827 Shares 8119 views

Ciekawostki o „Gravity Falls”

Większość ludzi są przyzwyczajeni do tego, że serial animowany najczęściej stworzony dla dzieci. Ze względu na to, dorośli rzadko zwracają uwagę na nich, preferując bardziej poważnego kina. Jednakże istnieją bajki, które tylko pozornie wydają się dziecinne. W rzeczywistości są one znacznie bardziej skomplikowane i interesujące niż wiele filmów i zrozumieć ich znaczenie, nie może nawet każdy dorosły. Jednym z nich jest amerykański animowany „Gravity Falls”.


O serii

Projekt ten był pierwotnie pomyślany jako kreskówki, mających na widowni dziecięcej. W rzeczywistości, odwrócił się i tak, jeśli mówimy o specyfice animacji. Nie ma odpychania ramek, zbyt brutalne sceny i nadmierna przemoc. Postacie są bardzo słodkie i zabawne, i moralność często jest zrozumiały dla dzieci.

Jednak podczas przeglądania osoba zdaje sobie sprawę, że nie wszystko jest tak proste jak się wydawało na początku. Seria jest o wiele bardziej złożony i wielopłaszczyznowy niż zwykłej bajki dla dzieci. Oto kilka faktów o „Gravity Falls”, które pomogą zrozumieć, co ta seria różni się od wszystkich innych.

fakty

Wymieniające fakty o „Gravity Falls”, przede wszystkim należy powiedzieć o tajemnicach. Twórcy nie tylko wykonane z kreskówek. Oni są szyfrowane w niemal każdej serii pewnego klucza, który doprowadza widza do odpowiedzi na jego pytania. I pojawia się pytanie, w trakcie oglądania dużo. W niektórych scenach prezentować znaki, które nie są bezpośrednio związane z fabułą. Oni po prostu wykonują swoją pracę w tle, widza, niż powodować zamieszanie. Dodatkowo, ekran powitalny zawiera ogromną liczbę niejasnych symboli i szyfrów. A po ekranie każdej serii jest głos, który jest dołączony do tyłu. Za każdym razem, on wyraził różne zwroty, które są częścią jednej wielkiej układanki.

Prawie każda seria widać odniesienia do jakiegokolwiek znanego filmu. Referencje i pisanki – jest integralną częścią „Gravity Falls”. Jednak zdarza się, że nie są one związane z zagadkami, ale po prostu przypominać widzowi jakiegokolwiek popularnego filmu, najczęściej w formie parodii.

Drugi sezon bardziej poważny i skomplikowany niż pierwszy. Początkowo serial wykonany dla publiczności dzieci, ale po pierwszym sezonie, zdobył ogromną popularność wśród dorosłych. Fakt ten dał twórcom możliwość dokonania drugi sezon trudniejsze, bo teraz wiem, że będzie to uzasadnione. To nie wszystkie fakty na temat „Gravity Falls”, ale są one na tyle, aby zrozumieć wiele aspektów tej serii.

Konkludując

Seria „Gravity Falls” – bardzo ciekawy rysunek. On nadaje się nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Znajduje to potwierdzenie w faktach „Gravity Falls”, które zostały przedstawione w tym artykule. Seria ma wiele tajemnic, nad którymi ludzie myślą na całym świecie, więc powinno to wyglądać wszystkim miłośnikom mistycznych i filmów kryminalnych.