240 Shares 4340 views

Dodaj stronę do wyszukiwarek nie wystarczy – jak przyspieszyć indeksowanie?

Przed utworzeniem osoby zasobów Internetu, zwłaszcza początkujących, dostaje wiele pytań: jak dodać witrynę do wyszukiwarek, jak promować stronę w wyszukiwarkach, jak sprawdzić pozycję strony w wyszukiwarkach i wiele innych. Wszystkie te działania mają na celu rozwiązanie bardzo konkretne zadanie – aby przyciągnąć odwiedzających stronę i tworzenia ich stałą publiczność, co sprawia, że możliwe do osiągnięcia głównego celu reprezentowania firmy lub produktu w Internecie – zysk.

Poniżej próba zostanie wykonana, aby dowiedzieć się kilka przyspieszyć napływ turystów z wyszukiwarek, ponieważ wystarczy dodać witrynę do wyszukiwarek i czekać na odwiedzających masowo będą zwracać uwagę na to – jest całkowicie błędne, i nie przynosi pożądanych rezultatów lub sprowadza, ale po dość długim czasie.

Tak więc, po zasób został utworzony i umieszczony na komputerze, należy dodać witrynę do wyszukiwarek, a następnie pracować, aby przyspieszyć indeksowanie witryny. Nawiasem mówiąc, kwestia jak przyspieszyć indeksowanie w wyszukiwarkach internetowych zasobów – najbardziej rozpowszechniony na forach internetowych masteov. Nie jest to zaskakujące, ponieważ od indeksacji zależy od wielu aspektów: pozycja zasobów w wyszukiwarkach, udział ilościowy, co oni oferują, popularność witryny, itp Istnieje wiele sposobów, aby przyspieszyć indeksowanie, ale skupimy się na najbardziej skuteczne, a co najważniejsze darmowych metod, umożliwiając wszystkim rozwiązać kwestię tego, jak promować stronę w wyszukiwarkach. Wszystkie takie metody 7.

1. Tworzenie mapy witryny dla Google w formacie XML. Aby utworzyć mapę w formatach HTML i XML można użyć generatora internetowego XML-Sitemaps.com, co pozwala na przetwarzanie do 500 stron za darmo. Gdy mapa serwisu jest generowany, to musi być zapisany w katalogu głównym zasobu w formacie XML. XML-map widziano wyszukiwarka Google, musisz mieć konto Google: webmaster oraz dodanie odniesienia w menu mapy witryny. Linia view – NazwaLokacji / sitemap.xml. Wielu webmasterów powiedzieć, że jeśli dodać witrynę do wyszukiwarek w ten sposób, w szczególności robot Google budzi się do życia znacznie więcej. Między innymi ta usługa Google stworzony specjalnie dla webmasterów, oferuje szeroką gamę innych przydatnych opcji.

2. Tworzenie mapy strony html w 1 kliknięcie od strony, która zawiera linki do każdej strony zasobu, który jest na stronie głównej. W przypadku, gdy liczba stron jest duża, konieczne jest, aby podzielić się z mapa na kilka stron. Link do mapy musi być umieszczone na wszystkich swoich stronach.

3. Rejestracja w Yandex.Webmaster i dodać swoją witrynę do serwisu. To nie tylko pozwala dodać witrynę do wyszukiwarek, ale także do analizy stron indeksowych zasobu przez Yandex, i korzystać z innych użytecznych funkcji dla webmasterów.

4. Rejestracja w katalogach – bardzo przydatne i skuteczne narzędzie do promocji. Istnieją dwa sposoby, można wybrać – automatyczna rejestracja i rejestracja na stronie ręcznie. W tym drugim przypadku będziemy musieli przygotować się do długiej i żmudnej pracy serwisu dodana do katalogu, w przypadku automatycznej rejestracji, trzeba poświęcić pewną ilość funduszy na zakup specjalistycznych programów.

5. Organizacja materiału RSS-broadcast z zasobu oraz rejestracji w katalogach kanału RSS RSS specyficzne. Metoda ta pozwala na organizowanie publikację ogłoszeń materiałów z niniejszej strony na innych stronach.

6. Pisanie jeden lub więcej unikalnych artykułów i zamieszczając je do artykułu katalogów. Artykuł powinien być od dwóch do czterech linków do strony głównej zasobu promowanych lub jej wewnętrznych stronach.

7. Ostatnia rada dla tych, którzy chcą przyspieszyć indeksowanie witryny w wyszukiwarkach jest praca na rzecz właściwego linkowania wewnętrznego. Każda strona powinna być umieszczona 2-3 linków do swojej strony głównej. Menu strony powinny być powielane. Można również zorganizować dodatkowe linki do głównych sekcji menu na każdej stronie zasobów.

Oczywiście, lista metod w celu przyspieszenia promocji witryny nie ogranicza się do wyżej wymienionych. Konieczne jest jedynie, aby zrozumieć, że po prostu dodać swoją stronę do wyszukiwarek nie wystarczy – wymaga żmudnej pracy, aby promować i wtedy wynik nie potrwa długo.