodka, więc to jest tak miły w obejściu. Niektórzy dorośli nawet kupić niemowląt Bona dla siebie, aby ponownie doświadczyć radości, czując w rękach małej, bezbronnej istoty.

Lalka-tot "Alenka"

Interaktywny piękno jest w stanie zaimponować nie tylko dziecko, ale również każdą osobę, obojętny na piękno. Ta lalka mówi pewne frazy, jest dialog informacyjny z dzieckiem odpowiada na jego pytania. Twórcy zaprogramowany że Alenka migać oczy, przesuwając usta w synchronizacji z mową. Wszystko to wygląda bardzo atrakcyjne i przekonujące.

Co jeszcze jest w stanie zrobić Alenka? Dolly zna jego imię, i przy każdej okazji mówi czytania poezji, rymuje się wypowiada, niektóre zagadki i twistery języka. Po włączeniu oferuje dziecku poznać, wybierz swoją ulubioną grę z jej osobistego arsenału. Należą do nich: „alfabet”, „matki i córki”, „Urodziny”.

Interaktywny maluch lalka: Opinie

Dzisiejsze matki do pewnego stopnia nawet zazdroszczę swoje córki – w czasach nie było takiego odmiana zabawka z dzieciństwa. Pupa jest naprawdę wspaniały, z nimi, dziecko może grać godzinami, zapominając o wszystkim. Opinie na temat stron w większości pozytywne, a nawet entuzjastyczne. Jedyną wadą stoi dość wysoką cenę, więc ten zakup jest nie każdy może sobie pozwolić.

Zatem interaktywna lalka maluch podjąć wiele przyjemnych doświadczeń dla Twojego dziecka. Z pomocą takich zabawek może być długi czas, by wziąć dziewczynę do zaimponować jej wyobraźnię.