406 Shares 1249 views

Bashkir kaczka: zwłaszcza hodowli

Przez długi czas mięsa kaczki jest uważane za przysmak pyszne jak jego smak po prostu doskonały. To z tego powodu, że ogromna część właścicieli podmiejskich prawdziwej przyjemności zaangażowanych w hodowli tego ptaka. Szczególną wartość jest dokładnie kaczka Bashkir rasy jako jedna taka osoba może wnieść w dwóch sezonach (wiosną i latem), rzędu setek jaj, które mogą rosnąć więcej niż pięćdziesiąt kaczki, a każdy z nich do końca sezonu, aby osiągnąć wagę dwóch kilogramów.


Lekcja rośnie powyżej ptaków może przynieść przyzwoite dochody, zwłaszcza jeśli w pobliżu domu na wsi jest staw lub sztuczny zbiornik wodny. Jeśli nie ma ekosystemu wodnego, uprawa smoków drożeje w przyrodzie i dodatkowe kanały będą potrzebować więcej.

kaczki baszkirski były hodowane przez współpracujące „Pekin” gatunki o hodowli roślin w Republice Baszkirii. Dlatego są one tzw. Bashkir drakes uważane przedwczesne rasy. W uprawie zwierząt na mięso przyjmuje wartości drobiu po 1,5 miesiąca. Po tym okresie czasu kaczki baszkirski zaczynają zanikać, a są one przybierać na wadze nie jest już tak intensywne. Eksperci w tym momencie, że różnica między tymi osoby chude mięso.

Nowo wyklutych potomstwo komórek umieszczoną w lub bezpośrednio na podłodze w pomieszczeniu, które jest przeznaczone w szczególności do hodowli drobiu. Temperatura powietrza nie powinna być niższa niż 30 stopni Celsjusza. Po włączeniu kaczych 21 dni, może być zredukowana do 16-18 stopni Celsjusza.

Baszkirski kaczki są w dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Pościel dla nieletnich powinny być głębokie. Spacer kaczych Bashkir powinien znajdować się bezpośrednio w zbiorniku lub stawu. Światło dziennie przez trzy tygodnie zwierząt jednocześnie zredukowana do 9-10 godzin i utrzymać ten tryb do czasu jako pomiot nie być 5 miesięcy. godzina światło dzienne zwiększy się do 15 godzin po dziesięć osób w wieku Baszkirskiego. W tym celu, na ogół, lampy elektrycznej (o 3-4 W na 1 m 2) są stosowane.

Baszkirski kaczki powinny być trzymane z kury. Będzie produkować karmę dla zwierząt młodych i chronić je w razie niebezpieczeństwa. Ale znalezienie go nie zawsze jest to możliwe.

W rezultacie, na przykład, Bashkir kaczka kolor jest uprawiana przy użyciu zwykłego kurczaka. W tym samym czasie jego obowiązki ostatni zna nie gorzej niż „Mama Kaczka”.

Jednakże, należy zachować ostrożność, i zdrowia kaczki, pomimo tego, że tego rodzaju drobiu jest wystarczająco odporna na choroby zakaźne. W ostatnich latach rolnicy drobiu zaczęły pokazać zaniepokojenie „nowym zespołem kaczki”, który efektywnie zarządza antybiotyk „terramycynę”. Ponadto młode często zapada wirusowego zapalenia wątroby w wątrobie, w wyniku czego większość ptaków zabity.

Jednakże, jeśli jesteś w stanie podjąć środki zapobiegawcze w czasie, kaczki rasy Baszkirskiego zapomnieć o chorobach infekcyjnych i różnych, które pozwalają utrzymać swoje populacje.