611 Shares 6430 views

Anioł dieta – opinie. Anioł Dieta 7 kg w 10 dni gwarantowana

Marzy, aby znaleźć idealne formy tak szybko, jak to możliwe, dziewczęta i kobiety są gotowi ponieść wszelkie ofiary. Oni często siedzieć na sztywnej diety, w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu. Internet jest pełen magicznych środki i przepisy, które mogą pomóc w tym. Obiecuje coś podobnego jak dieta anioła. Recenzje jej receptur, zalety i wady stosowania znajdziesz w tym artykule.


Skąd dietę?

Dokładną historię jej występowania nie jest znana, chociaż istnieje wiele wersji tej ustawy. Najbardziej prawdopodobna z nich mówi, że dieta została wymyślona aniołów Victoria`s Secret, jeden z najbardziej znanych firm na świecie do sprzedaży bielizny. Uważa się, że ze względu na to, w jak najkrótszym czasie, aby uzyskać żądany kształt i postawić się w porządku.

Jednak, czy istnieje jakieś realne wyniki, gdy dieta służy anioły? Przegląd jedna zaprzecza drugiej. Ktoś mówi, że w ciągu kilku dni, naprawdę rzuca siedem lub osiem kilogramów, podczas gdy inni, wręcz przeciwnie, nadużywanie diety, twierdząc, że z powodu jej mężczyzna nie mam nic oprócz złego stanu zdrowia , a nawet choroby. Gdzie jest prawda i fałsz?

Mity i rzeczywistość

Mówi się, że dwa tygodnie przed modeli wybiegu siedzieć na tej diecie. Na dzień przed jej try picia prawie suche ciało. Tak więc definicja lepiej mięsień jest widoczny.

Ale w rozmowie z dziewczynka model „Victoria Secret” mówić zupełnie inaczej. Mówią, że miłość do jedzenia na śniadanie, lunch i kolację. I ich preferencje przed koncertem jak i nie zmieniają. Jajka, bekon, sok … normalne śniadanie dla wielu ludzi. Anioł diety (7 kg do 10 dni ze względu na to jest gwarantowane stracić pewność autorów) i przyjęć dla modeli, najczęściej, z innym menu ustawione przed show jakoś nie ze sobą spójne.

Dlatego warto zastanowić się, jak prawdziwe historie o szybkim wykonywaniu wielu kilogramów na raz.

Schudnąć w ciągu kilku dni

Więc może lub nie szybko pozbyć się nadmiaru? Według ekspertów, stracił na wadze, jak to możliwe. Ale zostawić tak szybko, jak można i wrócić. To dlatego, że organizm jest narażony na te dni dużo stresu, a do normalizacji wkrótce po diecie będzie wymagało cały wrócić. I nie wszyscy płci pięknej będzie mógł się oprzeć i nie nadrobić stracony. Po tym wszystkim, dieta nie jest zbyt trudne – znacznie trudniejsze niż na utrzymanie osiągniętych wyników.

Ponadto, doświadczeni dietetycy radzą, aby użyć jako możliwego, oszczędzając diety, wyciągając go przez długi czas. Zatem, organizm przyzwyczaja się do nowego sposobu życia dla siebie i nie będą się oprzeć i spróbować odzyskać wagę. Taki system jest korzystny i że dziewczyna lub kobieta nie powoduje poczucie krzywdy, zachowania zdrowia w porządku.

Jednakże, istnieje chętny panie, które, bez względu na to jakie argumenty mogą być powoływane, wciąż goni szybki efekt. Wtedy pomóc dietę anioła. 7 kg w 10 dni gwarantowanych opuścić.

Menu na dziesięć dni

pierwszy dzień

 • Śniadanie składa się z czarnej kawy lub herbaty bez cukru.

 • gotowany twardy pomidor, sałata i dwa jajka, – obiad.

 • Na obiad serwowane jest wołowiny lub piersi kurczaka. Można pić zieloną herbatę.

Drugi dzień

 • Śniadanie składa się z kawy lub herbaty bez cukru, a także w pierwszym dniu. Jednakże, jest on dodawany do chleba.

 • Lunch – z chudego mięsa, pomidorów i sałaty.

 • Na obiad – zupa.

Trzeci dzień

 • Śniadanie jest podobny do drugiego dnia.

 • Obiad składa się również z niskiej zawartości tłuszczu wołowiny, cielęciny lub kurczaka i sałatkę.

 • Na obiad – dwa jajka na twardo i plasterki szynki.

Czwarty dzień

 • Śniadanie jest podobny do drugiego dnia.

 • Obiad składa się z jaj, sera i świeżych marchewek durum.

 • Kolacja – sałatka owocowa i łyżka jogurtu.

Piąty dzień

 • Śniadanie obejmuje marchew, cytryna, noszony na grubej tarce, bez cukru.

 • Obiad – chude ryby i pomidorów.

 • Kolacja składa się z piersi kurczaka i sałatka liści.

szósty dzień

 • Śniadanie jest podobny do drugiego dnia.

 • Obiad – kurczaka lub indyka i sałatka.

 • Kolacja składa się z chudego mięsa i sałatka liści.

siódmy dzień

 • Śniadanie jest jak pierwszego dnia.

 • Obiad – chude mięso i sałatki.

 • Kolacja, można wybrać dowolny z poprzednich.

Potrzebne są osiem do dziesięciu dni do konsolidacji wyników. W tym przypadku można wybrać albo śniadanie, obiad i kolacja z menu na poprzednich siedmiu dni.

W rezultacie, co może prowadzić angel diety -7 kg gwarantowane przez 10 dni. Może to być nawet więcej, ale tylko wtedy, gdy waga jest wielki i dodatkowych kilogramów tyle. W innych przypadkach, wynik może być mniej, zwłaszcza jeśli są faktycznie nadwagą dziewczyna nie.

Menu na trzy dni

pierwszy dzień

 • Śniadanie – kawa lub herbata bez cukru i jednym jajkiem.

 • Obiad składa się z twarogu o niskiej zawartości tłuszczu.

 • Obiad – również z serem o zerowej zawartości tłuszczu.

Drugi dzień

 • Śniadanie składa się z kawy lub herbaty bez cukru.

 • Obiad składa się z chudego mięsa, sałaty i pomidorów lub marchwi.

 • Kolacja – z chudego mięsa lub bulionu rybnego i liśćmi kapusty.

Trzeci dzień

 • Śniadanie jest podobny do poprzednich dni.

 • Obiad składa się z chudej ryby, pomidory i marchew.

 • Kolacja – dwa jajka na twardo, ogórek lub liści sałaty.

Trzydniowa dieta jest najtrudniejszy pierwszy dzień, jak gdyby nic ale twaróg, kobieta nie dostać.

produkty odchudzające na czas

Tak więc, menu na tydzień jest inna różnorodność względne. Składa się z następujących produktów: jaja, chude wołowina, cielęcina, indyk i piersi z kurczaka, pomidory, sałata, marchew, cytryna, owoce, ser, szynka, jogurt, zupa, herbata i kawa może być.

Jak widać, nie jest tak mała liczba produktów dostarczonych z dietą anioła. 7 kg w 10 dni gwarantowanych jednak opuścić ciało.

Z tego, co powinno być zaniechane?

W rzeczywistości, wszystko, co nie jest zawarte w diecie diety konieczne jest, aby zapomnieć na chwilę. Alkohol jest ściśle niemożliwe do zastosowania. Pożądane jest, aby rzucić palenie, jak już osłabiony organizm przechodzi prawdziwy dysk obciążenia. Ponadto wszystkie produkty powinny być spożywane bez soli i cukru.

Co robić w czasie diety?

Anioł dieta – 13 dni to trwa, 10, 7 i 3 – będzie o wiele bardziej skuteczne, jeśli w tym samym czasie do uprawiania sportu, aby przenieść się dużo i dobrze spać. Może to być siłownia, pływanie, jogging rano lub jakichkolwiek innych sportów, którzy lubią robić.

Najlepiej jest, aby ćwiczenia, gdy organizm nie odczuwa głodu. Specjaliści są również zalecane, aby przejść dla sportu przed podjęciem w białkach spożywczych. Jeśli ta dieta jest czas przed obiadem. Kiedy zajęcia mogą odczuwać ból brzucha lub zgaga. Niestety, często reakcji.

Sen, jak wiadomo, ma znaczną funkcję redukcji. A w tych dniach, jest szczególnie przydatna. Dlatego trzeba to konieczne, a nawet więcej, jeśli to możliwe i pożądane osiem godzin snu.

Przepisy na diecie

Menu na tydzień może składać się z następujących potraw:

 • Jajka gotowane na twardo.
 • Cielęcina, wołowina, gotowane, a jeżeli tego dnia na obiad jest zupa, może być sporządzone na podstawie otrzymanego bulionu, dodać warzywa.
 • niskotłuszczowe odmiany ryb folią pieczonych w piecu. Zatem istnieją wszystkie soki i smak.
 • pierś z kurczaka i indyka smażone w oliwie z oliwek za pomocą prasy. Takie mięso po brązowienia staje się bardziej miękka.

Zalety i wady diety

utrata masy ciała – to zaleta, która niesie dietę „anioł”. 13 kg, 7 kg lub mniej – jeszcze pozbyć się nadmiaru wagi w tak krótkim czasie będzie radosny. Jednakże, jak już wspomniano, w tym samym czasie to stwarza zagrożenie dla zdrowia.

Diety zalety to fakt, że wielkość porcji jest ustawiana niezależnie, w zależności od potrzeb organizmu. W związku z tym, nie może być tak długo, jak nie czuć głodu. Ponadto, ze względu na białka żywności masy mięśniowej nie jest stracone.

Wady diety:

 • osłabienie i zawroty głowy, które, niestety, trzeba się przyzwyczaić do tego czasu;
 • brak witamin z normalnej diety;
 • naruszenie przewodu pokarmowego ze względu na mniejszą trawienia.

Minusem jest dieta oraz fakt, że śniadanie jest mały, a obiad i kolacja są wysokokaloryczne, ciężki do strawienia. Słaba jest również fakt, że może być tylko trzy razy na dobę, podczas gdy dla utraty wagi jest najlepiej jeść mniej, ale częściej.

Anioł dieta. Opinii i wyników

W proponowanej diety ma zwolenników i przeciwników. Niektóre chwaląc, inni twierdzą, że zdrowie pogorszyło po wykorzystywane one dietę anioła. Recenzje są zmuszeni wierzyć w dobrych wyników, to bój się negatywnymi konsekwencjami.

Przejść na dietę bez obawy uszkodzenia zdrowia mogłaby sobie pozwolić tylko zupełnie zdrowych ludzi. Ale nawet w tym przypadku zaczyna odczuwać ból, to lepiej nie ryzykować i zakończyć tę dietę i stosować się do ogólnych zasad przyjmowania pokarmu lub spróbuj innego. Po tym wszystkim, może nie są dla takiej diety, a to konieczne, na przykład, węglowodanów żywności.

Opis Anioł dieta powyżej. Jednakże, istnieje wiele innych opcji. Najważniejsze – aby wybrać spośród nich ten, który łatwo przewozi ciało.

Ale możliwe jest, że anioł jest odpowiednia dieta. Recenzje i wyniki kobiet, usiadł na nim, pomoże dokonać wyboru.

Na zapewnień spróbować, te rodzaje są zabronione do tych, którzy mają choroby wątroby, nerek i przewodu pokarmowego. W przeciwnym razie, stracił na wadze nie będzie się radować z powodu uszkodzonej zdrowia. To może zakłócić żołądka, zaparcia i usta rozpoczęcia nieprzyjemny zapach.

Ale są też inne wyniki, gdy kobiety regularnie (raz lub dwa razy w roku) siedzieć na tej diecie i jest doskonale przenoszenia, spada, na przykład, „zima” wagi. Niektóre z nich są trochę zmienił dietę, która składa się z diety anioła. Szczegółowe menu opisane powyżej są uzupełniane z innymi produktami lub, na przykład, zamiast sucharki, pieczywo chrupkie używane i tak dalej.

Powoli, lecz środkiem do pozostać szczupły

Najbardziej skuteczny i niezawodny sposób, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów jest lekka dieta lub jedzenia prostych zasad, które mogą być stosowane przez długi czas.

Oddzielna jedzenie, powstrzymywanie się od jedzenia w godzinach wieczornych, a zwłaszcza w nocy, wystarczającej ilości snu, picia kilka szklanek wody dziennie, nie smażone, pikantne, słony, słodki – to tylko niektóre z zasad, które utrzymują dobrą formę. Wtedy nie trzeba diety, „Anioł”. 13 kg przez 7 dni, oczywiście, a tym samym nie będzie uciekać, ale ze względu na stały reżim waga stabilnie być utrzymywane w wymaganym kształcie.

Jak zachować formę: zasady

Poniżej przedstawiamy kilka prostych wskazówek, które poprawią nie tylko zdrowia i odwagi, ale także pomagają utrzymać figurę stonowanych i piękne.

 1. Pij wodę. Konieczne jest, aby porzucić wszelkie napoje, które zawierają kalorii i nie zawsze są przydatne dla organizmu. Najlepiej jest pić minerał bez gazu lub zorganizowanego wody. Te ostatnie odbywa się za pomocą specjalnych urządzeń. Również użyteczne Meltwater.

 2. Wybierz produkty, których potrzebujesz są te, które zostały minimalnie przetworzone, a najbliżej do pierwotnego stanu naturalnego.

 3. Głodny, nie jedz wszystko. Lepiej ostrożnie, powoli wybrać dokładnie to, co jest naprawdę potrzebne przez organizm.

 4. Dobrze miła restauracja na kolację na cześć tego wydarzenia, z „bystropitov” lepiej trzymać się z daleka, ale zawsze jeść w domu.

 5. Każdy mówi, że słodki jest szkodliwe dla organizmu. Ale to jest w istocie. Słodycze muszą odzwyczaić się od codziennych ulubione cukierki i czekoladki. Oczywiście, jest to trudne, ale w ten sposób można lepiej zachować kształt.

  Cukier może być wymagane jako dodatkowe komponenty do wytwarzania produktów kosmetycznych do domu. On da jedwabista skóra i miękkie.

 6. Słone pokarmy, z którego chcesz pić, także szkodliwe dla organizmu i na rysunku. Fakt, że woda jest pijany po tym nie będzie nigdzie iść, i pozostają w organizmie jako masę wody.

 7. Dobrze odzyskać kształt ciała żywności zawierającej pożywne białka. Białko buduje mięśnie i zwiększa metabolizm. Czułość mięśni po wysiłku zredukowana, co.

 8. Aby osiągnąć dobre rezultaty, warto wyznaczać sobie cele. Tylko w tym przypadku powinny być one bez daty. No, na przykład, postawił sobie za cel, aby osiągnąć pewną masę i trzymać się go konsekwentnie.

 9. Mówi się, że ruch – życie. Pompki, ćwiczenia rano, fitness, pływanie, spacery na świeżym powietrzu – to wszystko z korzyścią dla zdrowia i figury.

 10. Jeden do realizacji jego planu jest znacznie trudniejsza niż z kimś. Dlatego też, jeśli nie jest partnerem, jest również gotowy, aby utrzymać się w dobrej kondycji, to będzie łatwiejsze, bardziej zabawne i przyjemne.

 11. To nie zawsze jest konieczne, aby utrzymać się bez odprężenia, jakby to dieta. dzień imię, urodziny i inne święta są obchodzone z kawałkiem ciasta lub czekolady. Jeśli pozwolimy sobie od czasu do czasu ulubiony smakołyk, będzie żyć o wiele spokojniejsze.

 12. Staraj się nie być nerwowy o niczym. Naprężenia są często przyczyną napaści lodówce przez noc. Uczenie się, jak może pomóc zrelaksować się medytacji.