364 Shares 5377 views

Zapisy „Tele 2”: biuletyny Wyłącz i dodatkowe opcje

Operator sieci komórkowej „Tele 2” oferuje swoim klientom szereg opcji, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do optymalizacji kosztów łączności komórkowej, internetu. Ponadto, możliwe jest, aby zapisać się do newslettera. Pozwalają one subskrybentów okresowo otrzymywać ciekawe informacje. Na przykład, pogoda, horoskop, dowcipy, i tak dalej.


Aktywacja tych zapisów, jak pokazuje doświadczenie, może nastąpić zarówno z inicjatywy abonenta, kiedy świadomie zgadza się z warunkami służby, a nie całkiem na jego prośbę. Na przykład, jeśli popełnisz błąd podczas wybierania USSD-żądanie lub wysłać wiadomość do konkretnego numeru serwisowego, można łatwo aktywować biuletyny.

Usługi te nie są wolne. Odpisy mogą odbywać się raz w tygodniu, codziennie lub co miesiąc (dostępna inna częstotliwość). Jeśli zauważyłeś, że konto zaczęły znikać pieniądze, najpierw trzeba sprawdzić na liczbie „Tele 2” płatne subskrypcje. To musi być zrobione, nawet jeśli nie zostały aktywowane własną rękę. Rzeczywiście, to może okazać się, że przypadkowo je aktywować, lub zapomnieć wyłączyć.

Jak znajdę subskrypcji na „Tele2”: podłączony, czy nie?

Sprawdź dostępność płatnych opcji i biuletyny mogą być prowadzone niezależnie przez abonenta. Wybierając jedną z poniższych opcji, można sprawdzić abonament „Tele 2”, wyłącz je i wyjaśnić o warunkach korzystania. Istnieje kilka możliwości uzyskania informacji o jakie usługi i opcje są podłączone do pokoju:

  1. Kontakt z pracownikami biura do firmy, operatora telefonii komórkowej. Wyjaśnić sytuację, identyfikację (numery od właściciela).
  2. Patrz fachowcom contact center. Ta opcja będzie Ci idealnie, jeśli nie ma ochoty iść do biura operatora i niezależnie zweryfikować swój numer.
  3. Wizyta w „Moje konto”, można również wyświetlić wszystkie dane na temat liczby.
  4. Wpisanie liczby pewnych kombinacjach USSD-wniosków, można uzyskać informacje na temat jakie są subskrypcja „Tele 2”, a następnie je wyłączyć. Poniżej znajdują się kombinacje, które pomogą pozbyć się niechcianych usług.

Weryfikacja połączonych usług

Określić obecność biuletynów i innych płatnych usług w pokoju jest możliwa za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Aby to zrobić, należy wprowadzić żądanie USSD: * 153 # lub * 144 #. Po wejściu do jednego z tych poleceń otrzyma wiadomość SMS z informacją o tym, co ma do wydania subskrypcji „Tele 2”. Wyłączyć ich użytkownik może też samodzielnie, wykorzystując informacje, które są w SMS. Operator komórkowy w postaci wiadomości tekstowej, która wejdzie do numeru w odpowiedzi na dane polecenie będzie również dostarczać informacji, w jaki sposób mogą one być wyłączona. Menu serwisowe * 111 # Można również uzyskać listę dostępnych opcji.

Jak wyłączyć subskrypcję „Tele2” z telefonem?

Dezaktywacja biuletynów i innych płatnych usług, które są podłączone do swojego pokoju, za pośrednictwem urządzenia mobilnego produkowanego wystarczająco szybko. Plus, nie trzeba tracić czasu na rozmowy telefoniczne lub wycieczek do contact center i biurze. Wstępne konieczne jest, aby sprawdzić, co trzeba, aby subskrybować ( „Tele 2”), aby wyłączyć. To prawda, w szczególności dla tych abonentów, którzy korzystają z zaawansowanych opcji, a nie plan, aby je wyłączyć. Jak znajdę subskrypcji „Tele2”, mówiliśmy wcześniej. Należy również pamiętać, że wprowadzając USSD-żądanie, otrzymasz wiadomość z informacją o tym, co nie tylko dystrybucja przedstawić w pokoju, ale również zespół na wycieczkę.

Jak pozbyć się natychmiast wszystkim podmenu w pokoju?

Jest to uniwersalny sposób, aby wyłączyć natychmiast dostępne na liczbę biuletynów – Umieszczenie USSD-żądań. Musisz wybrać * 152 * 0 # lub * 144 * 6 #. Zastosuj te opcje dezaktywacja jest zalecane tylko wtedy, gdy nie ma miejsca na innych płatnych usług, które użytkownik powodzeniem korzysta i nie planuje się wyłączyć. Po wpisaniu zapytania należy czekać na zgłoszenia (w postaci wiadomości tekstowej) z informacją, że wyłączenie operacji przeprowadzona pomyślnie.

Jak wyłączyć danej subskrypcji?

Jeśli zastanawiasz się, jak wyłączyć subskrypcję „Witness” na „Tele 2”, czyli konkretnego biuletynu, to należy pamiętać, że jest on wyłączony, trzeba będzie:

  • Odwiedź stronę "Tele 2".
  • Zobacz listę wszystkich proponowanych operatora podmenu.
  • Znajdź biuletyn i jakieś sugestie dotyczące sposobu wyłączania.

Jeśli już wiesz, kod usługi, można go wyłączyć, wpisując numer telefonu następującej kombinacji: * 605 * 0 * # XY. Pod XY oznacza osobisty numer identyfikacyjny, który ma każdym biuletynie.

Dezaktywacja dodatkowych usług i opcji za pośrednictwem Internetu

Jeśli masz możliwość korzystania z Internetu, zalecamy odwiedzić stronę internetową prywatnego na stronie operatora „Tele 2”. Tutaj można wykonywać żadnych działań z numerem :. TP do zmiany składu usług w pokoju, itd. Wyłączenie zbędnych zapisów można naprawdę „jednym kliknięciem”. Wszystko, co musisz zrobić – jest, aby przejść do listy usług aktywowanych w pokoju. Następnie są ci, których chcielibyśmy zrezygnować z tej listy. Po kliknięciu przycisku „Wyłącz”.

Dla „leniwych” operator klientów mobilnych możliwość odwołania się do specjalistów z contact center i biurze. Tu, właściciel pokoju może poprosić personel, aby pomóc pozbyć się niepotrzebnych usług, lub inne informacje, w jaki sposób wyłączyć subskrypcję „Tele2” do telefonu.