570 Shares 1243 views

sok z aloesu, stosowany w medycynie

Aloes (Aloe vera) jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych pomieszczeniach zakładów w Rosji. Z wyglądu – to nieestetyczne z haczykowatym i bardzo kłujących liści kwiatu pokoju. W zapobieganiu i leczeniu wielu chorób przez zleceń lekarskich jest często używany aloes, które mogą zarówno wewnętrzne i zewnętrzne stosowanie.

Zastosowanie zmian skórnych: w przypadku problemów z gojenie się ran, owrzodzeń, oparzeń, odmrożeń, brodawek, czyraki. Na ból miejscu po prostu stosować obrane lub ciętych liści aloesu.

aloes leczenie chorób ginekologicznych, sok: nadżerek traktuje się przez wprowadzanie tamponu zwilżonego soku z aloesu lub emulsji na bazie soków. W leczeniu zapalenia sutka jest stosowana kompres roślin miazgi. Można podjąć i czysty sok z aloesu, należy to przyczynia się do szybkiego przyswajania blizn i zrostów, ekstrakt z agawy jest podawana podskórnie, dawkowanie jest ściśle z porad lekarza.

choroby zębów: szeroko stosowane do jamy ustnej, zapalenie i krwawienie dziąseł, w tym przypadku płukania wytworzono z soku z aloesu. Posiekanych liści agawy nalegają na 1 godzinę i gotowane. Bardzo dobre próchnicy, ból zęba mogą być złagodzone poprzez zastosowanie w zagłębieniu elementu aloesu.

W okulistyce popularność jako sok z aloesu, jej zastosowanie daje bardzo dobre wyniki w leczeniu chorób oczu, a zwłaszcza zapalenia spojówek, jaglicę, zanik nerwu wzrokowego i innych zaburzeń. Traktować sterylny preparat ekstraktu aloesu w ampułkach, która jest podawana podskórnie. Kiedy zapalenie powiek sok z aloesu jest również niezbędna.

C pomaga stworzyć obróbki soku z aloesu narządów oddechowych: gruźlica się soku z miodem w stosunku 2: 1 na czczo. Oskrzeli potraktowano mieszaniną soku z aloesu, tłuszcz, olej i miód, zapalenie płuc, – mieszaniny soku z aloesu, miód i cahors. Przeziębienie ustępuje w ciągu 3 – 4 dni, jeśli kopać sok z aloesu w nosie co 4 godziny. choroby u dzieci leczonych gruczołowo smarowania soku migdałków miodu (1: 3), jest również skuteczny w krtani i zapalenia gardła.

Mężczyźni w dalszym ciągu popularność soku z aloesu, stosuje ona zapisana na impotencję wiele. Preparat został przygotowany w następujący sposób: roślinę, z której można gotować wspaniałą mieszankę powinny dotrzeć do piątego roku życia. liści agawy z tego punktu posiadać cudowne moce, pozwalające na wzmocnienie organizmu i leczenia impotencji u mężczyzn.

Dla soku agawy, wyciąć bardzo grube i mięsiste liście roślin, dobrze wypłukać z nich Twist przez maszynkę do mięsa i wycisnąć przez gazę. Obecność w soku małej ilości masy nie ma wpływu na jakość mieszaniny cud. Jak gotować?

Wziąć suszy róży i ich proszku (mielenia młynka do kawy w owoców). W równych częściach wagowych, podjąć następujące produkty: świeży sok z agawy, miód, tłuszcz gęsi i masło. W emaliowanych wymieszać powyższe produkty, ciepło, ale nie doprowadza się mieszaninę do temperatury wrzenia. Stopniowo dodawać do mieszanki proszku z bioder. W wyniku swoich działań okaże się wspaniałe z ładnym mieszaniny kolorów i gorzkim smaku (gorycz daje sok z agawy). Przechowywać w mieszaninie powinna być w zimnym i suchym miejscu w naczyniu ze szczelną pokrywą. Wziąć mieszaninę w sposób następujący: – w szybie gorącego mleka rozpuszcza 1stolovuyu łyżki mieszaniny powoli go pić pół godziny przed posiłkiem, trzy razy dziennie. Wyniki pojawiają się pod koniec drugiego tygodnia. Wymagana jest przebieg leczenia, aby kontynuować aż do pełnego odzyskania potencji.

Przeciwwskazania leki z aloesu użytku zewnętrznego jest nieszkodliwy i praktycznie nie ma ograniczeń, ale z zastosowaniem iniekcji wewnętrznych musi być ostrożny, aby nie zrobić bez zalecenia lekarza. Osoby z zaburzeniami czynności wątroby, pęcherzyka żółciowego, z wysokim ciśnieniem krwi, cierpiących z powodu licznych chorób sercowo-naczyniowych, nie stosują się do podjęcia aloesu.

Lekarze powinni brać leki na bazie aloesu epileptyków. Osoby cierpiące na uli miodu, stosowanie czystego aloesu, jeśli niemożliwe jest inny (bez aloesu) leczenia. I przeciwwskazania dla kobiet: ciąża, ciężkie okresy, krwawienia z macicy.