743 Shares 6744 views

Jak zrobić „Prime konto” w „CS: GO” i dlaczego jest to konieczne?

Około rok temu, w grze „Counter Strike: Globalny Offensiv” ukazał zupełnie nową funkcję o nazwie „Prime Konto”, zwłaszcza dla osób, które chciałyby uczestniczyć w pewnego rodzaju „eksperymentu”. Jak zrobić „Prime konto” w „CS: GO” i co to robi, dowiedzieć się w artykule.


Znaczenie „Prime Konto” w „CS: GO”

W każdym przypadku, gdy wprowadzono „Prime Rachunki”, twórcy tej gry po prostu chciał się dowiedzieć, czy gracze będą korzystać z tej metody poszukiwania gra, która będzie dotyczyć tylko tych ludzi, którzy potwierdzili swój telefon komórkowy. Jednak po wprowadzeniu tej funkcji, wielu graczy nie zorientowali się, jak sprawić, by „Prime konto” w „CS: GO”. Jednakże, na co to było zamierzone? W rzeczywistości, jest to proste, ale dobrze przemyślana metoda, która chroni przed phishingiem kont internetowych. Oznacza to, że ci ludzie, którzy zarejestrowali się na tym koncie, mógł rozpocząć wyszukiwanie i dobór róża, tylko te osoby, które potwierdziły numer telefonu komórkowego. Ta metoda działa doskonale, a użytkownicy stał się mniej powitalne graczom na tworzenie fałszywych kont i im podobnych „Counter Strike” o nazwie Smerfy. Z tym, co „Prime Konto” w „CS: GO”, i czy jest ona aktywna, rozumiemy, czego potrzebujesz. Jednakże, jak wspomniano powyżej, wielu graczy nie były w stanie zrozumieć, w jaki sposób stworzyć. Oni nie byli w stanie dowiedzieć się, jak aktywować konto „Prime” w „CS: GO”.

aktywacja konta

Istnieje kilka czynników, które muszą być przestrzegane podczas rejestracji. Jak zrobić „Prime konto” w „CS: GO” zostaną opisane w szczegółach, ale przedtem trzeba przestrzegać pewnych zasad.

1. Nie trzeba utworzyć więcej niż 1-2 rachunki, chociaż dopuszcza jednak, aby utworzyć drugi taki profil będzie potrzebny inny numer, a po trzecie – jest zupełnie inna, to znaczy, aby nie używać uzyskać ten sam numer telefonu komórkowego!

2. Jeśli nadal nie grają zbyt dobrze, a następnie aktywować takie konto nie warto, bo aktywować w większości dobre i umiejętne graczy, a ty ciągle dostać się do zespołu silnych graczy, ale przeciwnicy są zbyt dobre, więc trzeba pomyśleć dwa razy przed zrobić.

Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak zrobić „Prime konto” w „CS: GO”:

1. Idziesz do samej gry, tylko w licencjonowanych. Oznacza to, że trzeba do gry platformowej „Para” do zakupu licencjonowanej wersji „CS: GO”, po którym można go aktywować. Należy również potwierdzić e-mail w polu „zachęty”.

2. Kolejny krok – otwarcie konkurencyjnych gier. Oznacza to, że trzeba najpierw otworzyć konkurencyjnego trybu gry, które osiągnęły pewien poziom, a następnie włączyć go. I ostatni krok, jak zrobić „Prime konto” w „CS: GO”.

3. Po otwarciu w samym szczycie grze, nick gracza będzie angielski napis Prime Beta Account, a następnie, jeśli nie aktywowane przez takiego konta, to aktywuje przycisk. Następnie trzeba zgodzić się ze wszystkimi zasadami, potwierdzić numer telefonu (chodzi darmową wiadomość z odpowiednim kodem, który jest niezbędny, aby wprowadzić w odpowiednim polu), a po tym wszystkim przychodzi e-mail lub przez telefon, że jest aktywowane konto beta dla profilu.

Co zrobić po aktywacji

nic zbyt wiele do zrobienia po aktywacji, wystarczy rozpocząć wyszukiwanie konkurencyjnej gry, a system automatycznie wybierze 10 osób, które zostały aktywowane „Beta Prime konto”, a nie można się martwić o Smurf w tej grze.