405 Shares 1627 views

Wykonujemy modna: co nosić ze ugg

ugg pojawił się w Rosji kilka lat temu i pomimo jego niezgrabny wygląd, jest bardzo lubiący naszych rodaków.

Mamy wynalazł te buty w Australii w 19 wieku. Nosili je pierwotnie robotników rolnych. Niepozorny obuwia nazywany «brzydkie buty» ( «brzydkie buty"), później nazwa została zredukowana do lakonicznym «uggs». Na początku 20. wieku, buty wykonane z owczej skóry wybranych lotników: kokpit w tym czasie były otwarte, więc piloci muszą być dokładnie ogrzany.

Moda buty ugg były tylko na początku tego stulecia. Najpierw zwrócił uwagę na obywateli Europy. Wiele renomowanych marek zaczął niech australijskie buty, projektant dokonał tej fantazji buty bardzo atrakcyjne.

Reprezentacyjny wygląd, oczywiście, odgrywa ważną rolę, ale główną zaletą tego buta jest wciąż doskonałą stabilność termiczną. Ponadto, ugg jest bardzo łatwe i wygodne. Dzięki specjalnej obróbki wełny owczej, z których te buty są w nich ciepło w zimie i chłodne w lecie. Jest to unikalna cecha pozwala nosić buty ugg o każdej porze roku.

Buty z Australii jest wciąż nowością i dlatego rzadko mają fashionistas polegająca na pytanie, w co się ubrać z ugg. W rzeczywistości, to kompilacja razem z takimi buty muszą być podejmowane z sprawiedliwego podziału odpowiedzialności, a nawet drobne błędy mogą znacznie pogorszyć wygląd.

Z tego, co nosić buty ugg w zimie

kożuchy buty wykonane, aby idealnie dopasować się do sportu i ulicznego stylu. Tak więc, idąc na spacer z przyjaciółmi, można umieścić w ciepły sweter, zwężający dżinsy Kurtka na puch i ugg buty. Dobrym uzupełnieniem tego zestawu będzie dzianiny akcesoria.

Również ugg nie są teraz źle połączone z krótkimi kożuchy i futra kurtki modne. Uzupełnienie wizerunku legginsy, wybrany w jednym kolorze butów. Pakiet ten może być zarówno klasyczne uggi i, na przykład, dziane lub ozdobione kolorowymi paillettes, haftów lub aplikacji.

Z tego, co nosić buty ugg jesienią i wiosną

W offseason, zaleca się łączyć buty ugg ciepłe swetry i spodnie, chuda. Wysokie i szczupłe kobiety mogą eksperymentować z sukienki. Lepiej jest dać pierwszeństwo gęstych koszulkach.

Z tego co się ubrać buty UGG w lecie

Relax na wsi, w chłodny letni wieczór lub wcześnie rano, można nosić strój australijskich butach, przytulne swetry, spódnice i Bell-grube rajstopy. Pożądane jest, aby cały zestaw był monochromatyczny.

Z tego, co nosić buty ugg w domu

W zimne zimowe wieczory, niektóre modele butów wykonane z owczej skóry mogą być stosowane jako dom butów. Najlepiej jest, aby połączyć je z Ivy sportowym garniturze lub ulubione dżinsy i T-shirty.

Jak tworzyć własne ręce buty ugg

Istnieje kilka sposobów wytwarzania takich butów. Najprostszym – aby uczynić je ze starych rzeczy. wymaga to podeszwy pantofle i sweter grubości dzianiny. Od tego ostatniego do cięcia rękawy i przyklej je do podeszwy tak, aby mankiet był na górze (w nogę). Oprócz uchwytów można uszyć futro lub tkaninę, ozdobione koralikami i haftem.

Więcej zdolnych igła kobiety proszone są o kontakt własne buty ugg. Będzie to również wymagać podeszwę, co jest konieczne, aby zawiązać haczyk , tak aby uzyskać pantofle, to link do niego bootleg.

Inny przykład wykonania – do uggi ze starych powłok. Jako przykład można mieć dowolny odpowiedni rozmiar buty, usunąć z nich oraz do przesyłania pomiary materiału. Sole takie wyroby mogą być wykonane tak samo, jak inne części obuwia. Do chodzenia na ulicy jak domowej roboty UGG prawie źle, ale jak w domu obuwia byłoby właściwe.