449 Shares 3196 views

Jak usunąć stare okna poprawnie

Zabawna sytuacja okazuje się: z jednej strony deweloperów Microsoft twierdzi, że od czasu przejścia wszystkich systemów operacyjnych Windows na stabilność jądra NT systemu wzrosła dziesięciokrotnie. Twierdzi się, że jest możliwe, aby zapomnieć o stałej „niebieskie ekrany śmierci”, powszechnie znany jako BSOD; zawiesza się cały komputer powodu „nieświeży” uruchomionego procesu; i wiele innych „bajerów”, które obiecują użytkownik długa stabilne działanie systemu.

Ale z drugiej strony, wszystko wygląda trochę inaczej: Microsoft obietnice nowych mechanizmów pamięci w pełni wdrożone, ale niezawodny, choć była wyższa od linii Windows 9x, jednak jest wciąż niewystarczająca. Ten dowód pośredni jest często zadawane w Internecie na pytanie „jak usunąć starą Windows». System operacyjny nadal muszą być okresowo ponownie zainstalować. It „życie” na lata tylko do tych użytkowników, którzy mają ograniczony pracę w aplikacjach biurowych, słuchania i oglądania plików multimedialnych i korzystanie z niewielkiej liczby innych programów. Zazwyczaj początkujących, którzy po raz kolejny nawet aktualizacja nie zostanie uruchomiony. Natomiast doświadczeni użytkownicy nie boją się eksperymentować z nowymi programami, czasami konieczne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób usunąć stare okna.

Usunąć stary system Windows wymaga dwóch podstawowych warunków: przejście do systemu operacyjnego Linux; chcesz ponownie zainstalować ze względu na niezdolność do boksu lub nieprawidłowego działania aplikacji. Kwestia „jak usunąć stary system Windows 7” brzmi znacznie mniej niż dla Win XP. Wynika to Microsoft dalekowzroczności, aby wdrożyć wygodny mechanizm do instalacji nowego systemu na starym. Istnieją trzy sposoby, aby usunąć stary system.

Pierwszym z nich jest odpowiednia dla Win 7, ale nie nadaje się dla Win XP. Wystarczy włożyć dysk do napędu w pakiecie instalacyjnym i rozpocząć proces instalacji. Na pewnym etapie wiadomość, że stary system okazał się być przechowywane w folderze Windows.old. W rezultacie nic ważnego nie zostaną usunięte, a stare pliki i foldery systemowe zostanie przesunięty. mieć do nich dostęp, tak aby przywrócić swoje dokumenty, zapisywać gry i inne informacje są na tyle proste. Następnie katalog Windows.old można usunąć.

Pomimo dowodów, pytanie, „jak usunąć stary Windows» jeszcze określona. Dlatego możemy skorzystać z drugiej metody. On jest dość specyficzne i nie są dostępne dla wszystkich, ale nadal istnieje. Należy uruchomić system z innego dysku, a następnie problemy z jak usunąć Okna stare, nie powstaje, ponieważ dysk twardy z poprzedniego systemu widać w Eksploratorze Windows, a każdy katalog na nim mogą zostać usunięte. Są one rzadko przechowywane na dysku twardym komputera, dwa stałe (z wyjątkiem RAID), ale w systemie zewnętrznym jest czasami instalowane przez niektórych użytkowników.

Po trzecie, uniwersalnym sposobem jest rozruch z dysku CD lub dysku USB (bardzo popularne) Specjalne zmniejszonej wersji Windows – Windows PE. Ona jest bardzo ograniczone funkcje, takie jak wsparcie dla wysokiej jakości audio i wideo, chociaż jest to możliwe, ale wiąże się z pewnymi trudnościami, tak rzadko realizowane.

W tym samym czasie pracy z systemem plików może być w pełni realizowane. Pobierz LiveCD można trackery torrent. Istnieje wiele jego podzespołów, wykonanych przez amatorów oparty na środowisku Win PE. Kompozycja często zawiera program do pracy z partycji dysku twardego, testuje komponentów sprzętowych komputera i kilka innych aplikacji. Po załadowaniu przygotowanej dysku (dysk USB) LiveCD zaleca się usunięcie starych okien. Zdarza się, że dysk twardy nie mogą być wyświetlane w systemie PE. Aby rozwiązać ten powinien być w systemie BIOS, aby zmienić tryb pracy podsystemu dyskowego z AHCI na IDE. Jeśli nie można usunąć ze względu na prawa dostępu mogą być zmienione (Opcje folderów – Bezpieczeństwo – zaawansowane).

Jeśli użytkownik nie wie jak usunąć stary Aktywator Windows 7, jest to najbardziej prosty i może być wykonana prawidłowo w aktywatora instalatora. Zazwyczaj wszystkie te programy są intuicyjne graficzny interfejs użytkownika, aby zrozumieć, że jest to możliwe. Wcześniej, nie zapomnij wyłączyć oprogramowanie zabezpieczeń usług (Panel sterowania, Narzędzia administracyjne – usługi).