669 Shares 3163 views

Jako zemsty byłego człowieka: najbardziej wyrafinowanych sposobów

Dla wszystkich nieszczęśliwych, opuszczonych, a poniżej taki piękny piętro zawiera najbardziej wyrafinowanych metod zemsty zdrajcy, którzy wczoraj poprzysiągł kochasz, a dziś słodkie gruchaniem z nowej pasji.

Jako zemsty byłego człowieka: zepsuć swój ulubiony „zabawka”

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni są jak dzieci, ze szczególnym niepokojem odnoszą się do swoich „zabawek”. Tak więc, jeśli były kocha swoje samochody, a następnie masz możliwość zrobienia czegoś ze swoim żelaznym koniu. można porysować ciała i paznokci, a nawet używać ich zemsta kij baseballowy. Wszystko zależy od tego, jak poważne intencje i na jaki rodzaj karnych artykułów kodowych chciałbyś wziąć duszę.

Ale ty jesteś kobietą, a zatem może zrobić dużo bardziej przebiegły. Na przykład, wlać na masce lub dachu swojego samochodu garść nasion słonecznika w celu leczenia ptaki głodujące obszaru. Ptaki z kolei jeść dużo nieoczekiwanych traktuje pozostawić prenepriyatneyshee rozdrobnione powierzchni pojazdu.

Można zrobić coś w samochodzie nie zepsuć, a starannie ukryte pod tylnym siedzeniu kilka surowych jaj, które wkrótce stuhnut i będzie wydzielać cuchnący zapach wokół kabiny. Chociaż … źródło „zapachu” prędzej czy później pojawi się, więc, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zemścić się na swoim byłym mężem lub chłopakiem straszne miejsce, wnętrze tego samego rodzaju surowych jaj do strzykawki i wstrzyknąć do kabiny gdzie dusza zapragnie. Chcesz – „ładować” w tej samej strzykawce i przyciąć jego przednie drzwiczki.

Jako zemsty byłego człowieka: zepsuć jego reputację w pracy

W pierwszym przypadku nie ma samochodu – nie ma większego znaczenia reputacji ma on w każdym razie, na pewno to docenia. Twój sam cel – obniżyć poniżej cokołu. A jak zemścić się na byłym chłopaku lub męża – zależy tylko od Twojej wyobraźni.

Z pewnością znasz numer swojego telefonu w biurze. Zadzwoń do działu, w którym pracownik będzie odpowiedzieć na wezwanie lub sekretarza. Zapytaj rozmówcę przekazać Ivanovu Ivanu Ivanovichu że jego analizy w kozhvendispensere gotowy i że pilnie potrzebne, aby oddzwonić, i lepiej jest przyjść, bo z takim „biznes” nie może być dokręcone. Nawet jeśli twój ex będzie w stanie „otmazatsya” i przekonać zespół, że jest całkowicie zdrowy, pogłoski przez długi czas nie znikną.

Ponownie, można użyć jego miejsce pracy, na adres której zorganizować ciekawą zamówienia. Pre-order w sklepie ze słodyczami pięknego tortu (nie wspominając, dobre miejsce – to jest drogie), ozdobiony napisem „ulubionym gościem klubu«Blue Świtu»„i paru miłośników”Blue" słoni (lub kimkolwiek chcesz) z marcepanu. Dostawa kurierem, określenie czasu, kiedy dawni koledzy na pewno będzie kompletna.

Jako zemsty byłego człowieka za pomocą internetu

Zepsuć reputację człowieka, który oddasz, można skorzystać z Internetu. I pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – to jest utworzenie konta na wszelkiego rodzaju serwisy randkowe (nie mylić z agencji małżeństwa) może być oznaczona jako „bi”, etc. i, oczywiście, z jego obrazów (jeśli jest, objawienie), oraz wskazanie swoich numerów telefonów i domowych.

Można zrobić bardziej wyrafinowane, „zapoznał się” z nim incognito w jednym z portali społecznościowych lub serwis randkowy. Flirt dobrze, a następnie poprosić o przesłanie w ciągu kilku osobistych erotycznymi zdjęciami. Gdy były robi, załóż konto w tej samej sieci społecznej z jego rzeczywistym danych oraz miejsca, w którym zdjęcie, nie zapomnij zaprosić wirtualnych przyjaciół swoich byłych kolegów, koleżanek, kolegów, członków rodziny z bieżącej strony.

Jako zemsta byłego człowiek: uczynić go żal rozstania

Pomimo faktu, że ta metoda zemsty jest pozornie bierne, jest rzeczywiście najbardziej efektywne. Oczywiście, gdy krew gotuje się ze złości, tylko ciągnąć się razem, uspokoić i podjąć drogę bez niszczenia i samodoskonalenia jest trudne. Ale masz silną osobowość, powinno wszystko działać. On jest mięczakiem, po prostu dać się na ciebie, jest to awaria. Również zastanawiali jakiegoś wyższego celu i entuzjazmu do podjęcia na jego osiągnięcie. Kompletna szkoła jazdy, a otrzymasz fajny samochód na kredyt, schudnąć, należy utworzyć nowy obraz, zarejestruj się w studio strip-dance, romans z kimś znajomych wspólnych … Należy pamiętać, że ujemny ładunek emocji, że właśnie tam jest w was po oddzieleniu, może stać się o wiele bardziej potężny bodziec, aby dążyć do nowego życia szczęśliwym niż pozytywne.