691 Shares 2479 views

Zielone róże – dar od hodowców

Matka Natura była poprawa róż na 35 milionów lat. Ludzie są zaangażowani w uprawie róż trochę ponad pięć tysięcy lat. Ten królewski kwiat i jego pochodzenie esteeming piękno starożytnych Greków wynalazł wiele mitów. A starożytni Persowie wierzyli, że Rose – dar Boga. Każdy naród próbował uwiecznić w swoich opowieściach i legendach Jej Wysokości Rose.


Babcie „królowe”

Rzadko widzimy takie oryginalne sprzeczności naturalnych, takich jak zielone róże. Ten cud był wynikiem pracy hodowców. Oni rzadko są monochromatyczne, a efekt ten jest produkowany przez nich jeszcze silniejszy. A prawdziwie zielone róże – to rodzaj „Vilidiflora”, który rozpoczyna schodzenie ze starożytnych Chin wzrósł „Old Blush”. Zielone płatki róż są tylko zarośnięte liściach okwiatu. Jak kwitnienie pączek na tych płatkach pojawiają punkt brąz Crimson. róże kwiatostan reszta kolorów obdarzone są tylko odcienie zieleni. Na przykład hybrydowy herbata „Green Planet” ma kremowe kwiaty białe z zielonkawym odcieniem.

Unikalne i niesamowite zielone róże, zdjęcie które jest tak piękne, jak same kwiaty, które są w trakcie wzrostu zmieniają swój kolor. Coś w rodzaju kameleona rośliny. płatki kwiatów „Greensleeves” na kwitnące różowe i śmietany w przeliczeniu na jasnozielonym. Złoty-red rose „Pur Caprice” z wiekiem staje się zielonkawy. Jasnoróżowe pąki róży malutki „Zielony Diament” kwitną w jasnozielonych kwiatów.

Rosnące zielony cud

Sposoby wytwarzania zielonej róż zmonopolizowany, a prawie niemożliwe do znalezienia. Dlatego proste rozcieńczenie tego wyjątkowego kwiatu w ogrodzie lub w kraju nie będzie działać. Zielone róże należą do klasy samooczyszczające. Wyglądają dobrze w ogrodzie, gdzie można je porównać z diamentem, doskonale połączonej z pstrych gatunków flory.

wyrażanie uczuć

Kwiaciarnie na całym świecie stosują zielone róże gościnność. Wyglądają świetnie w barwach żółtych odcieni. Bukiety i uzgodnienia są w stanie podnieść swój nastrój, wzbudzić zaufanie, powołany na optymistycznym nastroju. Zielone róże będzie idealnym prezentem dla każdego publicznego świętowania. Według wewnętrznych, kolor zielony oznacza, stabilności i równowagi. Odpowiednio ocenić bukiet róż z zielonymi płatkami stanie wesoły, sukces i dostatniej człowiek z dużym poczuciem własnego „ja”.

Nawet w czasach ścisłym Victorian cywilizacji ukochanych i przyjaciół, aby wyrazić swoje emocje poprzez róż. W dzisiejszym świecie, to oryginalny sposób wyrażania uczuć pozostaje popularny i coraz lepsza ze względu na ekspansję kolory „queen” kwiatów. Róże zielony smaczne i bardzo piękne. Te kwiaty są symbolem pokoju, płodności, hojności i płodności. Oni nie wyrażają pięknej miłości, ale barwnie mówić o zazdrości. Podziwiam „królową” z unikalnych kolorów zielonych płatków siebie, dać do rodziny i przyjaciół, dekoracji festiwale i uroczystości. Ona zasługuje!