471 Shares 6142 views

Ciasto z pieluszek dla dziewczynek z ich rąk. Placek pieluchach jako dar: klasa mistrz

Przyjęcie dla dzieci! Co może być bardziej pozytywne i bardziej zabawne? Najlepszy powód, aby wyrazić swoją wyobraźnię i kreatywność, aby znaleźć! Myślisz, że to, co zaskoczyło małej księżniczki i jej rodziców?

Ciasto z pieluszek dla dziewczynek – to oszczędny, jasny, a co najważniejsze – bardzo przydatny prezent. Na początek można dostać wiele przyjemności z procesu twórczego, a następnie cieszyć się entuzjastycznym komplementy umiejętności i niezwykły pokaz. Nie zdziw się, jak kolejne żądania, aby napisać książkę „placek pieluchy ręcznie. Warsztaty (dla dziewcząt).”

Krok pierwszy: lot fantazji

Więc zdecydowaliśmy – zaskoczy rodziców nowonarodzonego urody. Wykonujemy ciasto dar pieluch. Pierwszym z nich jest coś trzeba myśleć o tym, że to obecny wygląd zewnętrzny. Jaki kolor będzie całkowity skład, wielkość, jakość materiału i, oczywiście, mają mało przyjemnych rzeczy będzie ozdobić swój tort. Może to być różne łuki, wstążki, tkaniny, miękkie zabawki, smoczki, butami i więcej. Psychicznie zdefiniowane z preferencjami, można przejść do następnego kroku. Oferujemy materiał na „Ciasto pieluch. Master Class”. Jesteśmy przekonani, że będzie to dużo przydatne i interesujące.

Krok drugi: Wybierz materiał

Jak zrobić tort z pieluszek? Do jego produkcji, potrzebne będą:

 • Pakiet pieluchy (90 sztuk);
 • rolka papierowych ręczników (może trzeba 2 szt.);
 • guma papiernicze, lina;
 • Taśmy o różnych szerokościach i kolorach (do wyboru);
 • łuki;
 • Taca piękny stojak na ciasto lub arkusza z tektury;
 • różne akcesoria i ubrania dla dzieci do gustu;
 • Pistolet do klejenia na gorąco.

Wybór akcesoriów do dekoracji taki produkt, jak tort z pieluszek dla dziewczynek, powinien zacząć od potrzeb odbiorcy. Trzeba pracować trochę inteligencji, aby wiedzieć, że noworodki mają już nabyte, a co nie, a co najważniejsze – aby dowiedzieć się, rozmiar pieluch odpowiednie dla dziecka. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w stanie to zrobić – nie rozpaczaj! Wystarczy zakupić pieluchy nieco większy.

Na przykład, jeśli budujemy noworodka dar, nie zawaha się podjąć pieluchy dla dziecka 2-3 miesięcy, w każdym przypadku będą one używane w czasie, a obecny dłużej wnętrz!

Przy zakupie pozostałych elementów prac należy polegać na swoim smaku – pomyśl co taśma lub wstążka będzie najkorzystniejsza szukać w składzie, tym bardziej psychicznie już szkic gotowego dzieła.

Krok trzeci: w miejscu pracy

Wreszcie, prace przygotowawcze zostało zakończone i można rozpocząć proces produkcji. Przejdźmy do głównej części materiału i patrzeć na jak zrobić tort z pieluszek (master class).

Starannie przygotować swój pulpit. Powinien on być na tyle duże, i oczywiście czyste. Przetrzeć wilgotną szmatką tabeli, a następnie wysuszyć. Rozplanować wszystkie niezbędne narzędzia i materiały, dzięki czemu czujesz się komfortowo.

Bądź ostrożny z pistoletu do klejenia – może to być nie tylko bolesne oparzenia, ale także popsuć materiał. Jest zatem konieczne, aby się z każdej podstawki pod nim – na przykład starej deskę, płyty lub blachy grubej tektury. Jeśli dzieci są obecne, to lepiej dla względów bezpieczeństwa, aby utrzymać broń z dala od krawędzi stołu lub w jakiejkolwiek innej pozycji niedostępnej.

Dokładnie umyć ręce – bo mamy do czynienia z higieny intymnej dziecka. Tak, wygodne krzesło, dobre oświetlenie i, w razie potrzeby, inspirującą muzykę – można przystąpić do tworzenia!

Krok czwarty: Ciasto pieluch krokach

Więc przystępujemy do procesu. jesteś ciasto pieluch będzie składać się z trzech kondygnacji. Ich stosunek wynosi około 1: 2: 3. Więc pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić – ostrożnie otworzyć opakowanie pieluch. Zaczynamy uczynić dolnej kondygnacji. Otrzymujemy dokładnie połowa – 45 jednostek (w zależności od wielkości stoiska i średnicy papierowym ręcznikiem pieluch liczby mogą ulec zmianie). Owijać Podpaska pieluchy rolek, jak pokazano na rysunku.

Aby to zrobić, należy umieścić ją na stole, trzymając lewą rękę i prawo obkladyvayut wokół pieluch, rzep wewnątrz, a następnie zabezpieczyć gumką lub sznurkiem. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać trudne, aw rzeczywistości po raz pierwszy może nie być w stanie to zrobić dokładnie, ale w końcu to na pewno być przyzwyczajony.

Nie ma innej opcji – można każda pielucha skręt w rurę i dokręcić zespół. Po przekręcić odpowiednią ilość pieluch, można zacząć tworzyć warstw. Ten wariant produkcyjny trwa mniej więcej tym samym czasie co pierwsza, ale ma jedną poważną wadę – nie jest odkształcenie pieluchy ze względu na jego skręcanie, co, oczywiście, nie jest bardzo dobra.

Krok piąty: zwiększenie produkty niższego szczebla

Po dostosować do pracy z kilkoma pieluch i decyduje o możliwości produkcji, trzeba zwiększyć poziom niższy. Podczas pracy z jednym skręcie trzeba będzie stworzyć krąg pieluchy wokół rolki ręczników, a następnie połączyć je elastyczna. Jeśli masz gotową szufladę, można nadal pracować bezpośrednio na nim, aby wyraźnie zobaczyć, jak wiele pieluchy trzeba wypełnić go w rozmiarze.

Jeśli nie zdecydujesz się odkształcić skręcaniu produktów, trzeba będzie umieścić je w efekt domina. Łatwiej jest tworzyć warstw aby uzyskać płaski placek wykonany z pieluszek dla dziewczynek. Zdjęcie pokazuje, jak to zrobić.

Następnie konieczne jest „drive” istniejącego detalu na nich buduje warstwę. Świetne, jeśli masz asystentów – praca będzie łatwiejsza i przyjemniejsza! Jeden z was mogą kontaktować się bezpośrednio z pieluch, z drugiej – do skonsolidowania ich elastyczna, ponieważ duża tier jeden zrobić to trudne, ale nie niemożliwe.

Krok szósty: tworzenie warstwy środkowej

Dobrze, dno ciasto jest gotowe. Użyłeś 45 pieluchy mogą być bardziej lub mniej – w zależności od wielkości stoiska i walców. Pamiętając o stosunku 1: 2: 3, w celu obliczenia liczby następnej warstwy. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że na początku trzeba było dokładnie 45 sztuk, potem następny, środkowa warstwa, trzeba będzie 30 pieluch (1/3 całości), a górna – 15 (1/6 opakowania).

Może się okazać, że masz bardzo różną liczbę pieluch w dolnej kondygnacji, z powodu tego, co porusza i liczba na górze. W tym przypadku, myślę, że na swój sposób. Jeśli okaże się, że ciasto brakuje Czwarta warstwa – dodaj ją. Nie zapomnij – proces tworzenia rękodzieła nie ma dokładnych instrukcji. Jak tworzyć, można dodać wiele od siebie, z tego tylko to będzie błyszczeć z nowych kolorach!

Tak, odpowiednią ilość materiału wymaganego oblicza, przystąpić do utworzenia drugiej kondygnacji. Zasada działania jest taka sama jak przy wytwarzaniu warstwy dolnej. Postaraj się, aby wszystkie rovnenko. Szczebel powinny być zgodne – średnia warstwy nieznacznie poniżej dolnej jak w typowym cieście.

Krok siódmy: górna kondygnacja prezent

Więc można dojść do końcowego etapu tworzenia podstaw produktu. Ostatni w lewo, najmniejsza warstwa ciasta. Tutaj czasami mały szkopuł – nie może mieć wysokość rolki ręczników papierowych, aby utworzyć nową warstwę. Dzieje się tak, gdy duża ilość pieluch. Poziom będzie niestabilny i może przesunąć w czasie transportu.

Co robić? Istnieje kilka opcji:

 • Możesz dodać kolejną rolkę, ale mógłby patrzeć z góry na ciasto i delikatnie trzymać ze względu na niewielką liczbę pieluch dookoła. Rozwiązaniem tego problemu może być stworzenie czwartej kondygnacji. Więc jeśli masz wystarczająco dużo pieluch dla tego, druga rolka jest doskonałym rozwiązaniem.
 • Dobry pomysł – aby dodać na górze butelki dla niemowląt. Aby go zablokować, można włączyć go i umieścić czapkę w środku rolki ręcznika.
 • Jeżeli wzrost nie jest na tyle trochę, a następnie wkładany w rolkę skręcony w pieluszce rury.
 • W zależności od konkretnej sytuacji, można wymyślić ich alternatywy. Na przykład, włóż złożony pieluchy dziecięce perfumy dla mamy i dziecka śmietany.

Gdy znajdziemy opcję, przystąpić do wykonania ostatniej warstwy. I placek z pieluszek dla dziewczynek z ich rąk, a raczej jego podstawa, gotowe!

Etap ósmy: Stojak ciasto

Spójrz na skutek ich pracy – połowa praca jest wykonywana! Spróbuj odebrać produkt. Jest to na tyle stabilny? Rozglądając się wokół niego ze wszystkich stron – szczebel prosto i uchwyt w miejscu? Jeśli coś jest nie tak, popraw go, dodać pieluchy lub innego niezbędnego elementu. Reread nasze rzeczy „placek pieluchy. Master class”, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

Umieścić ciasto na swojej przygotowanej tacy. Jeśli nie, to możemy przystąpić do bazy produkcyjnej. Aby to zrobić, trzeba będzie arkusz tektury jest wystarczająca. Można ją kupić w dziale piśmiennych lub użyć jednego z dostępnych pól. Może to być pojemnik z telewizorem, lodówką lub maszynie do prania.

Umieścić ciasto w środku arkusza. Pióro lub ołówek konturowy okrąg koła, a około 1-2 cm więcej niż produkt. Następnie wyciąć nożyczkami. Stoisko ciasto jest gotowe.

Krok dziewiąty: wykroje rejestracyjne

Tak więc, podstawą ciasto jest gotowe i stoi na swoim miejscu. Nadszedł czas, aby nadać artykułowi jasność! Aby rozpocząć, należy podjąć szeroką taśmę i owinąć jego dolną warstwę. Można wyciąć taśmę do wielkości i przykleić do krawędzi za pomocą pistoletu do kleju lub związać piękny łuk.

Powstaje pytanie – jak używać gorącej pistolet? Podłącz przewód zasilający do gniazdka elektrycznego, a następnie naciśnij przycisk Wł. Odłóż broń na stojaku. Odczekaj około 5-10 minut, tak, że jest dobrze ocieplony. Weź pistolet tylko dla jej części z tworzywa sztucznego! Wycisnąć trochę kleju na taśmie i natychmiast zastosować ją we właściwym miejscu. Uwaga – Sam gorący klej. On szybko zamarza, a potem trudno jest oderwać się od powierzchni. Więc lepiej ćwiczyć na kawałku złomu taśmy.

Po potreniruetes i zakończyć dolną warstwę, zrobić to samo z dwóch (lub trzech) innych, aby uzyskać urządzone tort z pieluszek dla dziewczynek. Master Class jeszcze się nie skończyła!

Krok dziesiąty: kreatywność i twórcze

Wreszcie dochodzimy do najciekawszej scenie! Teraz możesz zrealizować swoje szkic psychiczne. Zadekoriruyte piękny łuk ciasto lub zabawka top (ponieważ nie pozostaje brzydką dziurę). Włóż między pieluchy sztucznych kwiatów lub łyżeczki, trzymać kilka łuków lub umieścić cute skarpetki. Trzymać motyle i pisać za pomocą zakupionego nazwa bukovok dzieckiem, związać smoczek taśmą. Czy cokolwiek można myśleć! Najważniejsze, że podoba Ci się to, i tych, którzy dar jest przeznaczony.

Po wypełnieniu bezpośrednie piękno, zawinąć ciasto przezroczystą folię z delikatnym wzorem (dla ochrony podczas transportu) i powiązać go piękny łuk. Można dodać pocztówkę z życzeniami i butelkę szampana szczęśliwych rodziców. Ten oryginalny, jasny, ale jednocześnie bardzo użyteczny prezent będzie pamiętany przez długi czas!

podsumować

Dziś zbadaliśmy szczegółowo 10 punktów, jak zrobić niezwykły, twórczy, kolorowy prezent – tort wykonany z pieluszek dla dziewczynek z ich rąk. To był tylko jeden z kilkudziesięciu możliwości projektowania produktu. Jak zrobić tort z pieluszek w inny sposób? To może być wykonane w postaci wózka inwalidzkiego, motocykl, a nawet trzewiki dziecięce. Jest możliwe, aby korzystać z różnych materiałów, kolorów i narzędzi. Ale co najważniejsze – to twoje pragnienie i lot fantazji. Sukces w twórczych!