222 Shares 6969 views

Smartphone Tele2 Mini: opinie, producent, instrukcja obsługi

Budżet gadżet na dwie karty SIM z więcej niż przystępnej cenie (2.190 rubli) na pewno znajdzie swoje kupującego. Głównym celem urządzenia – jest zapewnienie niedrogich smartfonów potencjalnych abonentów Tele2, którzy nie chcą lub po prostu nie może zapłacić za telefon z 3G obsługujących pięć lub więcej tysięcy.

Smartphone dla Tele2 Mini (specyfikacje, osiągi, autonomia i tak dalej. D.) nie posiada wskaźniki techniczne, ale jednak na jego cena jest dość dobry gadżet. Koszt devaysa w każdym przypadku będzie przyciągnąć klientów, więc uważamy gadżet bardziej szczegółowo w celu ustalenia wieczne pytanie: „wziąć, czy nie”

Zatem, bohater tego przeglądu – smartfon Tele2 Mini: szczegóły pracy do niego, główne parametry techniczne, konstrukcja, ergonomia i czy kupić go w ogóle. Obliczenia zostaną podjęte oraz opinie ekspertów przegląd szeregowych właścicieli gadżetów.

polityka cenowa

W niektórych regionach, standard sieci 2G jest obsługiwana przez operatora Tele2, więc część publiczności, niestety, są tracone. Niemniej jednak wartość cechy devaysa można opisać jako standard „pracownika państwowego”. lwia kosztów gadżetu zakłada sam operator, druga część jest wykonana w formie miesięcznych płatności klienta oraz sumy bilansowej, widzimy już w oknie wystawowym.

Jeśli weźmiemy pod uwagę cenę „gołe”, okazuje się, że za 4-4,5 tys. Rubli kupić smartphone Tele2 Mini. Kto jest producentem gadżetu, firma odmówiła opracowania, powołując się na politykę marki, ale skrupulatne analizy urządzenia wykazały, że 80% wszystkich składników należących do chińskiej firmy Haier.

Rozmieszczenie

Devaysa głównym celem – zapewnienie abonentom „Tele2” 3G dostępu komórkowej typu sieci, na bardzo skromne pieniądze. Można powiedzieć, że ten smartfon poradził sobie Tele2 Mini. Opinie o cenie i właściwościach technicznych gadżetu jest bardzo różny dla poszczególnych forów. Ktoś wolałby wydać pieniądze na wysokiej jakości 3G-Dialer na guziki lub łóżeczku, a ktoś bardzo zadowoleni z tej opcji.

Co do reszty, jeśli spojrzeć z wszystkich stron na smartfonie Tele2 Mini (Opinie, specyfikacje, itd. D.) widzimy, że zakres grupy docelowej gadżetu jest bardzo szeroki. Można to przypisać do dzieci, które można używać urządzenia jako łopatki w piaskownicy i szanowanych dżentelmenów, którzy chcą tanim smart phone dialer funkcjonować dla dwóch kart SIM. W ogóle, jako gadżet entry-level, ten telefon jest odpowiedni dla wielu, a deficyt w oficjalnych punktach sprzedaży po raz kolejny potwierdza to.

Opcje

Po otwarciu opakowania, w nim można zobaczyć kompletny zestaw komponentów dla tego rodzaju gadżetów: smartfon sam Tele2 Mini Case (zmiennie), kabel połączeniowy, ładowarka 0,7 A. Również jest szczegółowa instrukcja i przeciętny zestaw słuchawkowy. Natychmiast należy zauważyć, że ze zwykłej ładowarki telefonu pobierana prawie trzy godziny, więc najlepiej jest poszukać jakiegokolwiek wzmacniacza analogowego 2, który jest pół godziny odżywiają smartphone Tele2 Mini.

Opis Słuchawki skromne: jakość dźwięku jest kiepska, ale towarzysz mniej lub bardziej słyszalny – i dzięki temu nie muszą działać na rynkach / salonów w poszukiwaniu słuchawek i wydatków nie jest wyraźnie dodatkowych pieniędzy i czasu. Przewody i wtyki wydaje się być zaskakująco trwałe, a wtyczkę ładowarki nie wykracza drgania, jak to zwykle bywa w chińskim sektorze publicznym.

zadowolony także z dobrze zlokalizowane i ponad szczegółowej instrukcji. Smartphone Tele2 Mini zazwyczaj pracują na 100%, więc po przejęciu nie kupować niczego nie jest to konieczne – płatne i cieszyć się.

projekt

Co do wagi, niektóre niespodzianki tutaj. Dla modelu 4-calowy, telefon waży całkiem zwykły – 111 gramów. Kąty devaysa mają prosty kształt, a ciało przypomina klasyczną „Łódź” – wszystko to wygląda mniej lub bardziej nowoczesne, w przeciwieństwie do „Soap” zaokrąglone ze wszystkich stron.

Jedyną rzeczą, która była trochę zaskoczona – wykonuje okno Aparat: 2-megapikselowy oko mogło obyć się bez autofokusa i równo. Co do reszty, mamy do czynienia z dość powszechny Smartphone Tele2 Mini. Opinie o projekcie są bardzo zróżnicowane: niektórzy nie obchodzi, jak to wygląda „dialer” dla takiej śmiesznej cenie, a ktoś robi wyraźne zapotrzebowanie na pieniądze.

projekt

Konstrukcja w całości bez zastrzeżeń – wszystko nudne i nic ciekawego. Nie ma luzu, pęknięcia nie optycznie widocznych części są na swoim miejscu, wszystkie awarii lub wykrawania nie zauważony. Z tyłu smartfonu lekko „trzaskający hałas” pod palcami, że prawdopodobnie nie będzie zadowolić wszystkich, ale urządzenie nie przesuwa się z rąk i to jest w porządku.

Układ standardu mieszkaniowego – Taca z monobloku. Amator szczegółowo demontaż ujawnił, że smartfon Tele2 Mini (4pda, pdalife i tak dalej. N.) wyposażony marką (nawet chiński) komponentów, które są podpisane i ponumerowane, czyli w przypadku naprawy może być wymieniony bez żadnych problemów.

Bateria devaysa wymienny typ. Multimedia głośnik i krata okazały się zgodnie z oczekiwaniami: dziura nie jest zablokowany, a reszta dźwięków nie są zapchane. Na górnej stronie można zobaczyć gniazdo słuchawkowe, znajduje się również gniazdo micro-USB.

Na dole devaysa jest tylko dziura do mikrofonu, z mocno przesunięty do lewej strony. Jak dla praworęcznych, jest idealnym rozwiązaniem dla nich, ale lewy zakręt będzie doświadczenie pewien dyskomfort, kupując smartfona Tele2 Mini. Opinie są pełne oburzenia na tę okazję i „naruszenie praw” prawie 20% wszystkich klientów. Ale w każdym razie, podczas rozdania połączeń nie zakryć otwór mikrofonu, tak że ten punkt nie można nazwać krytyczną.

Lokalizacja standardowe przyciski mechaniczne: Przycisk wielofunkcyjny na prawo, a rocker głośności po lewej stronie. Wszelkie zabaw lub skrzypienie zostały zgłoszone, ale niektórzy właściciele czasami skarżą się zbyt ciasnych zakrętów przycisków. Niemniej jednak, jest to lepsze niż przed przypadkowym naciśnięciu w torebce lub kieszeni dżinsów. Rocker i przycisk zasilania jest łatwo omacku i działać, by tak rzec, w tym czasie.

Tele2 Mini (czarny) Smartphone jest oznaczony białymi przycisków bez podświetlenia – producent nie jest jasne, dlaczego zapisany w tym momencie. Także nie ma się wskaźnik LED wydarzenia, do których właściciele reagowały dużo wad w przeglądzie.

pokaz

Pomimo przestarzałego matrycą TFT, smartphone Tele2 Mini (czarny) daje mniej lub bardziej przyzwoity obraz, ale prawie nie zniekształcone przy niskich zakrętów devaysa koloru wyświetlacza. Jeśli silna zmiana w zakresie kąta patrzenia, oczywiście, całkowicie traci swoją pierwotną nasycenia. I tym ciemniejszy obraz, tym większa jest inwersja, więc informacje tekstowe (czarne na białym) mogą działać całkiem wygodnie.

Wyświetlacz daje rodzaju niebieski i „Brand” operator tapetę „Tele2” dodatkowo zaostrzyć ten efekt. Rozczarowany nie technologia MiraVision znacznie upraszcza kolor ekranu konfiguracji, byłoby jak również możliwe do lokalizacji tego urządzenia.

Gęstość pikseli na cal wynosi 233 ppi, co jest bardzo dobre dla budżetu gadżet (aparat średniego segmentu są od 300 ppi). Istnieje również ochronna powłoka oleophobic, choć nieskuteczne: palec podczas korzystania gadżet jest złe ślizga się po ekranie.

Łyżka właścicieli smoły w swoich opiniach powiedzieć „zamylennost” tekst podczas przewijania szybkie, jak włączenie „VKontakte” taśmy „lub” odnoklassniki. Ponadto, użytkownicy będą zauważyć pewne spowolnienie gdy otrisovyvanii zdjęcia.

komunikacja

Wszelkie problemy z przeniesieniem właścicieli danych nie zauważył, ze czasami rasowy smartphone w jakiejś piwnicy chciał złapać sieć, w przeciwieństwie do „Tele2 mini”, który, choć z przerwami i powolny, ale nadal pracował. Producent obiecuje teoretyczny maksymalny transfer danych z prędkością 21,6 Mbit o / sek., Ale nawet obok wieży był w stanie naprawdę wycisnąć więcej niż 13 Mbps.

Co do Wi-Fi, to nie ma żadnych skarg – sieć działa bez problemów i strat: średnia czułość, a także dystansu.

cechy drugorzędne

Przez dźwięk jakichkolwiek roszczeń od właścicieli nie mają: głośnik głos otlilsya dobrych osiągów nawet przewyższa podobny do modelu średniej chińskiej. Niektórzy narzekają na zniekształcenia kolorów podczas oglądania filmów na „YouTube”, ale łączna masa właścicieli różnicy krytycznej nie widział. W każdym razie spodziewać się cudów od wyraźnego pracownik państwowy nie jest konieczne.

Jeśli używasz smartfon wyposażony sporadycznie, bateria będzie trwać bardzo znaczny okres czasu, chociaż takie urządzenie może być akumulator i więcej robić – devaysa grubość nie jest tak ważne.

Reasumując

Z kombinacji cech, jakości i funkcjonalności urządzenia jest więcej niż poćwiczyć swoje pieniądze. Zapoznaj się z ekranu do 4 cali, który dziś po prostu skazane na popularności. Jeśli nie podoba coś w Tele2 „Mini” do 2000 rubli, to zawsze można wymienić na każdym iPhone z „małym” dodatkową opłatą.

Praktycznie identyczny analogowego na naszym rynku – smartphone MTS „Smart Start 2”, ale on stoi na tysiąc rubli droższe. Więc jeśli nie nakładają poważne zapotrzebowanie na telefonie, i trzeba zwykłego „dialer” z podstawowych cech inteligentnych gadżetów, w „Tele2 Mini” jest bardzo dobrym rozwiązaniem.