751 Shares 9010 views

Grigorev Konstantin: filmografia życiu osobistym, zdjęcia

Konstantin Grigoriev – znany aktor radzieckiego kina i teatru, który na początku lat 80-tych gwiazdą pierwszej wielkości. Mógł także zagrać syberyjskiego chłopa i szlachcica dziedzicznego i obcego agenta wywiadu, a czerwony komisarza. W pozorem podłym gangstera Grigoriev wciśnięty, powodując morze negatywnych emocji, ale zakochuje się w sobie, grając Nieustraszony lider ekspedycji. Zdjęcia z Konstantin Grigoriev zebrane z ekranów telewizyjnych ogromna publiczność. I dzisiaj te zdjęcia z czasów radzieckich masa fanów. Nie każdy jednak wie, tragiczny los Konstantin Konstantynowicz, jakby spadł z życia u szczytu swojej popularności.


Na początku drogi aktorskiej

Urodzony Konstantin Grigoriev, filmografia, który zawiera więcej niż tuzin filmów, w Leningradzie, 18 lutego 1937 r. Był wychowywany przez babcię. I przeżył oblężenie Leningradu, po szkole wszedł do budynku liceum, który nie jest skończony. To przyciąga do teatru, więc całe życie i dzieło młodego człowieka obracającego się wokół niego. Pracując jako palacz w tym Wyborg Pałacu Kultury, uczęszczał do równoległego teatralne koło. Praca montirovschikom scenę Lensoviet Theater, Grigoriev studiował w pracowni aktorskiej. Na koniec dwa lata był członkiem trupy Leningradzkiego Teatru Komissarzhevskaya. Champion pijany kolega niegrzeczny dyrektor artystyczny, za który został zwolniony z hukiem. Wydawało – wszystko! Punkt! Life is over! Gdzie dalej? Takich jak Grigoriev, używane powiedzenie „Bóg pocałował czubek głowy.”

Podbić Moskwę!

Nawet brak edukacji teatralnej nie stać się przeszkodą na drodze, która została wybrana przez przyszłego aktora Grigorev Konstantin. W 1973 roku bez grosza młody człowiek udał się do Moskwy, gdzie w krótkim czasie stał się czołowym aktorem w teatrze imienia Puszkina. W produkcji „The Legend of Paganiniego” z Grigorieva dostać bilety było bardzo trudne, prawie niemożliwe. Część jego partnera w wielu produkcjach była Wiera Alentowa. Raz na aktorkę prób Potknęła, spadł z wysokiego dekoracji i został poważnie ranny. Kostia pierwszy zareagował na rękach zaniósł za kulisami i przeszkadza o karetkę.

Aktorka Tamara Semina, przypominając kręcenia filmu „Tavern na Pyatnitskaya” dobrze dobrana obsada szczególnie podkreśla Grigoreva Konstantina – rozrywkowy, proste, z wielkim poczuciem humoru i kilka charakterze wybuchowym. Był nawet moment, kiedy Alexander Faintsimmer – reżyser, obawiając cenzura jest wycofywany z filmu niektóre szkodliwe ideologicznie aspektach. Tak nieprawdziwe interpretacji wydarzeń historycznych oburzony Grigoriev wraz z Eremenko Nikolaem byłoby nawet pokonać reżysera.

Aktor marzył o tym!

Nikita Michałkow, aktor mówił jako artystyczny charakter ostrym telefonu specyfiki zaproszony Grigoriev w filmach „Niewolnica miłości” (Kapitan Fedotow). Słynny reżyser uważa, że taki talent jak Grigoriev, może być wrażliwy na wszelkie tworzywa sztucznego charakteru działki i wniosek dyrektora. To było z lekką rękę Michałkow, który uważał Grigorieva marzenie każdego reżysera, aktor stał się prawdziwą gwiazdą. W późnych latach 70-tych i na początku – 80s biografia Konstantin Grigoriev stał się bogaty kilkanaście filmów, w tym "Tavern on Pyatnitskaya", "Trans-Siberian Express", "Wyspa Skarbów", "The Green Van", "Droga na Kalwarię" „Dama pikowa”.

U szczytu popularności

Aktor, popularność nie jest gorsza od doświadczonego aktora, był popyt, otrzymanych wniosków, jeden po drugim. W 1981 roku został zaproszony przez Moskiewskiego Teatru Artystycznego Oleg Jefriemow i Gregory od razu zaczął grać w teatrze w tak zwanej pierwszej drużynie ZSRR głównych ról. Charyzmatyczny Grigorev Konstantin Konstantynowicz zachwycony z ekscentryczności, nie tylko na scenie; Studiował malarstwo, producent wyrobów ze srebra, rzeźbienia w drewnie, gra na banjo i gitarze, pisanie piosenek, wiersze, opowiadania i scenariusze. Grigoriev nawet na drutach; to często widać w otoczeniu pięknych pań teatru, który energicznie omówione liczbę pętli. Operetka „Alenka i czerwone żagle”, napisany przez Grigoriev, wkłada wiele teatrów w kraju. Leningradites 60s uwielbiana piosenka „Deszcz na Newy”, pisał.

Konstantin Grigoriev: miłość życia

Grigoriev był w stanie znaleźć takie podejście do kobiet, a także w krótkim okresie oczarowana aktorka Jekatierina Vasilyeva, był w związku z asystent reżysera przy „Mosfilm” Alloy Mayorovoy – byłego muzy Bułat Okudżawa. Zakochać się, nie wahaj się poślubiła 19-letniego kina rekvizitorshey Elena, która urodziła mu syna Egor. Z drugiego małżeństwa z aktorką Grigorieva miał córkę, którego los był tragiczny: Mężczyzna wyrzucony z okna podczas pijackiej imprezie. Oficjalna wersja – samobójstwo.

Wszystko zmieniło się na zawsze

Grigoriev Konstantin ma złożony charakter i był często tępe w jego wypowiedzi. Jest to brak powściągliwości w aktorem grał los fatalnym roli. 17 lutego 1984, otrzymujących pensję, że siedzi w restauracji z przyjaciółmi i obchodził swoje urodziny. W pewnym momencie wydawało mu się, że przy sąsiednim stoliku, dwóch mężczyzn w dziwny patrząc w kierunku jego boku. Grigoriev nie podoba, i udał się do nich, aby zrozumieć. Po pewnym czasie, gdy Konstantyn wyszedł, jeden z obrażony uderzył go w głowę metalowym przedmiotem, i pchnął w dół po schodach z dwóch metrów. Jedyną rzeczą, że ofiara była w stanie powiedzieć, kiedy to krwawienie, znalazł przyjaciół: „Chłopaki, ja też boli!”. Napastnicy nie stwierdzono; jest całkiem możliwe, że dochodzenie z jakichś powodów nie chcą doprowadzić tę sprawę do końca.

Instytut Sklifosovsky Konstantyn uczynił 8 operacji, pompa litr płynu z regionu mózgu. Aktor miał dwa tygodnie w śpiączce, szpital odbyło się półtora roku i niemal stracił. To był zupełnie inny człowiek, znacznie wieku i stracił pamięć. Diagnoza wykonana przez lekarzy – całkowita afazja. W tym przypadku, aktor, który utrudniała lewej półkuli, wszystko dobrze zrozumiał. Po tym zdarzeniu, wciąż grał na gitarze, ale z trudem przypominając sobie słowa. W rozmowie rozmówcy często zadawane mówić wolniej lub do przekazania pytania do żony.

Samotność, brak popytu, ubóstwo …

Okres rehabilitacji aktor, początkowo nie zamierzali się poddać, rozciągnięty na lata. Rzadko uczestniczy w tłumie, główną rolę udał się do innych podmiotów. W produkcji dla dzieci z „Mumu” Grigoryev odegrała głuchoniemy Gerasim. Jadąc w gotówce na wynagrodzenia, poprosiłem kasjera dlaczego zapłacił tak niewiele. Na kobiety, bez zastanowienia powiedział: „Praca, Kostenka, powinno być więcej!” Po tym incydencie, aktor od razu napisał list z rezygnacją.

Ostatnim filmowanie w Grigorieva wystąpił w 1991 roku w filmie „Na Taganka chodzenia zbiorniki” Aleksandra Soloveva. Tam aktor zagrał rolę pacjentów w szpitalach psychiatrycznych. I grał tak wspaniale, i wydaje się, że wielu kolegów myśleć o swoim szaleństwie. Wielu przyjaciół i byłych został stopniowo ustąpił, pozostawiając Grigoriev sam z jego zły stan zdrowia i problemów finansowych. Ponadto, ostatnie cztery lata swojego życia, aktor, który niedawno podziwiał cały kraj, był rak nerki. Grigorev Konstantin Konstantynowicz zaczął prowadzić ustronne życie, bardzo potrzebne, być może w rozpaczy zaczął pić. Jego życie na rencie, które nawet w tym samym czasie otpolovinili z nieznanych powodów, urzędnicy, nawet okradł młodą łobuza. Wyrwał torebkę zawierającą pieniądze, paszport, zaświadczenie emerytalnego i blokadę.

Ostatnie lata swojego życia: Konstantin Grigoriev

Aktor, którego życie osobiste stała się rozpadać, był w głębokiej depresji. Od ciągłego stresu w trzeciej żony rozpoczął się z problemem picia, co doprowadziło do rozpadu małżeństwa. W późniejszym okresie życia Konstantyna albo przypadkowo, albo z konkretnym zamiarem była tam kobieta o imieniu Olga, która urodziła syna. Pod jej naciskiem został sprzedany mieszkania Moskwie i zmiany miejsca zamieszkania. Rodzina przeniosła się do Petersburga na obrzeżach „Chruszczow”. Jakiś czas później, młoda żona złożyła pozew o rozwód, wydany z domu wszystkie rzeczy, a nawet próbował zakwestionować w sądzie część przestrzeni życiowej. Ostatnie lata swojego życia blisko aktora Nadieżda była młoda kobieta, po załatwione niego. Ona nawet przeniósł się do mieszkania na Grigoryev, gdzie przygotowane posiłki, oczyszczone, często czytać książki do niego, razem oglądaliśmy filmy.

Konstantin Grigoriev (wykonane w ostatnich latach swego życia zdjęcie), zmarł 26 lutego 2007 i został pochowany w Bolsheokhtinskoye cmentarzu w Petersburgu. Jego życie, wyraźnie kontrastujące i głęboko nieszczęśliwy, stała się podstawą filmu dokumentalnego „Idol. Bez pamięci i chwale ".