332 Shares 4811 views

Jak zakończyć dziewiarskich: lekcje dla początkujących

Jednym z działań najbardziej rozrywkowych, które często staje się ulubionym hobby – jest dziewiarskich. Ta fascynacja przeszła przez tyle wieków, to wchłania smak i zdolność różnych narodów, a nie mniej popytu we współczesnym świecie. Jeśli zaczniesz się uczyć lekcje drutach dla początkujących, ten artykuł pomoże.

Nawet dzisiaj, wiąże się z rękami rzeczą będzie to doskonały prezent dla rodziny i przyjaciół. Na przykład, ciepłe skarpetki i szalik oryginału. I będzie wyglądać wyłącznie, drugi takie rzeczy, których nie znajdziesz. Na początku tkaczy mają wiele pytań, a jednym z najczęściej: „Jak zakończyć robótkę?”

Knitting jest sztuką – która opanowanie nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Poza faktem, że robisz użytecznej pracy i dzianiny piękną rzeczą masz i odpocząć, nawet nie zdając sobie. W celu wejścia do stanu równowagi spokojnym, trzeba podjąć dziania i spędzić wieczór w swoim ulubionym fotelu.

Tu pokaże jak zakończyć dziewiarskich. Należy to zrobić, gdy trzeba wypełnić, dzianiny i szprychy jest wiele pętli, które muszą być zamknięte. Zamykając pętlę, trzeba będzie, na przykład, do kieszeni, barku lub skośnych dekolt.

Metody jak zakończyć dziewiarskich, istnieje kilka: Korzystanie szydełko, za pomocą igły i dzianiny ściegiem, ale dzisiaj mówimy o prosty sposób, który nie wymaga innych umiejętności. W tym celu używamy igieł i pętle za każdym razem kładziemy na siebie.

Krok 1. szprychy dziewiarskich trzeba wziąć lewą rękę i odprowadzać do prawej. wątek roboczy powinien być dziania, jak na drutach przednią powierzchnię.

Krok 2: Pierwsze dwie pętle mają robić na drutach.

Etap 3. Wprowadzić lewy igły od lewej do prawej strony na przedniej ścianie w pętli po prawej igły. Będzie pętla najdalej od początku odpowiednich szprychach. Patrzcie uważnie na zdjęcia będzie można zobaczyć, jak powinno być.

Krok 4. Lewy gwint igła pętli nad drugim a później jej prawo szprychy. Dlatego jedna pętla została zamknięta, a druga z lewej na prawo mówił.

Krok 5. Wykonaj potrzebę pętli na drutach.

Krok 6. Powtórz wszystkie kroki do góry, aż do zamknięcia wszystkie pętle dostępne. Na szprychy po prawej stronie będzie jedna pętla. Gwint pracy do cięcia, zostawiając końcówkę 10 cm i rozciągać się w ostatnim pętli. Wyciągnąć koniec gwintu zacisnąć pętlę.

Mała rada: jeśli spróbujesz szprychy wzorzec dla początkujących i konieczności zamknięcia pętli zgodnie z wzorem, innymi słowy, twarzy – pętle twarzy i bełkot – purl. Bardzo często początkujący amatorzy blisko dzianiny pętle są bardzo szczelne, a to najnowsza seria zakrętów nieelastyczny. Aby tego uniknąć, należy podjąć jedną igłę jeden rozmiar większy.

Być może sposób, aby zakończyć dziewiarskich, nie ochotę, spróbuj zamknąć dziewiarskich użyciu szydełko, a kiedy są wygodne w drutach, spróbuj dziewiarskich ściegu je można wykorzystać ponownie. Ale to już inna historia.