428 Shares 5531 views

Proste przepisy: Almette (twaróg)

Dzisiaj rzadko gotowane sery ręcznie. Aby to zrobić, należy skorzystać z zaawansowanych urządzeń, przylegające ściśle do receptury i technologii produkcji. Ser zawsze będą uważane za szczególny produkt w diecie ludzi w każdym wieku. Dziś mówimy o jednym z najpopularniejszych i najbardziej powszechne w świecie niemieckich produktów, dalej Almette. Ten ser we wszystkich parametrach zbliżonych do twarogu, jest wytwarzany z mleka krowiego wysoka jakość. serów sami twierdzą, że stworzenie jednego kilograma tego produktu spędził siedem litrów mleka. Zapoznajmy się bliżej z niemieckiego sera.


Almette skład

Do wytwarzania tego produktu, należy dostosować zawartość tłuszczu mlecznego w poziomie. To wydarzenie jest bardzo ważne i przyczynia się do osiągnięcia wysokiej jakości sera. Składa się z pasteryzowanego mleka i jogurtu. W ten sposób pokonuje aż skrzepu mleka oraz tekstury, jest poddawana obróbce termicznej w celu zwiększenia trwałości. Przynajmniej w masowej umieścić jogurt i niektórych dodatków do poprawy smaku. Oczywiście, Almette ser, gotowane w domu, nie zawiera żadnych „chemia”. Dlatego smak może się nieznacznie różnić od produktu fabrycznego.

Obecnie w sklepach można spotkać niemieckiego sera ze smakiem zieleni, ogórki, czosnek i tak dalej.

Co serwowane jest?

Ten ser jest podawany jako składnik różnego rodzaju przekąski. Z niego wytwarza różnorodne sosów czy zup. Bardzo często, produkt ten działa jako masy do kanapek, które posmarowaną chleb i umieścić na wierzchu mięsa, ryb lub zieleni. Taka masa można gotować samemu. Z tego tłuszczu twarogu, serów topionych, jogurt rozciera, dodać sól i przyprawy, zioła i czosnek, wymieszać i mazistą chleb. Jednak spojrzeć na kilka receptur, jak gotować twarogiem Almette.

Prosty przepis na ser Almette

Składniki: trzy litrów mleka krowiego, łyżkę kwasu octowego, sole dwoma łyżeczkami.

przygotowanie

Mleko wlano do pojemnika, wlać sól ogrzewa się w temperaturze wrzenia na małym ogniu, dodano ocet (masa powinna ta) i gotowano przez dwie minuty. Następnie gazy dim durszlak i wlano do niej masy mleka. Zawieszona na dwie godziny, w którym to czasie ciecz powinna spustowy. Potem odsączono i otrzymaną mieszaninę wprowadza się pod prasą w zimnym miejscu przez osiem godzin. Tak zrobić Almette – ser, konsystencję podobną do twarogu.

Almette z warzywami

Składniki: dwieście pięćdziesiąt gramów tłuszczu, delikatnego twarogu, sto gramów masła, jeden seler, ogórek pół, pięć oddziałów kopru, sól do smaku.

przygotowanie

Twaróg bez ziarna umieszcza się w mikserze, dodać miękkie masło, pokrojony ogórek i seler, posiekany koperek, sól, trzepaczka wszystko dobrze. Zatem Almette domu (ser) jest gotowy! To może być rozłożone na chleb lub wykorzystane do przygotowania wielu potraw, takich jak lasagne.

Należy zauważyć, że seler mogą być zastąpione przez arkuszu kapusty pekińskiej i ogórka – unsharp ketchup. W ogóle, warzywa są wybierane według gustu i uznania.

Almette w domu

Składniki: jeden litr jogurtu, pięćdziesiąt gramów koper, czosnek goździki pięć płciowym łyżki sucha papryka, sól do smaku.

przygotowanie

Kefir wcześniej zamrożone w zamrażarce. Cedzidło zasłonięty dwie warstwy gazy, umieścić jogurt i umieścić na naczynia, że nadmiar ciekłego szkła. Po masa rozmrożone w durszlak mieszaniny twarogu będą składania ofert, a potrawy będą surowicy. Zmiana ta mieszanka w misce, dodać przyprawy, zmiażdżony czosnek i posiekane zioła. Mieszaninę mieszano i pozostawiono do odstania przez dwie godziny w niskiej temperaturze, tak że podkreślał. Po tym czasie Almette (ser) jest gotowy.

Papryka, koper i czosnek są często zastępowane z posiekanym ogórkiem i szynką. Ta waga jest dobrze rozłożone chleb i jeść jak kanapkę.

Przekąska z pieczarkami i przyprawami: Almette (ser)

Składniki: tłuszcz twarogowe, serki topione, jogurt naturalny lub śmietana i Marynowane grzyby lub ogórki, zioła, czosnek, papryka, kminek, sól.

przygotowanie

Taką samą objętość twarogu i serów miesza, doprowadza się do uzyskania jednorodnej konsystencji przecierając kilka razy przez sito. Dodaj do smaku jogurt lub śmietanę. Ogórki, grzyby, zioła, czosnek drobno posiekane, dodać przyprawy, sól i umieścić wszystko w twarożku, dobrze wymieszać. Mieszaninę pozostawiono w zimnym miejscu przez jedną godzinę. Gotowy ser podawany z frytkami lub tartlets. Możliwą postać kulek masowych rolki ich posiekanej kopru lub pietruszki i służą jako przekąskę.

Tak więc, nie ma nic trudno przygotować ser Almette właścicielem. Aby to zrobić trzeba tylko świeże, naturalne produkty, które są dostępne w dzisiejszych czasach niemal każdy gotowanie zrobić.