519 Shares 3272 views

Restauracja Casa di Famiglia: opis, menu, recenzje

Są chwile, kiedy dusza potrzebuje odpoczynku i relaksu, ale odpowiednie miejsce do tego. Współczesny świat oferuje wiele udogodnień, w której każdy będzie w stanie zrealizować tego czy to pragnienie, ale nie zawsze spełniają wymagania użytkowników. Jest to niemożliwe, aby nie denerwować, gdy próbuje znaleźć prawdziwie „własne” miejsce awarii. Cóż, w Moskwie, można udać się do restauracji Casa di Famiglia, który w krótkim czasie udało się zdobyć serca swoich gości.


Położenie i sposób działania

Drzwi Restauracja Casa di Famiglia są otwarte dla wszystkich, którzy są ważne i ciepły stosunek jakości usług. Znajduje się on w dzielnicy Izmailovo, w Pervomayskaya st, 43. Aby dostać się do niej można w metrze, przechodząc do stacji „May Day” lub „Izmailovskaya”. Pracuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10 rano do północy. Ta restauracja ma przyjemność każdemu, bez względu na płeć, wiek, preferencje smakowe i zwyczajów. Na stole można spotkać różnych ludzi, zjednoczonych przez jedno – miłość do atmosfery, wspaniałego miasteczka Casa di Famiglia.

funkcje

Są popularne miejsca, które może zaoferować swoim gościom wyjątkową okazję. Restauracja Casa di Famiglia nie musi wykazać swoje „chipów”, ponieważ są one tak znane każdemu, kto przekroczył jego próg. To miejsce – rodzaj portalu, przez który od rosyjskiej stolicy, aby szybko przenieść się do Włoch. Ta „podróż” jest nie tylko przez dotknięcie kulinarne tradycje innych narodów, ale także przy projektowaniu pomieszczeń oraz ogólnej sytuacji. Ten rodzimy włoska restauracja wiele się podobało. Tłumaczone Casa di Famiglia oznacza „dom rodzinny”. Już pod nazwą instytucji można rozumieć, że nadaje się do różnych opcji rozrywką restauracji może być idealnym miejscem na rodzinny obiad, romantyczną randkę lub przyjaznych spotkań towarzyskich. Ale bez względu na to, ile pojemność jest dostępna dla gości, zwracając szczególną uwagę na najmłodszych. Casa di Famiglia można przyjść z dziećmi i nie trzeba się martwić, że mogą one przesłonić wieczór i odebrać wiele uwagi. Restauracja oferuje specjalne menu dla dzieci, z uwzględnieniem szczególnych cech organizmu. Istnieje również duża sala zabaw, gdzie wyszkoleni animatorzy przeprowadzą z dziećmi na świeżym powietrzu gier, konkursów edukacyjnych i wyścigach sztafetowych. Casa di Famiglia – idealne miejsce do wypoczynku dzieci i ich rodziców, bo dla każdego z nich, czas spędzony w restauracji będzie niezapomniany.

wnętrze

Najczęściej, opis miejsc, nie zaczynaj z jedzenia i atmosfery, a mianowicie projektowanie hal. Wnętrze odgrywa ważną rolę w ogólnym wrażeń, gdyż jest podstawą dla nich. Casa di Famiglia Włochy obserwowane w każdym szczególe. Ta starannie przemyślana praca projektantów stworzył świat innych krajów w Moskwie, który na tym etapie nie może być zaskoczony. Wszystko odbywa się dość zwięźle, nie ma „overdrive” małe elementy. Rocznika nuty doskonale nadające w zakładzie styl, doskonale wypełniając wnętrze. Nietrudno się domyślić, skąd przywiózł wszystkie meble. Włoskie krzesła i stoły, podłogi z lekkim tarciem, ściany jasnymi, lampy antyczne i małych obrazków – to wszystko wypełnia komfort i ciepło. Warto zauważyć nietypowe serwetki na stołach, które są stylizowane czarno-biały gazeta. Wszystkie pomieszczenia dla wygody jest podzielony na oddzielne strefy. Również w Casa di Famiglia warunkiem VIP-pokój, który jest przeznaczony dla ośmiu osób.

menu

Ozdobą każdej instytucji musi być w kuchni, a nie piękno ścianach i wygodnymi sofami. Jest to przypadek w restauracji Casa di Famiglia, gdzie każdy może wyruszyć w gastronomiczną podróż, nie ruszając się na jego stole. można zobaczyć kuchni włoskiej i europejskiej w menu. Każdy gość znajdzie swój ulubiony smak i kombinację w stanie za to zapłacić jest sumą dość demokratyczna. Restauracja Casa di Famiglia na Pervomayskaya podoba swoim gościom kreacje kulinarne. Kucharze umiejętności pozwala na doskonałe przenoszenie tradycji kulinarnych Włoszech, zamieniając zwyczajne jedzenie w coś niezwykle smaczne i aromatyczne. Najczęściej w kolejności jest to możliwe, aby zobaczyć różne opcje do pizzy i makaronów. Ponadto, bardzo popularne nadziewane oliwki, marynowane papryki i bakłażana sycylijskiej.

atmosfera

Relaks w instytucji można uznać za sukces, jeżeli każdy użytkownik został napełniony jego duchem. Prawo atmosfera powinna uzupełniać wszystko, co tworzy wnętrze i żywności. Casa di Famiglia (dzień), co „trzymają się” serca swoich gości.

Spokojny, miły włoski muzyka sprawi, że posiłek bardziej wyrafinowane i bogaty. Uprzejmy personel pracuje na najwyższym poziomie, oszczędzając gości ze wszystkich obaw i problemów, a miękkie światło i przytulna atmosfera sprawiają, odpocząć i po prostu cieszyć się rozrywką.

opinie

instytucja reputacja zależy od tego, co goście mówią o nim. Casa di Famiglia, których opinie są coraz uzupełnione miłe słowa, robi wiele, aby przewidywać i najlepszy sposób ucieleśnieniem pragnienie użytkowników. Wielu powie, że to restauracja może być uznane za standard prostota, jakość i komfort. Nie przechodzą przez i kuchnia, oznaczając go jako jeden z najlepszych w mieście. Mimo tak wielu zalet i goście zauważyć pewne braki w Casa di Famiglia. Na przykład, wielu bolesny brak możliwości dokonania pre-zarezerwować stolik, bo noc jest trudno znaleźć co najmniej jeden wolny. Każdy człowiek musi zdecydować, czy do odwiedzenia tego miejsca. Jednak pomimo wad, ludzie wychodzili z restauracji w zachwycie, i jest to najlepszy dowód, że jest możliwe, aby bezpiecznie przejść przez próg.