541 Shares 2260 views

LBM (Bułgaria). "Interskol" LBM-150/1300: opinie, specyfikacja

Do naszych uszu bardziej przyzwyczajeni nazwa „bułgarski” narzędzie w rzeczywistości, to urządzenie nazywa szlifierki kątowej i skrócona – LBM. Jego nazwa to zawdzięcza ludziom rosyjskojęzycznych, którzy wyciąć tę nazwę, ponieważ urządzenie zostało wyprodukowane w Bułgarii.

Zakres stosowania

Narzędzie to może być użyteczne do różnych potrzeb – to uniwersalne urządzenie, które służy do betonu, kamienia, metalu, a także powstawania wycinania rowków w ścianach i usuwania farby. Z szlifierki kątowej można wypolerować powierzchnię. Dla zwykłego użytkownika wszystkie te funkcje są dostępne w sklepach od wielu różnych przynęt. Jeśli potrzebujesz także takiego urządzenia, można zwrócić uwagę na produkty firmy „Interskol”. LBM 150/1300 – to model szlifierki, który jest używany do szerokiego zakresu zastosowań. Na przykład, może być używany do cięcia rur metalowych lub pręty wzmacniające uchwyt powierzchni cegły jak beton. Model moc 1300 W, a maksymalna średnica tarczy wynosi 150 mm. Dodatkową zaletą jest obecność uchwytu z boku, który ma konstrukcję trzy położenia.

parametry techniczne

"Interskol" (LBM 150/1300) może być rozproszony do 8500 obrotów na minutę. Ciężar urządzenia jest niewielka i wynosi 2,9 kg. Możesz być zainteresowany takimi cechami jak elektryczną regulacją prędkości i sprawnego rozruchu. Ten model nie jest tak funkcjonalny superflantsa i ochrony przed niezamierzonym startem. Utrzymuj stałą prędkość pod obciążeniem operator nie będzie mógł, między innymi, narzędzie nie jest vibroruchki. Pakiet zawiera rękojeść, zaciskania nakrętki, klucz, trzpień podkładkę i pokrywkę ochronną. Zapłać za ten model będzie miał 3,3 tys rubli., Które można nazwać rozsądny koszt takiego sprzętu.

dodatkowe funkcje

szlifierki kątowej „Interskol” (LBM 150/1300) ma wiele właściwości, w tym w szczególności konieczne przydzielić wiele zalet. Zatem, mistrz będzie mógł bezpiecznie trzymać narzędzie w rękach, zwłaszcza gdy istnieje potrzeba manipulować w pomieszczeniach zamkniętych. Jak pokazuje praktyka, podczas operacji konieczne jest często wymiany szczotek węglowych. Są producent dostarczył łatwy dostęp, dlatego będzie można wycofać zużytych części, przy jednoczesnej minimalizacji przestojów instrumentu. Szlifierka „Interskol” LBM 150/1300 ma przekładnię, który jest umieszczony w metalowej obudowie, która daje siłę narzędzia i materiału sam działa jak usuwanie ciepła z silnikiem. Korzystać z urządzeń tego modelu jest bardzo prosta, wymagane jest narzędzie nie daje konkretnej usługi.

Opinie konsumentów o cechach technicznych

„Interskol” LBM 150/1300, jak mówią użytkownicy mogą pracować przez dłuższy czas, między innymi, aby zastąpić operator urządzenia może użyć przycisku blokady wrzeciona, co jest bardzo wygodne. Można zastosować mechanizm szybkiego dostępu do szczotek, to nie jest czas wymagany podczas korzystania z urządzenia. I zwiększenia wygody uchwyt można ustawić w jednej z trzech opcji lokalizacji.

Zdaniem nabywców, dwuręczny szlifierka kątowa „Interskol” LBM 150/1300 ma na celu rozwiązać problemy w dziedzinie zawodowej. Może być stosowany do ściernego cięcia metalu, czyszczenia spoin i szlifowania. Jest to bardzo wygodne do korzystania z tego urządzenia, gdy istnieje zapotrzebowanie w zakresie średniej wielkości. Średnica otworu ściernicy jest 22,2 mm, przy czym długość gwintu wrzeciona równej 12 mm. Możesz być także zainteresowany średnicy gwintu wrzeciona, która jest od M14. Przy obciążeniu znamionowym szlifowania liczba obrotów koła sięga 5500 obr./min. Szlifierka kątowa „Interskol” LBM 150/1300 posiada przełącznik blokady, który upraszcza obsługę.

do rekordu

Ale nie powinniśmy polegać na regulacji prędkości, ochrony przed ponownym rozruchem i głównego obrotowego uchwytu. Narzędzie nie posiada ochronę funkcjonalnego przeciążenia i zagłuszanie, jak również zabezpieczenie nadmiarowo-prądowe. Jeśli chcesz porównać ten model z narzędzi tej klasy innych producentów, konieczne jest, aby zwrócić uwagę także na określony okres użytkowania, który wynosi 3 lata.

pozytywne opinie

Jeśli rozważają „Interskol” LBM 150/1300 jako narzędzia, które mogą być zakupione, powinien stać się bardziej zaznajomieni z opinii konsumentów. Po stronie pozytywów należy przeznaczyć odpowiednie rozwiązania mocy dla codziennych zadań. Należy zauważyć, niski koszt i przez wystarczająco imponujących parametrów. Niektórzy klienci nawet twierdzą, że nie ma sobie równych w tym przedziale cenowym tej maszyny. Można zwrócić uwagę na najbliższy odpowiednik wspomnianego producenta, który jest realizowany pod marką LBM-180 / 1800M. Model ten posiada dogodne funkcjonalność w gładkiej rozruchu i wysokiej wydajności. Jednakże, opisany w wersji artykułu ma możliwość ustawienia „stovosmidesyaty” pokrywę bez zmian projektowych.

Jeśli istnieje potrzeba cięcia betonu zbrojonego, metalu, drewna i pianki z wkładkami metalowymi, można bezpiecznie korzystać z modelu jak w realizacji takich prac to pokaże się świetnie. „Interskol” LBM 150/1300, których cechy są przedstawione w artykule jest solidny i jest to potwierdzone przez użytkowników. Niektóre z nich, urządzenia używane do 4 lat, zauważył, że wykazał się doskonałą, urządzenie zostało wykorzystane codziennie. Można też porównać jakość wykonania. Jak wskazał pana, tę opcję przodzie podobny model chiński.

negatywne opinie

Wielu specjalistów, coraz szlifierki kątowe, należy zwrócić uwagę na istnienie tej sprawie. W tym modelu nie ma takiego, może być nazywany minus. Dowód tego aktu i niektóre opinie. Pochodzą one głównie od konsumentów, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z narzędzia na zewnątrz domu. Od tego może czasami zależeć od trwałości urządzenia, ponieważ może wystąpić niewłaściwe uszkodzenia w transporcie, na który będą musieli słono zapłacić.

Wielu członków zauważyć, że do cięcia w ciasnych pomieszczeniach, najlepiej jest użyć czegoś szybszego. Sprzęt dla takich zadań nie jest właściwe. Między innymi, nie są chronione przed kurzem, a zakup pyłoszczelna koszt sprzętu kilka razy droższe. Należy zauważyć, jako negatyw, i przy braku płynnego rozruchu. Wiele zwrócić uwagę również do drutu twardego i bardzo krótki. Niektórzy operatorzy nawet zmienić go natychmiast po okresie gwarancyjnym, gdyż ogranicza ruch pana.

Bułgarski „Interskol” LBM 150/1300, przeglądy, które zaleca czytanie przed dokonaniem zakupu towaru, czasami zderza się z problemami tarczowych zaciskowy. I zastąpienie niektórych operatorów i nie rozbić obudowę skrzyni biegów, naprawa i jednocześnie kosztowne.

nieprzyjemne niuanse

Jak wspomniano powyżej, narzędzie posiada bezpieczny start młot, który według wielu użytkowników, jest bardzo niejasne i niebezpieczne. Przy najmniejszym wysiłku spustu może być tłumaczony na trybie ciągłym narzędzia. Niektórzy użytkownicy w zagłuszania tarcza tnąca obrócił nakrętkę zaciskową, ale w obliczu takiej kłopoty jak pęknięcia przycisk blokady.

Opinie o osobliwości użytku

Można dołączyć do fanów opisane w artykule marki, jeśli będzie LBM (Bułgaria) „Interskol”. LBM 150/1300 będą spełniać specyfikacje, jeśli będziesz korzystać z przyrządu zgodnie z zaleceniami producenta. Jest bardzo ważne, aby utrzymać miejsce pracy w czystości, jego oświetlenie powinno być intensywne. Korki powinny pasować do gniazda. Nie wolno zmieniać wtyczki na własną rękę lub skorzystać z adaptera do maszyn z przewodu uziemienia. Według klientów, stosowanie oryginalnych wtyczek i gniazd znacznie zmniejsza ryzyko porażenia prądem.

Bułgarzy nie powinny być narażone na działanie deszczu, musi być chroniony przed wilgocią. Jeśli woda dostanie się do samochodu elektrycznego, może to spowodować porażenie operatora. Należy pamiętać, że jest źródłem zwiększonych szlifierek kątowych niebezpieczeństwo (Bułgaria) „Interskol”. LBM 150/1300 z tego powodu nie mogą być zaakceptowane przez przewód. Aby to zrobić, po wyjęciu wtyczki z gniazdka nie należy używać kabla. Użytkownikom zaleca się stosowanie dodatkowego rozszerzenia, gdy działanie urządzenia jest przeprowadzane na otwartej przestrzeni. Jeżeli nie można wykluczyć działanie urządzenia w warunkach wilgotnych, należy użyć zasilacza, który ma urządzenie prądu szczątkowego.