272 Shares 6579 views

Zapach „Coco Mademoiselle” – Francuski szyk

Historia Koko Shanel i jej światowej sławy budynku designerskim – to opowieść o dzielnym i utalentowanych kobiet, które nie boją się zakwestionować ugruntowaną tradycję mody i stylu. Opowieść o pani, nie ulegając pod naciskiem opinii publicznej nie zawsze jest korzystne dla jego innowacji, nie dążą do światowej sławy, ale dotarło do niej z niezwykłą szybkością i łatwością.


Jak annałach historii świata mody, twórca perfum wyjątkowo popularnego kobiecego „Chanel №5” po raz pierwszy wprowadzono do szerokiej grupy odbiorców ze swoim arcydziele w 1921 roku.

Choć Koko Shanel był już dość udany osobą w świecie mody, ale to właśnie gwiazdy zaczynają rosnąć. Aromat ten perfum jest ściśle związana z piękną romantyczną historią i służy jako przypomnienie wiecznych podstawowych wartości – miłości, lojalności, znalezienie swojego miejsca pod słońcem. Utworzenie kompleksu kompozycji bardziej niż osiemdziesiąt składniki, które w tym czasie egzotyczne luz. Ten zapach stał się wyznacznikiem klasycznej sztuce perfumeryjnym, dotykowej wykonaniu kobiecości i elegancji. Nie mniej popularne „Chanel” (perfumy dla kobiet), pojawiły się znacznie później – w 1986 roku.

Oczywiście firma nie planuje pozostać w swoim pierwszym trafieniu. I tak się nie stało. Przez wiele lat, mimo wszystkich koleje historii świata, czołowi mistrzowie przemyśle perfumeryjnym są bardzo prawdziwe badania naukowe mające na celu znalezienie nowych i nowych ciekawych rozwiązań, wymyślając wspaniałe zapachy, które powodują ludzkie dusze drżą z podniecenia i przyjemności.

Jeden z tych perfum jest dziś „Chanel Coco Mademoiselle”. Jest to oryginalny i wysokiej jakości przykładem osiągnięć współczesnej perfumerii, szeroko reprezentowane na światowym rynku produktów kosmetycznych.

„Chanel Coco Mademoiselle” – jest to miły powiew wiosennej lekkości. Ma zapach trochę ostre, ale z nutą świeżości – to intrygują Cię i oczaruje jego dyskretny urok. Pióropusz lewo przez duchy „Shanel Koko Mademoiselle”, łączy w sobie wiele wspaniałych elementów, harmonijnie wplecione w całej tkaninie smaku. Poczujesz w tym tworzenia słodyczy bergamotki, pomarańczy, róży, liczi i grejpfruta skórkę, tkliwość, włoski jaśmin, wetiwer, paczula niezwykły i lekki smak bourbon wanilia i białego piżma.

Rzeczywiście, „Coco Chanel Mademoiselle” – duchy przeznaczone dla prawdziwych tsenitelnits perfumerii sztuki, wdzięczne i eleganckie kobiety z artystycznym smakiem. Wielu, którzy raz zakosztowali smaku, nie jest już w stanie go wycofać.

Chociaż nazwa perfum, gdyż nawiązuje do ograniczonym przedziale wiekowym potencjalnych nabywców, ale smak z prawdziwego francuskiego uroku, przekonuje nas, że w młodości – to jest w moim sercu! Zachować swój własny styl i unikalną osobowość, mimo ile lat odwrócił. Być młody, zawsze z "Chanel Coco Mademoiselle"! Być pewni swoich umiejętności, w jego zniewalającym wyglądem!