793 Shares 4273 views

Jak zwiększyć liczbę tranzytowego i ile one kosztują?

Numer tranzytowy – specjalne tablice rejestracyjne, które są przypisane do każdego pojazdu po jego usunięciu z rejestru. Wyjście danych tabletki produkowane w specjalnych między powiatowych rejestracji i badania ciał, w skrócie MREO. Czasami jednak zdarzają się przypadki, gdy jest to konieczne, aby je przedłużyć. Podczas gdy kierowcy zastanawiają się, w jaki sposób rozszerzyć liczbę tranzytowego 2013? Odpowiedź na to pytanie, możemy dowiedzieć się z naszego artykułu.

Ewentualne rozszerzenie metod i technik

Po raz pierwszy te tablice rejestracyjne powinny mieć świadomość, że ich maksymalny czas życia w Rosji nie ma więcej niż 20 dni kalendarzowych. Na Ukrainie są one dłużej – do trzech miesięcy. Tak więc, gdy są one wydawane pracownikom często zarejestrować tylko 1 tydzień, i ewentualnie 5 dni. Aby nie stało nieporozumień zapytać tablice rejestracyjne działały wszystkie 20 dni. Więc dostaniesz dodatkowe trzy tygodnie do siatki bezpieczeństwa.

Ale jeśli nie można sprzedać samochód w tym czasie, trzeba przejść przez ten proces ponownie. Tak jak rozszerzyć liczbę tranzytowego może tylko MREO, trzeba będzie kilka dokumentów, wśród których musi być:

  1. posiadacza paszportu (czyli twoje).
  2. paszport techniczny pojazdu, które powinny rozszerzyć liczbę.
  3. Wniosek o przedłużenie „tranzyt”.

Jeśli już wynajęliśmy samochód z rejestru, przekroczeń tego zadania z numerem znaków nie będzie musiał, ponieważ cały proces jest podobny do pierwszego przypadku.

Co należy napisać w aplikacji?

Tak jak rozszerzyć liczbę tranzytu może być jedynie ze świadczeniem tych trzech dokumentów, brak oświadczenia, nie możemy zrobić. Będzie on musiał skomponować tekst, w którym należy określić przyczynę. Na przykład, powiedzmy, że samochód nadal nie została odnaleziona nabywcy. Wszystkie aplikacje powinny być napisane w dowolnej formie.

Jakie są niuanse podczas odnawiania danych tablic rejestracyjnych?

Myślisz, jak rozszerzyć liczbę tranzytowego? Pamiętaj, że procedura ta może być przeprowadzona niezależnie od tego, gdzie jest on zarejestrowany i na których region gospodarz zarejestrowany pojazd. Na przykład, jeśli urządzenie znajduje się w Petersburgu, i została zarejestrowana w Moskwie, nie koniecznie wyprzedzić go na miejscu rejestracji. Wystarczy skontaktować się z najbliższym przedstawicielem organu MREO. Aby to zrobić, będzie napędzać swój samochód do tarasu widokowego (jeden jest w pobliżu każdej rejestracji interdistrict i władzy egzaminacyjnej). Po tym, że samochód zbada policji drogowej. Ale zanim to zrobi, należy sprawdzić, czy tablic rejestracyjnych pojazdów tranzytowych. Muszą być na lub w samochodzie.

Jaki jest koszt zwiększenia liczby tranzytowego?

Cena tych płyt ma kilka wyróżnień, wśród nich następujące:

  • Pokoje przeznaczone dla samochodów osobowych i ciężarowych, wykonane z metalu, warte tysiąc rubli.
  • Płyty stalowe do przyczep i motocykli są 2 razy mniej – 500 rubli.
  • tablice rejestracyjne, które są wykonane z tworzyw sztucznych i papieru, są najbardziej tani – sto rubli.

Ważne jest, aby pamiętać, że kolor z numerami na płytkach stalowych i tworzyw sztucznych, w zależności od wartości i rodzaju nie zmienia się i pozostaje taka sama – czerwony.