288 Shares 2910 views

Wygrana przez kompleksy Eshli grem

W tym roku słynny magazyn sportowy, słynie z licznych fotografiach szczupła i dopasowanie ciała, zaprosił strzelać model strój nie pasuje do standardowych kanonów piękna. Gdy liczba idzie z pyshnoteloy dziewczyną na okładce amerykańskiego społeczeństwa jest bardzo szybko reaguje na bardzo śmiałym posunięciem, wykonane publikację, która głoszenia zdrowego stylu życia.

formy zwycięstwo

Magazyn z dwudziestoma milionowa publiczność, wydrukować najpiękniejszą i dopasowanie ciała, pierwszy i jedyny raz potwierdziła atrakcyjność modelu z przedrostkiem plus rozmiar. Może to nie jest ostatnie zwycięstwo prawdziwych kobiet z form łaknienia manekinów zalane czarujący świat? Szef amerykańskiej firmy, która produkuje stroje kąpielowe, powiedział, że nadszedł czas, aby zdobyć podium i kolorowych magazynów modele z imponujących formach. To nie przypadek, że został zaproszony do reklamowania swoich produktów uroczy i pewnie Eshli Grem, biorąc pod uwagę, że szokująca okładka czeka niespodziewany sukces.

sukces

Te modne zdjęcia – prawdziwy przełom dla modelu, która słynie z parametrów i długiego czasu zmaga się z niską samoocenę kobiet, nadwaga. Eshli Grem urodził się w 1988 roku w Nebrasce i wyznała, że nie był cienki, nawet jako dziecko. W szkole, dokuczał jej rówieśnicy, ale starała się ignorować zniewagi.

W ciągu 16 lat od niej zauważyć fotografa, który dał bilet do świata połysku, którą łamie wszelkie wyobrażenia zwykłych ludzi na temat obowiązkowych modeli harmonii. Po przeprowadzce do Nowego Jorku, zyskuje więcej niż 10 kilogramów Eshli grem. przypomina model nienawidził jej odbicie w lustrze, nazywając siebie brzydkie.

Moc afirmacje

Cierpiała znacznie od ich kompleksów, przeżywa każdy ukosa i złego słowa przeciwko niej, dopóki nie zorientował się, że jest to konieczne w życiu coś zmienić. Kiedy już znajdzie informacje na temat pozytywnych efektów regularnych pozytywnych wypowiedzi w swoim wystąpieniu, bo jeśli często powtarzać to samo, to się spełni.

Model nie tylko wierzyć w moc afirmacji, ale szybko zorientował się, że nie pomoże to drastycznie zmienić nastawienie. Ona powtarza codziennie, jak modlitwa, że kocha swoje ciało.

Miłość siebie

Eshli Grem łączy karierę i wydajności wśród kobiet potrzebujących wsparcia, promowanie miłości siebie. Ona uważa, że piękno – to nie tylko dane zewnętrzne: każdy musi kochać i akceptować siebie w środku, ale jest to decyzja ludzie muszą dokonać we własnym zakresie. „Kiedy po raz kolejny wyrzucał się za nadwagę, zdałem sobie sprawę, jak bardzo się myliłem. Po tym wszystkim, zawsze byłem wychowany, że jestem piękna. Teraz patrzę w lustro i zobaczyć wielką postać. " Ashley jest często zapraszany do wypowiadania się w szkołach, w których głównym publiczność – notorycznie nastolatków, a ona za przykład pomaga im radzić sobie z problemami i nauczyć się akceptować siebie.

Na swojej stronie na portalu społecznościowym dla wielu czytelników stale stawia pozytywny wzór, który powinien zostać powtórzony. pytania dziennikarzy o tym, jak dać zaufanie do tych, którzy jej potrzebują, zapłacił Model powiedział, że najważniejsze – nie bójcie się ich form. Znani projektanci jak kobiecej Eshli grem, wymiary, które są dalekie od kanonicznej 90-60-90. Jednak ich waga przy wzroście 1,75 cm, to nie reklamować.

Model i projektant

Graham nigdy nie był nieśmiały, aby pokazać postać soczyste. Po współpracy z firmą, która produkuje bieliznę, pozostawia otwartą handlowej, który przyniósł ogromną liczbę widoków i zakazane wkrótce na antenie telewizji. Dwa lata temu, słynny model był zafascynowany projektowania i od tego czasu rozwija linię ubrań dla dziewcząt z tymi samymi parametrami jak jej. Eshli Grem mówi, że formy apetyczny wyglądać sexy, ale świat już dawno przygotowane do bikini dużym rozmiarze. Jej debiutancki zbiór sezonowy rozchodzą dobrze, bo sklepy nie mają duży wybór pięknych ubrań, posiadające właściwości nośne, ważne dla właścicieli wspaniałych postaciach.

Seksualność – w umyśle

Szczerze mówiąc, nie wszystkie komentarze publiczne są pełne pozytywnych emocji w adresie Eshli grem. Top Model dostaje dużo punktów, wyobraża sobie siebie w próżnej bogini i nie powinny promować nadwagi, nadając mu efektowny styl. Niektórzy oskarżeni Graham w zwykłym lenistwem, który zapobiega schudnąć, aw promocji niezdrowej kompletności.

Kobieta opuszcza takie ataki bez uwagi, uważając, że tylko ona ma prawo dać sobie uznanie. A mówiąc o zdrowiu, ona szczerze wierzy dodatkowy ciężar nie może być przeszkodą dla niego ciężki. „Można nosić rozmiar S lub XXL – wszystko to nie ma znaczenia, jeśli się z kanapy i martwić się o swoje ciało. Dźwięk może być zawsze, i ta forma nie jest przeszkodą ". A ona zapewnia wszystkich swoich przeciwników, że seksualność – w umyśle, a nie postać.

Cokolwiek to było, ale udany Graham niszczy stereotypy, że tylko chude modele wyglądają atrakcyjnie. I wiele kobiet naprawdę pozbył się wielu kompleksów. Ashley nawet zaprosił ich do szerzenia idealne pozbawiony zdjęcie na jego stronie.