276 Shares 935 views

Tunezja, Monastir. Ośrodek hotele

Tunezja, Monastir … Hotele w regionie doświadczył apogeum swojej świetności w latach 90-tych. Po tym wszystkim, to ośrodek miasto było miejscem narodzin byłego prezydenta, teraz haniebnie wydalony. I ostatni nie szczędzili dla jego małej ojczyzny. Dobre drogi, dużo zieleni, czyste i oczyszczone – tak wyglądał jak Monastir dla turystów z różnych krajów, w tym z Rosji. Jeśli początkowo hotel znajduje się głównie w mieście, w pobliżu średniowiecznych zabytków teraz na północ od centrum rozprzestrzeniania ogromny obszar kurort Skanes. Dąży on do większości turystów, którzy przybyli do Tunezji, Monastir. Hotele w popularnych lokalnych turystów budżetowych, a także u ludzi, co czyni go niedrogi dostać zdrowsze lokalnej talasoterapii, i, oczywiście, mają tusovka młodość. Skanes więc wzrosła w ostatnich latach, że sięga niemal do przedmieść Sousse, a niektóre z jego hotelu zaledwie dziesięć minut na piechotę do podróży na lotnisko. Dlatego turyści, którzy nie chcą daleko transferu, są bardzo lubi tej dziedzinie.


Tunezja, Monastir. Hotele w „Tabeli Rang”

Przegląd Hotel można uruchomić z budżetu – „treshek”. Te hotele są zlokalizowane głównie w mieście. Oferują one podstawowe usługi i udogodnienia. Ponadto morze z nich – po drugiej stronie ulicy, a nawet dalej. Ale można poczuć orientalną egzotyczne życie i cieszyć się mnóstwo atrakcji. Nie daleko od tych hoteli – i mauzoleum Bourguiba i Wielkiego Meczetu i innych zabytków. Również bardzo blisko jest to port dla jachtów, a na nabrzeżu, obok niego – najlepszych restauracji rybnych. Nie może być tanie i bardzo dobre do jedzenia, i robić zdjęcia – Marina (port) niezwykle malownicze i jest znany w całej Tunezji.

hotele Monastir które opisują tutaj, jego sukces w dużej mierze zobowiązani do „kwartetu”. Prawie wszystkie z nich są w Skanes i znajduje się tuż przy plaży. Tutaj, szerokie piaszczyste plaże, więc można postawić leżak z dala od innych wczasowiczów i zatrzymajcie się w samotności. Nawiasem mówiąc, ten ośrodek obszar nie może się pochwalić nie kluby i inne miejsca rozrywki, więc głodne do takich przyjemności nie do kierowania ich w Sousse. Większość hoteli zalecane "Royal Miramar", "Thalassa Monastir" i "Village Skanes." Ale są „cztery” w środku. Istnieje również szereg „piątki” jest bardzo dobra zarówno w miejscu i w eksploatacji, ale nie tak luksusowe jak w innych regionach, na przykład w Hammamet. Nie być bezpodstawne, należy rozważyć wygodę ośrodek ten hotel na przykładzie dwóch z nich, w różnych lokalizacjach.

Tunezja, Monastir. „Delfin” hotel

Jest to centralny „cztery” z plaży po drugiej stronie drogi. Goście mogą skorzystać z bliskości zabytków i restauracji, a także słynnej promenady i portu. Hotel duży obszar: tu przez pięć basenów, centrum dla zabiegów i posiłków w systemie „all inclusive” (chociaż możliwe jest zakwaterowanie ze śniadaniem lub obiadokolacją). Hotel jest tam nie tylko animacje, ale również własny klub nocny.

Tunezja, Monastir. Hotel "Bella Vista"

Ten „cztery” znajduje się w Skanes, i jest otoczony pięknym gaju palmowego. Jest on zbudowany w stylu mauretańskim, jest bezpośrednio na plaży. Prawda oddziela lotnisko jest tylko kilometr. Teren jest ogromny – 80 ha, a hotel może mieć więcej niż tysiąc osób. Typy pokoi wahają się od standardowych pokoi do apartamentów. Goście są podawane na „all inclusive”. Usługi te, oprócz głównej restauracji „Carnival”, włoska i owoce morza „à la carte”, a także kilka barów z przekąskami: gofry, ciasta, sałatki, hamburgery. W holu działa Wi-Fi oraz program animacyjny trwa od rana do wieczora.