282 Shares 3363 views

Jak zrobić świecące kamienie w „Maynkraft” i gdzie można go użyć

Gdy grasz „Maynkraft” w jakikolwiek sposób trzeba myśleć o tym, jak korzystać z dowolnych elementów oświetlenia. Fakt, że gra jest zastąpiony przez pory dnia, a na zmroku staje się ciemny. Bez oświetlenia szanse przeżycia spadku znacznie. Warto zauważyć, że będziesz podróżować, na przykład, w jaskiniach, gdzie nie ma światła. Wielu graczy wybrać, aby zapalić pochodnie, gdyż jest to najtańszy i praktyczne urządzenia, ale nie sądzę, że cały arsenał opraw „Maynkraft” ograniczony. Można również użyć gloustoun – specjalne urządzenie, które można znaleźć tylko w dolnej części świata. Jak zrobić świecące kamień „Maynkraft” gdzie je zdobyć, jak używać – to wszystko, czego powinni uczyć się więcej.


Co jest gloustoun?

Gloustoun – specjalna jednostka, która znajduje się w dużych ilościach w niższym świecie, jest także nazywany świecący kamień, który jest bardziej przyzwyczajeni do mówienia graczy. Jeśli chodzi o to ma sporo pytań. Jak zrobić świecące kamień „Maynkraft”? Jak z niego korzystać? Czy może on być stosowany w umacnianie inne przedmioty? Wszystkie te kwestie są warte rozważenia osobno i szczegółowo. należy zacząć od podstawowych właściwości gloustouna – od jego nazwy jest oczywiste, że wytwarza światło. W tym przypadku od razu znaczy, że nie świeci dowolny inny obiekt w grze jaśniejszym niego. Istnieją dwa obiekty, które mają ten sam poziom światła, ale po prostu nie ma jaśniejszy. Ten sam palnik ma znacznie niższą jasność, więc warto pomyśleć o tym, jak wymienić gloustounom obiekcie we wszystkich możliwych sytuacjach. Teraz, gdy wiesz, że to urządzenie – nie jest to proste, wyrafinowanie, a w rzeczywistości dobra rzecz, powinno się dowiedzieć jak zrobić świecące kamienie w „Maynkraft”. Zacznijmy od tego, gdzie jesteś lepiej szukać.

Znalezienie gloustouna i jego wydobycie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić świecące kamienie w „Maynkraft”, to należy zwrócić uwagę na niższy świat. To miejsce, gdzie znajdziesz dość duże stężenie tego materiału – zwykle blokuje gloustouna zwisające z sufitu całych kiści, tak, że gdy jedno pole można natychmiast zdobyć dużą ilością światła malowania lub tego samego kamienia. Jeśli chodzi o ten punkt należy wykonać jedną ważną kwestię – jeśli chcesz, aby uzyskać dokładnie świecące blok kamienia, trzeba będzie kilof, urzeczony na dotyk jedwabiu. Są to czary, które pozwalają produkować nawet gatunki najbardziej kruche, nie łamiąc je. Jeśli próbujesz uzyskać gloustoun żaden inny sposób, będzie przerwa, a otrzymasz jedną przecznicę od dwóch do czterech jednostek malarstwem światła. Istnieją inne sposoby produkcji, które są nieco bardziej kłopotliwe. Na przykład, można polować na czarownice, ponieważ mają niewielką szansę na wyrzucenie malowanie światłem, z której można dokonać gloustoun. Nie zapominaj także o miejscowości, w których przedsiębiorcy są skłonni zaoferować trochę świecących kamieni, ale niestety na dość wysoką cenę. Więc produkcja jest najlepiej przeprowadzić ją w dolnym świecie. W „Maynkraft” świecące kamień jest dość popularny temat, więc jeśli grasz w trybie multiplayer, trzeba się spieszyć, aby uzyskać dostęp do najlepszych pól.

Jak korzystać gloustoun

Kiedy dostał dość dużej liczby świecących kamieni, pojawia się pytanie: co dalej? W „Maynkraft” jak zrobić świecące kamienie – to pytanie, które zostaną omówione później, ale zupełnie inaczej – jak z niego korzystać? Tutaj masz dużą liczbę opcji, które są dostępne ze względu na specyfikę przedmiotu. Użyj go jako lampy, ponieważ jego jasność jest wystarczająco wysoka. Biorąc pod uwagę fakt, że można go umieścić na każdej powierzchni, trzeba zakresu rozwiązań projektowych. Ponadto gloustoun nadal świecić pod wodą, co to jest ogromna przewaga nad palnikiem i innych palnych świateł – to mogą być również wykorzystywane do własnych celów. Jak dotąd, nauczyłeś się tylko jeden sposób, aby uzyskać gloustouna w „Maynkraft” – gdzie znaleźć świecące kamień. Ale, jak już wcześniej wspomniano, można również tworzyć. Aby to zrobić, trzeba znać przepis.

Kraft gloustouna

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić kamień „Maynkraft”, a następnie trzeba będzie uzyskać wiele malarstwem światła. Z tego można wywnioskować, że lepiej jest, aby Ci gloustouna bloki zamiast łamać je svetopyl jeśli ostatecznym celem dla ciebie nie jest, a świecące kamień. Ale jeśli nie masz możliwość, aby to zrobić, można podłączyć cztery jednostki malarstwem światła dostać kawałek gloustoun. Należy jednak pamiętać, że można uzyskać świecącym kamieniem nie tylko wszystkie cztery jednostki z malarstwem światła z pojedynczego bloku, ale dwa lub trzy, więc czasem, aby stworzyć nowe urządzenie wymaga zniszczenia dwa takie same.

Tworzenie lampy

Wiele pozycji w „Maynkraft”, które Craft, mogą być następnie wykorzystane do ponownego umacnianie czegoś nowego. To samo można powiedzieć o gloustoun – jest składnikiem receptury lampy. W przypadku podłączenia jednego bloku kamienia świecące z czterech jednostek czerwonego pyłu, po czym w końcu będziesz mieć lampę, która ma takie same skutki jak gloustoun, ale wygląda bardzo stylowy i estetyczny.

Cechy świecącym kamieniem

Istnieją pewne cechy materiału, który będzie przydatny podczas gry. Na przykład, gloustoun wokół siebie może stopić śnieg. Dotyczy to także tych obiektów, które nie prowadzą sygnału czerwonego pyłu, który może być wykorzystywany w sieciach elektrycznych.