880 Shares 5259 views

Cukinia: przepisy na każdy dzień

Cukinia, dynia najbliższego krewnego, w XIV przyszedł do Europy z Ameryki, gdzie jest uprawiana od wieków Indianie Irokezi, z którymi, wraz z fasoli i kukurydzy, był uważany za głównego posiłku. W Europie, squash uprawiano w ogrodach botanicznych i tylko nasiona wykorzystywane jako żywność.


Począwszy od XVIII wieku tawernie rozprzestrzeniać wokół Morza Śródziemnego i zaczyna być aktywnie używany w kuchniach wielu narodów. Cukinia przepisy są bardzo zróżnicowane, szczególnie lubiany przez Włochów. Są one dobrze wchłania i promowanie wydalania cholesterolu i różnymi substancjami toksycznymi.

Zawierają wiele substancji biochemicznych, takich jak białka, tłuszczów, kwasów organicznych, potasu, wapnia, miedzi oraz fosforu, jednak cukinia przepisy są bardzo przydatne dla osób starszych cierpiących na choroby układu pokarmowego, są najbardziej odpowiednie produkty.

Ta wspaniała dieta produkt był częścią słynnej diety Bruce Jänner, pozwalając, aby schudnąć. Cukinie są przygotowane na różne sposoby: są smażone, pieczone, duszone, zrobić kawior, konserwy i marynowane.
Bardzo smaczne solone cukinii receptur, które są dość proste.

5 kg cukinii potrzebne są trzy głowy czosnku i dwa korzeń chrzanu i liści czarnej porzeczki i wiśni. Do wytwarzania roztworu soli w litrze wody rozpuszcza pół łyżeczki soli. Młoda squash pokroić na małe plasterki, korzenie chrzanu są cięte na paski i czosnkiem przeszły przez prasę.

Cukinia soli w miseczce szkliwa, które jest umieszczone na dolnej połówce chrzanu, czosnku, liści porzeczki i ni. Pozostała część jest pokryta ułożone przyprawy za cukinii garnka i wlać gorącą solanką. Do squasha nie pływają na wierzchu położyć jarzmo, to pula jest konieczne, aby umieścić w chłodnym miejscu przez trzy dni. Następnie cukinia przesunięcie do sterylnych słoików i solanką wylano rolkę prokipyachonnym.

Nie można gotować w plasterkach i całe solone cukinii receptur , które jest również bardzo proste. Aby przygotować 10 kg solonych cukinii odczytywano na 15 kg świeżych owoców, wielkość, która nie przekracza 10 centymetrów. Koper i seler trzeba wziąć na funta, tym samym potrzebę i solą. Czosnek pochodzi trochę mniej – trzysta gramów, a gorzki pieprz cayenne – 100 gramów. Aby dodać smaku w małych ilościach dodać liści porzeczki, wiśni i chrzan.

Przygotowanie cukinię, a ten przepis nie nadaje się do długotrwałego przechowywania, w sposób następujący: owoc jest oczyszczone z kwiatostanów i łodygi, mycia i blanszowania przez dwie minuty. Przygotowane słoiki umieszczone cukinię i zmiany, aromatyczne zioło oraz przyprawy, pocięty na małe kawałki do pięciu centymetrów długości. Papryka, czerwona lepiej, przeciąć na pół. Napełnione słoiki ostrożnie wylano brzegi wrzącej solanką pokrywkami i inkubowano przez noc w temperaturze pokojowej. Następnie wyjąć banki w chłodnym miejscu na dzień lub dwa, a następnie zgnieść są gotowe do użycia.

Głównie do gotowania squash kawioru, mniej z nich są gotowane zacięcie. Mogą być nadziewane lub po prostu upiec w piekarniku. Na przykład, na śniadanie można przygotować przepis cukinia pieczone z serem. Aby przygotować to danie będzie trzeba co najmniej godzinę.

Dwa średnie cukinia, pokroić w cienkie plasterki, trzeba wziąć 100 gramów sera i tyle majonezu. Smak jest brane cebulę, koper włoski, mieszankę ziołową, zmielony czarny pieprz i sól. Startego na drobnej tarty ser zmieszany z majonezem, cebulę pokroić w kostkę, zioła drobno pocięte.

Naczynie do pieczenia uprzednio nasmarowane. warstwy ułożone plasterki cukinię, a następnie warstwę cebuli, posypać ziołami, solą rozkłada wypełnić warstwę sera i majonezu.

Wtedy wszystko jest powtarzany dopóki nie cukinia. Formularz umieścić w piekarniku rozgrzanym do 180 stopni i piec przez czterdzieści minut. Gotową danie lekko chłodzi, posypać drobno posiekanym koperkiem i podawane na stole. Bon appetit!