745 Shares 2777 views

Schabowy z kapustą: danie-shifter

Co za dziwaczne potrawy są w formie i treści. A ile pojawiły się niedawno Manetki dania, które straciły swój pierwotny sens, ale w tym samym czasie uzyskał nowy smak dzięki eksperymentom, kucharze inspiracji! kapusta Schnitzel doskonałym przykładem.

Kapusta jest tradycyjny dla Rosji uprawy kultury. Od 9. wieku uprawia się na rozległych obszarach i jest bardzo popularne wśród gospodyń domowych, założyciele kulinarnej mody i gospodarstwach domowych, jako smaczne danie w różnych odmianach. Sznycel kapusta doskonały posiłek dietetyczny, który pozwoli Ci zachować harmonię i nadające postać, ze względu na niską zawartość kalorii i unikalnej kompozycji. Ten roślinny prawie 90% wody, reszta – błonnik, który normalizuje pracę przewodu pokarmowego i ułatwia usuwanie toksyn. Należy zauważyć, ciężki zawartość kwasu tartronowego, która pobudza rozpad tłuszczów do węglowodanów. W kapusty zawiera rzadkie zespoły kombinacji witamin z grupy B i K, duża ilość witaminy C, która jest przechowywana w dowolnej postaci kapusty ciepło. Dodatkowo, kapusta bardzo użyteczne dla chorób wrzodziejące, ponieważ aktywuje soku ich proces gojenia posiada efekt żółciopędny, kapusta pozostawia złagodzić stan zapalny.

Początkowo sznycel zakłada, oczywiście, wykorzystanie mięsa filet z wszelkiego rodzaju, czy to wieprzowiny, baraniny lub kurczaka, smażone w głębokim tłuszczu. Ale często świadomie organizować produkty zamienne, chcąc wypróbować nowe kombinacje smaków, z ideą zdrowego odżywiania, czasami po prostu ma sens ekonomiczny. dania warzywne użyteczne i dostępne przez cały rok, konieczne jest, aby pamiętać, i włączyć je do zmian w codziennej diecie.

Kapusta sznycel przepis , który rozważamy, proponuję następujące składniki: białą kapustę – 1-1,2 kg, 2 jajka, 200-250 g mąki pszennej lub bułka tarta, sól, pieprz i zioła. Kapusta, jeśli jest to możliwe, to lepiej wziąć wcześnie, to bardziej soczyste i liści, które sprawiły, że danie będzie jeszcze bardziej smaczne.

Widły kapusta przemyto zimną wodą, w celu usunięcia górnych liści. Pan większy niż kapusta, 2/3 zalać zimną wodą i zagotować. Zanurzyć głowę i włączyć go do 3-5 minut gotować na małym ogniu. W tym czasie liście stają się miękkie i dobrze oddzielona od kolby. Liście są ułożone na dużej płytce i dać czas na wyschnięcie lub usunąć wilgoć, pocierając ich serwetki.

Jeśli późnej kapusty (odpowiednio, a ciało stałe), czas gotowania może być zwiększona, a nóż wyciąć chropowatą kolb, może również zniechęcić pościel Kuchnia młotek. Lepiej jest użyć drewnianego lub plastikowego młotka, są lżejsze i nie będzie przebić miazgi roślinnego. Kapusta pozostawia sól i pieprz. Krotnie kopertę jak kapusta. Egg machnięcie mikser do piany. kapusta sznycle zanurzać ubitej masy jaja, a następnie zwinąć w bułce tartej po obu stronach (można użyć miesza się w równych ilościach z mąki i grysiku).

Na dnie szalki o grubości (korzystnie żelazem) wlać 50 gramów oleju roślinnego i ciepła, w wysokiej temperaturze. Rozprowadza się na powierzchni do gotowania sznycle kapusty receptury że brzmiał i smażenia na działanie wysokiej temperatury na początku z wytworzeniem skorupę złotego koloru, a następnie w niskiej temperaturze przez kolejne 3-5 minut. Umieścić stek na tacce, jeśli służyć jako danie główne. Dekoracji posiekaną koper i pietruszki. Podawać z dowolnym sosem (śmietana, pomidory, soja). W przypadku używania jako dodatek, może być rozłożone natychmiast zniszczyć kapusty a la carte dania głównego naczynia, udekorować posiekanym koperkiem.

Bon appetit!