132 Shares 9592 views

Jaki przepis kalina kaszel lepiej jest użyć podczas przeziębienia?

Nazywany ostry kaszel wydechowy mimowolne ruchy charakter, w wyniku czego z podrażnieniem błon śluzowych, krtani, gardła i oskrzeli. Jeśli takie zdarzenie było przyczyną przeziębienia, przed uruchomieniem do apteki pigułek, starają się używać starych, tradycyjnych metod leczenia. Kalina kaszel jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, że matka natura stworzyła dla człowieka.

Właściwości kaliny

Kalinovoye owoce zawierają w swym składzie witaminy C, P, K, polisacharydy, karoten, kwasy organiczne i pierwiastki, takie jak cynk i mangan śladowych. Dzięki takiej kompozycji zróżnicowane chemicznego owoców jasne reprezentatywne flory mają toniku i skuteczne działanie przeciwzapalne. Ciepły wywar z roślin świeżych jagód zaleca się stosować przy silnym przeziębienia, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc i gorączki. Kalina kaszel przepis jest na tyle prosty, był używany od wieków przez tradycyjnych uzdrowicieli w leczeniu dzieci i dorosłych. Dlatego dzisiaj roślina ta jest szeroko stosowana w medycynie.

Kalina berry jest naprawdę wyjątkowa, ponieważ ma niesamowite właściwości lecznicze. Tylko nieliczne rośliny są w stanie konkurować z nim o jego dobroczynnych właściwości. Jaki jest sekret zawierać ten cud natury? To proste. Prawie każdy przepis kalina kaszel pozwala na środek zawierający ogromną ilość niezbędnych substancji ustrojowych, które pomagają utrzymać i wzmocnić nasze zdrowie gotować. W okresach przeziębień owoców tej rośliny zaleca się dodawać do wszystkich herbat i napojów owocowych, które powinny zostać podjęte obficie i często. Silny gorącej herbaty z kalina, malin, miodu i cytryny można szybko umieścić człowieka na nogi nawet wymawiane objawów grypy i SARS.

Jak leczyć kaszel z pomocą kaliny?

Często towarzyszą objawy przeziębienia, które przynoszą pacjentowi wiele bólu i dyskomfortu stałej. W takich przypadkach, idealny przepis na kaszel śnieżki: 2 łyżki. l. owoce wcierać naczyniu szkliwa z wytworzeniem zawiesiny, w celu wytworzenia szkła wrzącej wody ciepłej łaźni wodnej przez piętnaście minut, po czym szczep brzeczki i pozostawiono do ostygnięcia. Następnie należy dodać 200 ml wody, najlepiej ciepłe, i brać ten lek dla trzeciej filiżanki cztery razy dziennie.

Cóż pomoże pozbyć się przewlekły kaszel Lebiodka jagody, mieszane ze świeżym miodem. Aby przygotować taki lek potrzeby informacji, aby oparzenie owoce wrzącej wody, starannie pocierać je przez sito, a otrzymaną zawiesinę dodaje się taką samą ilość miodu. Korzystać z takich leków zalecanych przez łyżkę na czczo. Należy jednak pamiętać, że dla większego efektu, lek powinien domagać się co najmniej na tydzień, więc ten przepis kalina kaszel nie zawsze jest możliwe do zastosowania w czasie.

Ponadto, jest to przydatne podczas zimny napój bulionie kwiat Kalina, który jest łatwy do przygotowania siebie: kwiatostany łyżka do zaparzenia filiżanki wrzącej wody i odstawić na około godzinę. Pij lek zalecanych trzy filiżanki dziennie. Ten przepis kalina kaszel ratować, leczyć gardło, łagodzi gorączkę.

Jeśli zostały ból gardła, któremu towarzyszy silny kaszel i chrypka, świetny wynik przynosi wywar z kory Viburnum. Aby uczynić go, bierzemy posiekaną surowiec, dodać do niej trochę wrzącej wody i trzymać na ogniu przez piętnaście minut, a następnie domagać się kilka godzin i wziąć łyżkę w czasie intensywnych objawów choroby.

Przeciwwskazania

Pomimo wielkiej gamy przydatnych funkcji, kalina nie zaleca się stosowania podczas hipotensja, zwiększona krzepliwość krwi, a także tendencja do tworzenia skrzepów krwi.