317 Shares 6276 views

Brytyjska legenda retro śpiewaków i muzyka współczesna

Możemy śmiało stwierdzić, że brytyjska piosenkarka – najpopularniejszy na świecie. Nawet muzyka amerykańska nie może być porównywana z angielskim w całości. US pożyczył znaczną ilość stylów muzycznych w Wielkiej Brytanii dla rozwoju jego show-biznesu.


Kings of brytyjskiej muzyce drugiej połowy XX wieku

Historia brytyjskiego pop powinny zacząć Devida Boui – artystyczny artystą rockowym, którego świat stracił w nim w 2016 roku. Jego jasne i pilot kariera trwała 50 lat, a zaczęło się w 1969 roku ze składu Space Oddity. Muzyk został zdefiniowany dwudziestego trzeciego artystę na liście największych światowych wokalistów wszech czasów. Bowie pamiętał jego publiczność skandaliczne zdjęcia, piosenki, zagadki i insynuuje głos.

Queen – zespół rockowy, który osiągnął popularność na szeroką skalę w 1970 roku. Przez odniesienie do piosenek takich jak The Show Must Go On i jesteśmy mistrzami, wiele gęsią skórkę run. Na koncie grupy 15 albumów studyjnych, 5 żywych zbiorów i setki milionów wdzięcznych fanów na całym świecie. Każdy muzyk w tej grupie jest autorem co najmniej jednego utworu, który zajął pierwsze miejsce brytyjskich i światowych list przebojów.

80. słynny brytyjski piosenkarz, którego popularność wykroczyły poza kraju – to oczywiście The Beatles. Zespół wykonał w stylu kawałków skalnych. Jego kariera rozpoczęła się od brytyjskich okładkach piosenkarka i parafialnych przemówień. Po koncercie w „Królewskim odmiana” 1963 The Beatles obudził popularnych artystów. Do tej pory, muzyka zajmuje się tylko jeden z „błędów” – Paul McCartney, który, nawiasem mówiąc, był autorem większości utworów zawartych w dwóch pierwszych albumów na całym świecie i stały się hitami.

Ani jeden Anglia

Walijski piosenkarz i muzyk, Marina Diamandis (alias – Marina and the Diamonds) – prawdziwy diament indie pop gatunek i brytyjski pop. Kariera rozpoczęła się w 2005 roku kobiety z Mermaid EP VS. Sailor, która stworzyła i sprzedawane bez żadnej pomocy. Unikalny album The Family Jewels 2010 otrzymał srebrny z UK Albums Chart na kilka dni przed oficjalną premierą, bo był na piątym miejscu najbardziej oczekiwanych nowych produktów.

Era Electra Serce nie był tak udany jak pierwszy, ze względu na częste przeniesienia Prime piosenek. Froot album, wydany w marcu 2015 roku, a wycieczka Neon Natura Marina wróciła tytuł jednego z najlepszych aktorów w Wielkiej Brytanii, Ameryce i Europie.

Brytyjski wokalista, który zdobył świat

Mówiąc o muzyce angielskiej, niemożliwe jest, by nie wspomnieć o uduchowiony głos i zmysłowa piosenki Adele. Dwadzieścia osiem dziewczyna ma trzy udane albumy studyjne, zdobył kilkadziesiąt nominacji muzycznych, członek Order Imperium Brytyjskiego. To trzy razy został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

Brytyjskich wokalistów takich jak Ed Sheeran i Sam Smith zdobył publiczność w domu, zaczął szukać uwagę amerykańskiej opinii publicznej. W 2014 roku został kupiony ponad pół miliona egzemplarzy debiutanckiego albumu Smith w Lonely Hour w samych Stanach Zjednoczonych. Musical Sheeran Płyta o nazwie „X” jest pierwszą w amerykańskich list przebojów najlepiej sprzedających się w 2014 roku.

Coldplay i Arctic Monkeys – naprawdę posiadane brytyjskich muzyków i śpiewaków. Nowoczesne wykonawców tych grup osiągnęli sukces nie tylko wśród publiczności w Wielkiej Brytanii, ale również w Stanach Zjednoczonych i Europie. Arctic Monkeys są podsufitka w Wielkiej Brytanii i Ameryce fenomenalnym ilości sprzedaży albumu «AM». Coldplay kilka miesięcy udało się sprzedać 701,000 egzemplarzy Ghost Stories płyty.

Początkujący artyści Brytania

Podrobiony – londyńska grupa kierowana przez muzyk, piosenkarz i aktor Dzheymi Kempbell Bower, który grał główną rolę w filmie „Sweeney Todd” i „Śmierć Machines”. Czterech facetów tworzyć muzykę w stylu rock alternatywny. Utwory takie jak Wstrzymać ogień, List do stracone, stracił wszystko, samobójstwo rodziny i wystarczająco złożonego Fałszywe najlepsze stopy do przodu, tak, że artyści w 2016 roku miał dwie trasy europejskie wyprzedane na każdym koncercie.

Ponad rok chłopaki mieli trochę czasu, aby dostać się na łamach popularnego brytyjskiego magazynu Kerrang skała, wraz z takimi zespołami jak Linkin Park, Red Hot Chili Peppers, Twenty One Pilots, Muse i innych światowych gwiazd. Oficjalne wydanie pierwszego albumu jest obecnie opóźniona ze względu na pracę Bauera w serii Szekspira „wola”, ale lojalni fani nadal cierpliwie czekać na swoją nagrodę w postaci nagrań studyjnych i zapalających oszałamiające piosenek.